przemyslav07
przemyslav07
  9 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Jak myślicie, który z polskich klubów piłkarskich ma rzeczywistą szansę na fazę grupową LM w najbliższych 3-latach? Moja osobista opinia jest taka, że jedynym takim klubem jest Lech Poznan. Nie ma to byś jakaś prowokacja, czy coś w tym stylu, piszcie wasze opinie. Uważam, że KKS jest klubem, który w ostatnich latach zrobił największy postęp, i jeśli nie posprzedajemy najlepszych piłkarzy to uważam, że się uda. ( Piszcie , którzy piłkarze są najlepsi w owych zespołach i dobrze się rozwijający ). W Lechu to oczywiście moim zdaniem Semir Stilić, Robert Lewandowski, Sławomir Peszko. POZDRAWIAM

Carlsb
Carlsb
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no na pewno 2zl :D


sorry pomyliłem się .. za 4 zł ..

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi głównie o to ze Legia i Polonia beznadziejnie graja


no to ich nie oglądaj.. za pewne Odra Wodzisław prezentuje futbol jakiego oczekujesz ...

Konto usunięte
Konto usunięte: I nawiązując do tematu to jestem na 100% pewny gdy Legia czy Polonia brala by udzial w eliminacjach do LM lub PUEFA to sa bez szans,


i pisze to człowiek który uwala seryjnie kupony u buka ... znawca...

Konto usunięte
Konto usunięte: W końcu skoro jest tak słaba, to nie będzie na niej ciążyła nie wiadomo jak wybujała presja kibiców.


tutaj presja zawsze będzie, taki klub:) nie każdy musi w nim grać:) drugie miejsce jest porażką..
mrafal88
mrafal88
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sorry pomyliłem się .. za 4 zł ..

zostawiam to już bez komentarza :D
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ich nie oglądaj.. za pewne Odra Wodzisław prezentuje futbol jakiego oczekujesz ...

A co ty myslisz ze co? ze ogladam? :D pfff....szkada czasu na ogladanie takiego futbolu w ich wykonaniu, wystarczy ze widzialem tylko pare razy i to tak za duzo(dlatego chcialbym zeby na koniec sezonu tabela wygladala tak 1.Lech 2.Wisła no i niestety nie uniknone raczej ze bedzie Legia 3
Konto usunięte
Konto usunięte: i pisze to człowiek który uwala seryjnie kupony u buka ... znawca...

nie rozumiem o co ci chodzi?
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj presja zawsze będzie, taki klub:) nie każdy musi w nim grać:) drugie miejsce jest porażką..


chodziło mi raczej o presję związaną z Ligą Mistrzów, nie sądzę by kibice już tak bardzo jej w przyszłym sezonie oczekiwali...
Carlsb
Carlsb
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zostawiam to już bez komentarza :D


a co nie jest to prawda? mam dać linka?

Konto usunięte
Konto usunięte: A co ty myslisz ze co? ze ogladam? :D pfff....szkada czasu na ogladanie takiego futbolu w ich wykonaniu, wystarczy ze widzialem tylko pare razy i to tak za duzo


ja jeżeli czegoś nie oglądam/nie mam wiedzy to się nie wypowiadam.. wypowiadam się wtedy kiedy coś widziałem i mam wiedzę na dany temat...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem o co ci chodzi?


o to mi chodzi że piszesz takie zwroty jak : "na 100%" ; "dam sobie rękę uciąć" ; "jestem pewny" ; "na pewno" .. w sporcie nigdy nic nie wiadomo na 100% i na pewno.. nie można wypowiadać się w ten sposób bo inni mogą postrzegać że się wymądrzasz ..

dobra nie ważne, święta są/idą .. chociaż nie zwalniają one od myślenia ..

Konto usunięte
Konto usunięte: chodziło mi raczej o presję związaną z Ligą Mistrzów, nie sądzę by kibice już tak bardzo jej w przyszłym sezonie oczekiwali...


tego to już chyba (niestety) żaden polski kibic od swojej drużyny by nie wymagał.. na zasadzie że awans do Ligi Mistrzów wziąłby w ciemno, nawet jeżeli byśmy mieli dostać od tego.. no jak on się tam zwie .. ten klub.. o Bayern Monachium :P (żart z tym Bayernem :P )

ale poważnie pisząc.. sam awans już byłby sukcesem.. chociaż z drugiej strony.. apetyt rośnie w miarę jedzenie :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 kwietnia 2009

polski zespół zagra w fazie grupowej LM jezeli mistrz kraju bedzie miał zagwarantowany udział:mrgreen: i to odpanie pozniej z 1 pkt

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

mrafal88
mrafal88
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jeżeli czegoś nie oglądam/nie mam wiedzy to się nie wypowiadam.. wypowiadam się wtedy kiedy coś widziałem i mam wiedzę na dany temat...


