NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Cześć.

Program 4. kolejki piłkarskiej ekstraklasy :




Pytanka:


1. Jakie wyniki obstawiacie?
2. Czy GKS Bełchatów stać na urwanie punktów Legii?
3. Kto wygra w Wielkich Derbach Śląska?
4. Czy holenderski trener poukłada Wisłę?
5. Jak wypadnie Polonia Pawła Janasa przeciwko jego byłej drużynie?
6. Czy Lech zrewanżuje się Jadzę za porażkę w Superpucharze Polski ?

Do dyskusji o naszej kopanej :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  28 sierpnia 2010

Pytanie tylko czy to, że doświadczeni napastnicy w naszej lidze teraz grają pierwsze skrzypce dobrze świadczy o nich, czy raczej gorzej o samej lidze i młodszych napastnikach.

Bo w zasadzie prócz Sobiecha czy może Kuświka, który wchodzi na zmiany w Bełchatowie nie widać żadnego młodego napastnika, który miałby zawojować ekstraklasę w tym sezonie.

Wisła-Polonia Bytom 1-1 do przerwy.

egze
egze
  28 sierpnia 2010

No i Żurawski jak na zawołanie także dzisiaj wpisał się na listę strzelców :)

egze
egze
  28 sierpnia 2010

Ależ gol Buzały ;OOOOOOOOOOOOoo

Lechia wygra :OOO

ookashz
ookashz
  28 sierpnia 2010

No i ja sie pytam gdzie ta potęga Śląska, która miała być tak dobrze zbudowana, poparta ogromnym kapitałem ??
Żeby była jasnośc nie jestem kibicem Śląska ale dla dobra polskiego futbolu moim zdaniem lepiej by było gdyby te obietnice się spełniły...

egze
egze
  28 sierpnia 2010

Śląsk niestety podobnie jak wiele innych polskich drużyn gra bardzo chimerycznie. Bardzo dobre mecze przeplata z bardzo słabymi. :ninja:

Pierwsza połowa meczu Widzew - Polonia zdecydowanie poniżej oczekiwań. W zasadzie jedna groźna akcja Sobiecha, w której z dobrej strony pokazał się Maciej Mielcarz i tyle.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No i ja sie pytam gdzie ta potęga Śląska, która miała być tak dobrze zbudowana, poparta ogromnym kapitałem ?? Żeby była jasnośc nie jestem kibicem Śląska ale dla dobra polskiego futbolu moim zdaniem lepiej by było gdyby te obietnice się spełniły...

Tu bodajze chodzi o to ze Solorz sypnie kasa jak juz bedzie nowy stadion a co wazniejsze jak juz bedzie zbudowana galeria handlowa, ktora bedzie generowac zyski :mrgreen:

btw.
na zapleczu ekstraklasy formą imponuje Podbeskidzie, no i Polkowice calkiem calkiem sobie radzą : )
ookashz
ookashz
  28 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Tu bodajze chodzi o to ze Solorz sypnie kasa jak juz bedzie nowy stadion a co wazniejsze jak juz bedzie zbudowana galeria handlowa, ktora bedzie generowac zyski

ale podatki idą w górę, ludzie mają mniej pieniędzy, jest kryzys, więc ludzie nie będą tak często chodzić do galerii, nie bedzie takich zyskow jakie sobie pan solorz wymarzyl, nie bedzie kasy na transfery i w ogole nie bedzie kasy.... wieszcze koniec polskiej pilki.
A tak serio to on powinien sie do tego stadionu dołozyć :tak:
egze
egze
  28 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: na zapleczu ekstraklasy formą imponuje Podbeskidzie,


gdyby Podbeskidzie było w formie to GKS dostałby z 12 bramek :ziober2:
Renifer
Renifer
  28 sierpnia 2010

Żurawia wywołałem :rock: Jutro Franek i Król Artur razy dwa :jezyk2:
Widzew - Polonia
Nie był tak nudny mecz na pewno ciekawszy niż Podbeskidzie momentami (do kartki Kowalczyka ;))

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 sierpnia 2010

Zagłębie pokonało Arkę 1:0. Jedynym pamiętnym fragmentem spotkania była... godzinna przerwa między pierwszą a drugą połową wskutek awarii oświetlenia. Kibice byli świadkami wzajemnej, ambitnej walki i kilku ciekawych akcji, szczególnie w końcówce gdy goście byli bardzo blisko zdobycia wyrównującej bramki.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pokahontazz
pokahontazz
  29 sierpnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 5. Jak wypadnie Polonia Pawła Janasa przeciwko jego byłej drużynie?

na prawde obawialam się porażki Widzewa, ale nieee, na szczęscie punkt zdobyty i nie wiem jak w drugiej połowie, bo zaczał padac deszcz i sobie poszlam, ale w pierwszej to Widzew cisnał, szkoda, że Paweł G, nasze nowe ciasteczko tak ładnie biegło do tej bramki, ale w ostatniej chwili np podawalo do przeciwnika...
Alucard
Alucard
  29 sierpnia 2010

Mój ojciec właśnie ubrał swój żabolowy szalik i żabolową koszulkę i pojechał na Zabrze.
Powiedziałem mu "miłej porażki żabolu"
To z uśmiechem powiedział " Te synek jok Cię dupna w ta palica"
Pseudokibic w domu :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sobie poszlam, ale w pierwszej to Widzew cisnał,

Chyba oglądaliśmy inne mecze.
Widzew w pierwszej połowie miał 38% posiadanie piłki i mecz toczył się pod dyktando Polonii głównie (w 1 połowie) w środku pola, o czym świadczą strzały na bramkę 0-0 w 40 minucie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mój ojciec właśnie ubrał swój żabolowy szalik i żabolową koszulkę i pojechał na Zabrze. Powiedziałem mu "miłej porażki żabolu" To z uśmiechem powiedział " Te synek jok Cię dupna w ta palica" Pseudokibic w domu


Kibic Górnika i Ruchu w jednej chacie ? :>

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  29 sierpnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kibic Górnika i Ruchu w jednej chacie ? :>

Tak.
Lecz ze mnie kibic Ruchu jakby wcale, od kiedy zostałem pobity na stadionie mam uraz chodzenia w Polsce na meczę.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lecz ze mnie kibic Ruchu jakby wcale, od kiedy zostałem pobity na stadionie mam uraz chodzenia w Polsce na meczę.

A kto Ci łomot spuścił ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.