eciekeciek
eciekeciek
  1 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Za tydzien startuje ekstraklasa.

Jestem całkowicie przekonany, ze w tym sezonie zobaczymy świetną Cracovię, bardzo przekonuja mnie jej transfery + znakomity trener (co jak co z PGE wyciskal ile sie dalo), nowy stadion, nowe nadzieje... Z drugiej strony błoń może być nieciekawie, trener bez wizji (nie chce go nazwac slabym, ale to co zrobil z Górnikiem Zabrze jest przesada), byc moze stracony okres przygotowawczy co pokazuje mecz wislakow z jakimis kelnerami z azerbejdzanu. Bardzo ciekawi mnie Legia, swietne zakupy (kto gra niech sobie zawodnikow posprawdza w fmie :D), trener ktory imo powinien prowadzic reprezentacje i jest obecnie najlepszy na rynku, do tego dochodzi nowy stadion i porozumienie. Co jak co ale Legionisci mieli najlepszych ultrasow w Polsce. Lecha prowadzi bardzo fajny trener, niestety król artur '' na pewno nie zastapi Lewandowskiego, licze na Tshimbambe, ale....

o reszczie zespolow napizse cos wkrotce.

Natomiast ostatnio przeczytalem i przemyslalem jedna mysl..

Dlaczego pilkarze ktorzy przychodza z zagranicy najczesciej graja swietna, mega, najlepsza polowke sezonu, a w drugiej juz nie blyszcza ?
Mam nadzieje, ze to nie wina naszych trenerow od przygotowania.

Eloszka .!

eciekeciek
eciekeciek
  1 sierpnia 2010

ide ogladac dalej zuzel.

Rysiek Holtański ftw.

egze
egze
  1 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ide ogladac dalej zuzel.


wygrają to, wierzę :ziober2:

a co do drużyn ekstraklasy to sam się rozpiszę jak znajdę chwilę czasu.
egze
egze
  1 sierpnia 2010
egze
egze: wygrają to, wierzę


i wygrali :ziober2: piękna chwila :D
eciekeciek
eciekeciek
  1 sierpnia 2010
egze
egze: egze:wygrają to, wierzę i wygrali piękna chwila :D

haha GOLLOB :D

To powinien być nasz sport narodowy.
Nieco jestem rozbawiony na jakim stadionie te mistrzostwa były rozgrywane :F
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.