PROTOTYPE
PROTOTYPE
  11 sierpnia 2010 (pierwszy post)

witam czy orjetuje się ktoś jaki jest najsilniejszy reduktor tłuszczu od 20 miesięcy ćwiczę siłowo na siłowni i jedyny mój problem to brzuch co zgubie parę cm ćwiczeniami to i tak wraca potrzebuje najsilniejszego spalacza bo słabsze w ogóle na mnie nie działają brałem rożne rodzaje l karnityny (kapsułki ,kapsułki żelowe,l karnitynę do picia a nawet do smarowania)i nic thermo speed olimpu tez nie działa.Animal cuts również

PROTOTYPE
PROTOTYPE
  11 sierpnia 2010

fyre syntrax??

czarecki23
Posty: 14 (po ~492 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
czarecki23
  11 sierpnia 2010

Podopno mocny jest "venom". Tylko że jeśli nie masz diety na low carb (mniejsza ilośc węgli niż potrzebujesz) i nie robisz dużo aerobów to i tak niewiele dadzą spalacze. Wogóle postaw sobie jakiś cel: albo masa i dieta z większą liczbą węgli albo redukcja i rzeźba.

PROTOTYPE
PROTOTYPE
  12 sierpnia 2010

wiadomo ze ograniczenie węgli i aeroby to podstawa ja potrzebuje tylko zgubić brzuch reszta powoli sama się wypali zamówiłem tego fyre i zobaczymy jakie da efekty czy coś wspomoże

CzystySampling
CzystySampling
  19 sierpnia 2010

ja mam starego weoma, jak chcesz to pw

CzystySampling
CzystySampling
  19 sierpnia 2010

venoma miało być, a dokładnie alri venom, wycofany z wiadomych wzgledów, z 2 paczek została mi jedna, ryje ostro psyche, dostałem przez niego uwagi z religii ale pali konfort konkret, moge pół paczki odpalić bo mi niepotrzebny raczej

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.