xxxbaranekkxxx
xxxbaranekkxxx
  13 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam Postanowiłem sobie zacząć ćwiczyć i moje pytanie jest takie co robić i jak ćwiczyć czego nie jeść a co jeść więcej zęby trochę rzeźby załapać i brzucha zgubić

Lukasz140793
Lukasz140793
  13 kwietnia 2009

jest tyle stron o tym i tam jest dokladnie opisane co i jak wiec nie trudno znalezc informacje.Ja tez cwicze( na sprzecie brata) mam atlas,ławke ze sztanga i rozne takie.:)

folkemon
szymekbrw
szymekbrw
  13 kwietnia 2009
1. Najpierw złap troche masy !
2. Polecam taki trening

Dzień 1.
Klatka:
-Wyciskanie leżąc
-butterfly
-hantle
-wyciskanie skośne
Dzień 2
Plecy:
-wyciąg z góry
-wyciąg dół
-podciąganie
Dzień 3
Biceps:
-Sztanga Łamana
-Hantle stojąc
-modlitewnik
-wyciąg z góry
Dzień 4
Barki:
-Siedząc
-Stojąc
-hantle
-wznosy
Dzień 5
Nogi
-Przysiady
-Wyciąg na czworogłowe
-wyciąg na dwugłowe
Dzień 6
Triceps:
-Wyciąg z góry
-Hantel zza głowy

Pozdro koksy ... www. fsspower .y0.pl
matedinho
matedinho
  13 kwietnia 2009

Moze zainteresuj sie od siebie i poczytaj odpowiednie fora, strony. Nikt Ci na tacy tego nie da ;/ Zly plan... za duzo dni, nie dla poczatkujacego, za duzo cwiczen...

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  13 kwietnia 2009

najlepiej się wybrac na siłkę i pomęczyć kogoś by ci pokazał co i jak, coś od siebie doradził itp.

xxxKastusiaxxx
xxxKastusiaxxx
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czego nie jeść

węglowodanów:and:
powerorginal
powerorginal
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najpierw złap troche masy ! 2. Polecam taki trening Dzień 1. Klatka: -Wyciskanie leżąc -butterfly -hantle -wyciskanie skośne Dzień 2 Plecy: -wyciąg z góry -wyciąg dół -podciąganie Dzień 3 Biceps: -Sztanga Łamana -Hantle stojąc -modlitewnik -wyciąg z góry Dzień 4 Barki: -Siedząc -Stojąc -hantle -wznosy Dzień 5 Nogi -Przysiady -Wyciąg na czworogłowe -wyciąg na dwugłowe Dzień 6 Triceps: -Wyciąg z góry -Hantel zza głowy

co to jest do uja ??? plan ?? hahahha chyba zarty sobie robisz ....

Konto usunięte
Konto usunięte: czego nie jeść a co jeść więcej

nie ma tak co jesc czego nie .. albo zrobisz sobie (tzn ktos Ci zrobi ) diete albo nie ... a co masz jesc? np 2,4g bialka , 2g wegli , 1,3g tluszczu
zobacz fora tematyce kulturystycznej i poczytaj podwieszone posty ....
sezonowcy sie na silki zas zchodza :nie:
matedinho
matedinho
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: węglowodanów

najlepiej niech nic nie je
koksik2508
Posty: 8 (po ~459 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
koksik2508
  14 kwietnia 2009

zależy jakie węglowodany... jak masz zamiar sie chlebem faszerować bo niektórzy mówią ze ma węglowodany to powodzenia :D ale co innego ryż ;] chyba najlepsze źródło...

paweldst9090
paweldst9090
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Postanowiłem sobie zacząć ćwiczyć i moje pytanie jest takie co robić i jak ćwiczyć czego nie jeść a co jeść więcej zęby trochę rzeźby załapać i brzucha zgubić


chłopie pochodź na siłkę poćwicz miesiąc ogólno rozwojowo zobacz czy w ogóle się nadajesz:wtf:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Postanowiłem sobie zacząć ćwiczyć


Konto usunięte
Konto usunięte: co jeść więcej zęby trochę rzeźby załapać i brzucha zgubić


hahaha teraz gleba.
ty chyba nie wiesz jak kosmicznie trudna jest dieta.
chcesz zgubić brzuch biegaj. na siłce brzucha nie zgubisz masz się zrobić duży i silny.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najpierw złap troche masy ! 2. Polecam taki trening Dzień 1. Klatka: -Wyciskanie leżąc -butterfly -hantle -wyciskanie skośne Dzień 2 Plecy: -wyciąg z góry -wyciąg dół -podciąganie Dzień 3 Biceps: -Sztanga Łamana -Hantle stojąc -modlitewnik -wyciąg z góry Dzień 4 Barki: -Siedząc -Stojąc -hantle -wznosy Dzień 5 Nogi -Przysiady -Wyciąg na czworogłowe -wyciąg na dwugłowe Dzień 6 Triceps: -Wyciąg z góry -Hantel zza głowy Pozdro koksy ... www. fsspower .y0.pl


hahaha dobry trening dla początkującego :D

Konto usunięte
Konto usunięte: sezonowcy sie na silki zas zchodza


no u mnie już paru doszło siedzą na siłce nic nie ćwiczą ale szeroko wychodzą:D:D:D:D
powerorginal
powerorginal
  14 kwietnia 2009
koksik2508
koksik2508: jak masz zamiar sie chlebem faszerować bo niektórzy mówią ze ma węglowodany to powodzenia

yyy a nie ma ?? :wtf:
ArIeL92bDg
ArIeL92bDg
  14 kwietnia 2009

Masz tu jedno forum
http://www.forumsportowe.pl/viewforum.php?f=17

koksik2508
Posty: 8 (po ~459 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
koksik2508
  14 kwietnia 2009

poweroriginal ja wiem ze ma :P ale jak chcesz miec dobry jakosci miesien to nie polecam :P poczytaj sobie fora kulturystyczne jak kulturysci sie wypowiadają ze dla nich chleb to trucizna... w sumie taka prawda duzo na tym sie nie zbuduje...

powerorginal
powerorginal
  14 kwietnia 2009
koksik2508
koksik2508: poweroriginal ja wiem ze ma :P ale jak chcesz miec dobry jakosci miesien to nie polecam :P poczytaj sobie fora kulturystyczne jak kulturysci sie wypowiadają ze dla nich chleb to trucizna... w sumie taka prawda duzo na tym sie nie zbuduje...

hehe nie przesadzajmy ... jakas mala roznica moze byc ale spokojnie moze zamieniac ryz (brazowy) , makaron , kasze , chleb razowy pelnoziarnisty ... btw. czytam fora kulturystyczne ... next btw- skladnikiem budulcowy jest bialko a z wegli to czerpie sie energie wiec nie dramatyzujmy ....
Bedziesz jadl ryz przez caly rok ?? ja nie mam zamiaru...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.