Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  22 lipca 2010 (pierwszy post)

Dzień Doberek :D

Mam małe pytanko propo najlepszego ustawienia w Piłce nożej.

A więc za tydzień mamy rozgrywki piłki nożnej 5-a-side (5ciu-na-połowie) i chciał bym was zapytać jaka jest najlepsza taktyka na tego typu rozgrywki.

Dodam tyle że mamy b. dobrych 2ch napstników, 1 obrońca, 1 pomocnik no i bramkarz.

Więc jakie najlepsze ustawienie? Czy takie jak podałem czy może inne?

Pasowało by nam wygrać te rozgrywki i pojechać dalej w trasę po UK :D

egze
egze
  23 lipca 2010

Generalnie zwykle grając piątką wystawia się ustawienie 1-2-2 z tym, że obrońcy wspomagają atak, a napastnicy koniecznie wracają za akcjami przeciwnika.

Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  23 lipca 2010

W sumie nie zbyt dobre pytanie z mojej strony. Ale jeszcze nigdy nie grałem w 5 tym bardziej na rozgrywkach. Ale dzięki za odpowiedź.

Alucard
Alucard
  23 lipca 2010

1-3-1 środek i szybkie kontry.

TAKEmeTOtheSKY
TAKEmeTOtheSKY
  31 lipca 2010

Więc zależy dużo o tego z jakimi przeciwnikami gracie :alucard miał dobry pomysł ale nie skuteczny dużo jest opcji w jaki mogą sposób przejść przeciwnicy .

5na połowie moim zdaniem odpada w 1 kolejności bo mogą być problemy z rozegraniem wystarczy 2 piłkarzy dobrze grających u przeciwnika żeby przejść 5 wystarczy dobre podanie i bramka 99procent. Nie licząc bramkarza proponuje 2 obrońców i 2 napsatników można wtedy spokojnie rozegrać. Pozdrawiam

eciekeciek
eciekeciek
  1 sierpnia 2010

1-2-1

obronca zawsze na waszej polowie, 2 pomocnikow'' jeden grajacy bardziej na skrzydle, pomocnicy wracaja w zaleznosci od tego jak sunie akcja (tu dobrze miec dobrych zmiennikow), napastnik cofajacy sie maks do polowy. Wygrywacie z dobrym przeciwnikiem iprzechodzicie na 2-1-1, przegrywacie 1-1-2.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.