OryginalnyNickxD
OryginalnyNickxD
  9 kwietnia 2009 (pierwszy post)

witam,
dzisiaj wzialem pierwsze 2 tabletki srodka body fire ( spalacz tluszczu)
mam kilka pytan glownie do ludzi ktorzy juz od dawna zajmuja sie silownia i znaja sie na tym:
1. dawkowanie jest 3 razy po 1 kapsulce przed posilkiem
a moge brac tak - 1 kaps przed sniadaniem i 2 przed treningiem ?
2. czy ktos wgl moze sie wypowiedziec na temat tego srodka ?
podobno jest lepszy od thermo speed extreme
3. czy moglbym liczyc na to, ze ktos ulozy mi jakis porzadny zestaw cwiczen. ?
na silownie chodze poniedzialek, sroda, piatek i czasem w sobote
bo czwartek i wtorek mam treningi
dodam ze waze ~95 kg, jestem poczatujacy i chodzi mi glownie o rzezbe

pozdrawiam

folkemon
folkemon
  9 kwietnia 2009

co trenujesz i czy są to treningi aerobowe i czy są męczące, ile masz wzrostu, ile masz lat? Do jakiej siłowni masz dostęp? (dużo sprzętu? Jak mało to powiedz co tam masz)

OryginalnyNickxD
OryginalnyNickxD
  9 kwietnia 2009

trenuje krav mage
treningi sa bardzo meczace
zwlaszcza 40min rogrzewki
mam 185 cm 98 kg silownia klubowa, w pelni profesjonalna

folkemon
folkemon
  9 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trenuje krav mage treningi sa bardzo meczace zwlaszcza 40min rogrzewki

chodziłem kiedyś, fakt, męczące było dosyć :]
Konto usunięte
Konto usunięte: mam 185 cm 98 kg silownia klubowa, w pelni profesjonalna

w takim razie ja mogę Ci polecić ATC czyli aerobowy trening obwodowy, tu masz opisane i przykładowe plany
http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_ACT%2C_czyli_trening_dla_pocz%C4%85tkuj%C4%85cych_by_georgu!-t350762.html
http://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZ%C4%84TKUJ%C4%84CYCH-t18564.html

Wielu ludzi poleca go dla początkujących, a poza tym to trening aerobowy, więc powinieneś na nim ładnie palić tłuszcz. Sugeruję byś sobie zrobił plan ale w oparciu o maszyny, bo w ATC trzeba szybko 'biegać' miedzy stacjami, a gdy np trafisz na zajętą sztangę to lipa. Na maszynie można przeważnie szybko zmienić ciężar i zrobić swoją serię, nawet gdy ktoś ćwiczy prosząc czy możesz zrobić sobie szybko serię.

Na siłowni na pewno jest trener, pytaj sięgo jak nie wiesz jak wygląda jakieś ćwiczenie.

To tylko moja propozycja, z tego co czytałem powinno Ci to służyć. Jak masz wątpliwości to popytaj trenera, od tego jest i sam czytaj np na sfd.pl

powodzenia
folkemon
folkemon
  9 kwietnia 2009

i pamiętaj o odpoczynku, 2 treningi plus 4 razy siłka to sporo. Niech ktoś inny Ci powie ile razy powinieneś ćwiczyć na siłowni chodząc 2 razy w tygodniu na km, bo ja nie wiem :(

najlepiej zapytaj na sfd.pl, bo tutaj zaraz będzie kłótnia ; )

powerorginal
powerorginal
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. dawkowanie jest 3 razy po 1 kapsulce przed posilkiem a moge brac tak - 1 kaps przed sniadaniem i 2 przed treningiem ?

nie siedze zbytnio w suplementcji wiec nie wiem ... ale moze lepiej zrobic jak pisza ... moge tylko dodac ze jesli bedziesz sie malo pocil po tym to zwieksz dawki

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. czy moglbym liczyc na to, ze ktos ulozy mi jakis porzadny zestaw cwiczen. ? na silownie chodze poniedzialek, sroda, piatek i czasem w sobote bo czwartek i wtorek mam treningi

tak jak pisal Folkemnon ACT na poczatek jest good :) tyle ze zostan przy 3 treningach pon, sr, pt ...
aha no i PAMIETAJ DIETA
powerorginal
powerorginal
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo tutaj zaraz będzie kłótnia ; )

hahahah :mrgreen: jaka klotnia .... wymiana pogladow ...
paweldst9090
paweldst9090
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dodam ze waze ~95 kg, jestem poczatujacy i chodzi mi glownie o rzezbe


to po co już bierzesz suplementy:zonk:
poćwicz normalnie i ćwiczeniami spal tłuszcz.

Konto usunięte
Konto usunięte: trenuje krav mage


Konto usunięte
Konto usunięte: treningi sa bardzo meczace


jak się kopiecie po jajach to się nie dziwię.
koksik2508
Posty: 8 (po ~459 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
koksik2508
  14 kwietnia 2009

Powiem tak...brac najlepiej tak jak tam pisze a jak chcesz cos zrzucic i sie wyrzezbic to bieganko na czczo polecam i cwiczenia na maszynach. A tego body fire to nie znam... jakiej to firmy? i co do zestawu cwiczen to polecam codzienny trening aerobowy (załatw sobie rowerek albo sie zapisz na siłownie i ganiaj na bieżni) koniecznie na czczo!! juz pisałem w jednym temacie o tym wiec jak chcesz to poszukaj sobie ;) a jak nie to powtórze :D nie słuchaj ludzi którzy twierdzą że bieganie po sniadaniu jest lepsze niz przed sniadaniem... po pierwsze nie mają o tych sprawach zielonego pojecia a po drugie tkanka tłuszczowa jest najlepiej spalana na czczo gdy organizm nie ma z czego czerpac energi i czerpie ją z tłuszczu zapasowego ;] a jeszcze jak z tym spalaczem połaczysz to nie odczujesz zmeczenia bo spalacze przewaznie w sobie skladniki "energetyzujące" i pobudzające. Jak cos Ci trzeba konkretnego zeby polecic (dieta trening czy suplementy) to pisz do mnie na priva postaram sie pomóc ;]

powerorginal
powerorginal
  16 kwietnia 2009
koksik2508
koksik2508: nie słuchaj ludzi którzy twierdzą że bieganie po sniadaniu jest lepsze niz przed sniadaniem... po pierwsze nie mają o tych sprawach zielonego pojecia

:zonk: gosciu daj sobie spokoj ...

koksik2508
koksik2508: Jak cos Ci trzeba konkretnego zeby polecic (dieta trening czy suplementy) to pisz do mnie na priva postaram sie pomóc ;]

haha co taki expert z Ciebie ??
koksik2508
Posty: 8 (po ~459 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
koksik2508
  17 kwietnia 2009

No sory ale troche w tym siedze (i nie 3-4 latka jak niektórzy) ;] i jak sie nie podoba to głupio nie komentuj tylko sam cos doradz bo w innych postach zauwazyłem ze masz pojecie o tym ale bardziej krytykujesz wypowiedzi innych niż doradzasz ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.