prawdziwykibol
prawdziwykibol
  13 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Gry przez net, tzw MMO, a nie na kompa :D Znacie jakieś? Bo ja gram trochę w Kibol Game i zastanawiam się, czy jest coś innego...

Alucard
Alucard
  13 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gry przez net, tzw MMO, a nie na kompa :D

To na czym grasz, na kartce?
Przez przeglądarkę masz masę tego badziewia:
- Od managerów piłkarskich
- Udawaniem kibola i pseudo kibica.
- Robienie grupy psudokibiców na ustawki
- Po że jesteś piłkarzem, szukasz kluby podpisujesz kontrakty.

Grałem kiedyś w Hattrick, GoalUnited oraz footballteam.
Ostatnie fajne, byłem pomocnikiem ale jak zrobili że po płatnych opcjach w uj się podnosiły umięjtnośći gra straciła sens. Moja postać co ukształtowała się po miechu w dobrego piłkarza, na 4 ligę była niczym później. Bo gimbus w ciągu 2h i wydaniu 30 zł miał te same straty i gra straciła sens.
prawdziwykibol
prawdziwykibol
  13 sierpnia 2010

Hehe, na kartce ;) Ale wiesz, o co mi chodzi - gry przez sieć, żeby nie musiało się niczego instalować...

Z tego co wymieniłeś, to znam Hattricka, zapomniałem o nim. Fajowy był. Tylko jak przez kilka miesięcy nie miałem w domu neta, nie miałem już po co wracać do gry...

No ten Kibol Game, w który teraz gram, to bycie kibicem, właściwie kibolem, rozwijanie statów, lanie innych graczy, i należenie do ekipy, i lanie z nią innych ekip ;) Ciekawe jest to, że jak przez dzień nie gram, to staty same mi rosną - bo atakują mnie inni kibole i jeśli wygram walkę, dostaję doświadczenie (tutaj to reputacja).

Alucard
Alucard
  13 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co wymieniłeś, to znam Hattricka, zapomniałem o nim. Fajowy był. Tylko jak przez kilka miesięcy nie miałem w domu neta, nie miałem już po co wracać do gry...

Racja Hattrick to najlepszy manager w internecie, czuje się klimat prowadzenia drużyny.
Sokker.org też ciekawy menager.
GoalUnited jest wersją managera dla gimbusów, tylko wybiera się skład a zawodników kupuje się na rynku jakby allegro kurtkę kto więcej podbije a nie bezpośrednio od drużyny.
Wygrajmecz najprostsza forma managera w której klimat jest tak beznadziejny że aż załosny, system jakby z gry że walczymy wojownikiem a nie odbywamy mecz.

Konto usunięte
Konto usunięte: No ten Kibol Game, w który teraz gram, to bycie kibicem, właściwie kibolem, rozwijanie statów, lanie innych graczy, i należenie do ekipy, i lanie z nią innych ekip ;) Ciekawe jest to, że jak przez dzień nie gram, to staty same mi rosną - bo atakują mnie inni kibole i jeśli wygram walkę, dostaję doświadczenie (tutaj to reputacja).

Dla mnie głupota, propagowanie bicia się za kluby jest debilizmem.
Sorry, ale piłka nożna to 22 zawodników, jedna piłka i dwie bramki.
A nie byłe drechy, chodzące po to by komuś ryj obić a nie na mecz.
prawdziwykibol
prawdziwykibol
  13 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie głupota, propagowanie bicia się za kluby jest debilizmem. Sorry, ale piłka nożna to 22 zawodników, jedna piłka i dwie bramki. A nie byłe drechy, chodzące po to by komuś ryj obić a nie na mecz.


No wiesz, chyba w większości tego typu gierek - czyli polegających na rozwoju swojej postaci - walka z innymi graczami jest bardzo ważnym elementem :D Poza tym która gra nie propaguje jakiejś formy agresji? Chyba tylko farmville i im podobne... No i sportowe.

W tym Kibol Game jest o tyle fajnie, że nie tylko tłuczesz się z innymi, ale możesz też pójść na mecz i pokibicować swojej drużynie (podobno takie dopingowanie wpływa jakoś na wynik meczu, ale jeszcze nie rozczaiłem, o co tu dokładnie chodzi), a kasę możesz też zdobyć, typując wyniki (w lidze w grze, nie tej realnej). No i jest też kącik z innymi rzeczami związanymi z piłką, tj. filmikami, gierkami fleszowymi i newsami. A tę agresję, która oczywiście w grze jest, jakoś tam równoważy to, że jak za dużo będziesz szalał, to trafisz na komisariat, a jak chcesz się "oczyścić", pracujesz wolontariacko. Ja próbuję grać bez wydawania prawdziwej kasy (bo oczywiście część rzeczy tu jest płatna, np można się wykupić z komisariatu), na razie nawet nieźle mi idzie, tylko o tych wolontariatach muszę pamiętać :)
golden18
Posty: 695 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
golden18
  23 sierpnia 2010

ja gram w futbolcup i nie narzekam:) fajna gierka

Renifer
Renifer
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Racja Hattrick to najlepszy manager w internecie, czuje się klimat prowadzenia drużyny.

Grasz w Hattricka ?? ;) Jak tak to podaj nazwę albo numerek tu albo na WP :P
Ja gram w hattricka prawie 2 lata codziennie odkrywam nowe możliwości , nawet udało mi się Elliotta wciągnąć :P
Alucard
Alucard
  28 sierpnia 2010
Renifer
Renifer: Grasz w Hattricka ?? ;) Jak tak to podaj nazwę albo numerek tu albo na WP :P Ja gram w hattricka prawie 2 lata codziennie odkrywam nowe możliwości , nawet udało mi się Elliotta wciągnąć :P

Kiedyś w to grałem :ziober2:
A ponowne granie nie mam natchnienia, wolę na kompie cm :P
Renifer
Renifer
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś w to grałem A ponowne granie nie mam natchnienia, wolę na kompie cm :P

Szkoda szkoda :P Szukam sparing Partnera bo mi się nudzi lanie Elliotta :P
Maizter
Maizter
  30 sierpnia 2010

Graliście kiedyś w H20??? Pokazywali kiedyś walki na HBO. Chodzi o krojenie flag U nas na Legi bawiliśmy się w to i przed meczem Nie pamiętam jakiej firmy jest ta gra ale ona też jest prawdziwa i w realu sie gra.

Renifer
Renifer
  4 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Graliście kiedyś

Ciacho ?? Żyj kolorowo ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.