WueRZet
WueRZet
  13 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Sezon małymi kroczkami zbliża się ku swojemu końcu, jednak sytuacja w polskiej, piłkarskiej Ekstraklasie jest szalenie interesująca, jak już dawno nie była :) Terminarz kolejki zapowiada się interesująco :)

Cracovia - Śląsk Wrocław 17 kwietnia, 17:45

Piast Gliwice - Legia Warszawa 17 kwietnia, 20:00

GKS Bełchatów - Odra Wodzisław Śląski 18 kwietnia, 14:45

Górnik Zabrze - Polonia Bytom 18 kwietnia, 17:00

Lech Poznań - Łódzki KS 18 kwietnia, 18:15

Polonia Warszawa -Lechia Gdańsk 18 kwietnia, 19:15

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 19 kwietnia, 16:00

Arka Gdynia - Wisła Kraków 19 kwietnia, 17:00

Q. Czy w spotkaniu w Krakowie miejscowi po raz kolejny pokażą, że potrafią grać na swoim obiekcie i zainkasują 3 punkty ? Czy Śląsk wygra na wyjeździe po raz pierwszy od 11 listopada(13 kolejka). Czy dla "Pasów" jest to ostatni dzwonek przed spadkiem/grą w barażach ? A może Śląsk dalej liczy na włączenie się w walkę o europejskie puchary ?

Q. Czy Piast, osłabiony brakiem Bojarskiego, będzie w stanie rozegrać drugi z rzędu dobry mecz z jednym z kandydatów do tytułu Mistrza Polski ? Czy Legia w końcu pokaże futbol, powinna pokazywać drużyna aspirująca o zwycięstwo w lidze ?

Q. Czy Bełchatów przedłuży serię swoich zwycięskich spotkań do 4(5 kolejnych spotkań bez porażki) ? A może to Odra zakończy swoją serię 4 kolejnych spotkań bez porażki?

Q. Czy Górnik w końcu wygra mecz i odbije się od dna ligowej tabeli ? Czy Polonia będzie katem, który ostatecznie pogrąży w tym sezonie zespół z Zabrza ?

Q. Czy Kolejorz wyjdzie z kryzysu ? Czy zespół podziurawiony przez kontuzję pokaże coś z stylu w którym zachwycał jeszcze kilkanaście tygodni temu ? Czy ŁKS, określany przez wielu Łódzkim Klubem Seniora, sprawi niespodzianką na miarę zwycięstwa z Polonią w Warszawie ?

Q. Czy Franek znowu wbije bramkę na stadionie przy ulicy Słonecznej ?

Q. Czy Arka, pod wodzą nowego trenera, będzie w stanie urwać punkty goniącej w tabeli Lecha i Legię Wiśle, a w konsekwencji zwycięży po raz pierwszy od początku grudnia ? Czy do składu Wiślaków po kontuzji powróci Brożek ?

Q. Które spotkanie zasługuje na miano "Hit kolejki" ?

Q. Które spotkanie wydaje się Wam za najmniej atrakcyjne ?

Q. W którym spotkaniu może paść niespodzianka ?

Q. Które spotkanie jest kluczowe dla całej tabeli piłkarskiej Ekstraklasy ?

Zapraszam do dyskusji. Proszę o kulturalne wypowiedzi związane bezpośrednio z tematem, oraz szacunek do pozostałych forumowiczów ;)
Złamanie którejś z zasad = ban i czarna lista :ssh: :P

WueRZet
WueRZet
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmierć Rochmistrza.

*Rotmistrza ^^

Pileckiego dodajmy. Do obejrzenia na YT :ssh:
NeverMind1910
NeverMind1910
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: *Rotmistrza ^^

Mój błąd. Nawet nie wiem na co idę do kina, jakieś patriotyczne filmy przez 5 godzin. O tym filmie pierwsze słyszę. Zobaczymy, czy zdołam obejrzeć. Bo Generała Nila jestem bardzo ciekawy.
WueRZet
WueRZet
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gajtkowski niewypał

Cholernie sympatyczny chłopak, szkoda, że jego kariera nie poszła w tę stronę w którą powinna :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba byłoby się zapytać wujaszka.

Wujaszek pewnie sam nie ogarnia :nie:
Wojciechowski mąci :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Idę spaść, jutro mam festiwal filmowy. Generał Nil i Śmierć Rochmistrza.

W sumie zajebisty ten festiwal :tak: Przynajmniej młodzież pozna wielkich, zapomnianych, prawdziwych bohaterów :rock:
Freddie2007
Freddie2007
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Generała Nila jestem bardzo ciekawy.

Ja tez, to jutro po filmie zdaj relacje na forum bo nie wiem czy wybrac sie do kina:jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie wiem na co idę do kina, jakieś patriotyczne filmy przez 5 godzin.

Musisz na to isc?:woot:
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cholernie sympatyczny chłopak, szkoda, że jego kariera nie poszła w tę stronę w którą powinna

Swego czasu GKS kupil go za 5 tys zl i pare pilek heh
Carlsb
Carlsb
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Wbrew weekendowym spekulacjom medialnym prezes Józef Wojciechowski nie zwolnił trenera Bogusława Kaczmarka. Z powyższego wynika, że pełni on nadal funkcję pierwszego trenera - czytamy w oświadczeniu klubu."


znalazłem kolejne cudo w tej oto sprawie :

Sprawa ze zwolnieniem Bogusława Kaczmarka, a w zasadzie z jego niezwolnieniem, będzie się jeszcze długo ciągnąć. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, klub nie zwolnił trenera, tylko poprosił PZPN o zerwanie kontraktu z winy pracownika. Ale tak samo postąpił "Bobo"...


jaja jak berety ...
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  22 kwietnia 2009

jedziecie z następnym tematem :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.