Wiedzialem ze tak odpiszesz :D ok. nie sugeruj ze nie mam kompletnego pojecia, bo nie trzeba ogladać calego meczu lub wszystkich meczow, wystarczy skroty lub przeczytac gazete...zeby miec juz jakas wiedze. Z tego co piszesz jasno wynika ze gadam głupoty mówiąc ze Legia i Polonia graja beznadziejnie w piłke?

Konto usunięte
Konto usunięte: a co nie jest to prawda? mam dać linka?

2zł i 4zl to sa dla mnie bardzo smieszne kwoty do obstawiania, za takie kwoty obstawiam bardzo zadko tak tylko dla jaj mozna powiedziec.Czepiasz sie zupelnych głupot malo zwiazanych z tematem. Skad w ogóle mozesz widzieć jak obstawaim na podstawie jednego czy dwoch postów:) no a jezeli ty płaczesz po stracie 2 czy 4 zł no to wspólczuje
Carlsb
Carlsb
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie trzeba ogladać calego meczu lub wszystkich meczow, wystarczy skroty lub przeczytac gazete...zeby miec juz jakas wiedze.


to się nazywa wiedza powierzchowna ... tu uważasz że na jej podstawie można wysnuwać kategoryczne wnioski, a ja nie.. tym się różnimy .. nie ważne..

Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co piszesz jasno wynika ze gadam głupoty mówiąc ze Legia i Polonia graja beznadziejnie w piłke?


skoro Legia i Polonia grają beznadziejną piłkę to co powiedzieć o reszcie stawki ? pomijając Lecha i Wisłę, no i może Bełchatów który czasem błyśnie ... no ale o gustach się nie dyskutuje..dla jednego jest coś ładnego, dla drugiego niekoniecznie...nie twierdzę że Legia czy Polonia grają jakiś super hiper galaktyczny futbol, ale na tle reszty się wybijają..inna sprawa że nie trudno wybijać się w polskiej lidze..
Konto usunięte
Konto usunięte: no a jezeli ty płaczesz po stracie 2 czy 4 zł no to wspólczuje


nie płaczę.. bo nie stawiam poniżej 50 zł ... w LO stawiałem takie kwoty(2zł czy 5 zł) jak grałem tasiemce ..

dobra, nie ważne..odchodzimy od tematu...
marion695
marion695
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myślicie, który z polskich klubów piłkarskich ma rzeczywistą szansę na fazę grupową LM w najbliższych 3-latach? Moja osobista opinia jest taka, że jedynym takim klubem jest Lech Poznan. Nie ma to byś jakaś prowokacja, czy coś w tym stylu, piszcie wasze opinie. Uważam, że KKS jest klubem, który w ostatnich latach zrobił największy postęp, i jeśli nie posprzedajemy najlepszych piłkarzy to uważam, że się uda. ( Piszcie , którzy piłkarze są najlepsi w owych zespołach i dobrze się rozwijający ). W Lechu to oczywiście moim zdaniem Semir Stilić, Robert Lewandowski, Sławomir Peszko. POZDRAWIAM

niby najwieksze szanse powinien miec LEch ale jak narazie to zadna druzyna
mrafal88
mrafal88
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro Legia i Polonia grają beznadziejną piłkę to co powiedzieć o reszcie stawki ?

No to własnie o reszcie nie wspominam tylko o czołówce, no ale mamy taka lige jaka mamy, i oby byla lepsza

Konto usunięte
Konto usunięte: nie płaczę.. bo nie stawiam poniżej 50 zł ... w LO stawiałem takie kwoty(2zł czy 5 zł) jak grałem tasiemce .

No to prawie tak jak ja, a zdarza sie ze postawie ekstremalnie nawet tysiaka
xxxbaranekkxxx
xxxbaranekkxxx
  13 kwietnia 2009

Powiem wam tak nie wiem czy wiecie ze zmieniły się przepisy wiec wydaje mi sie ze zobaczymy wkońcu polski klub w LM :)

przemyslav07
przemyslav07
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem wam tak nie wiem czy wiecie ze zmieniły się przepisy wiec wydaje mi sie ze zobaczymy wkońcu polski klub w LM :)

Co mi tam polski? Np. , gdyby miała grać legia, to wolałbym w ogóle żadnej :)) Co to by było: faza grupowa LM , kibole legi w meczu z manchesterem wybiegają na murawę Old Traford i rozwalają trybuny? hehheh
xxxbaranekkxxx
xxxbaranekkxxx
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mi tam polski? Np. , gdyby miała grać legia, to wolałbym w ogóle żadnej :)) Co to by było: faza grupowa LM , kibole legi w meczu z manchesterem wybiegają na murawę Old Traford i rozwalają trybuny? hehheh
Zgadzam sie Ziomek :) Tylko Lech Poznań mógłby sie pokazać i i reprezentować Polskę w Europie godnie :)
WueRZet
WueRZet
  13 kwietnia 2009

@przemyslav07:
Jeszcze raz nie będziesz przestrzegać regulaminu dostaniesz dłuższe wakacje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko Lech Poznań mógłby sie pokazać i i reprezentować Polskę w Europie godnie :)

Lech reprezentuje swoje interesy, a nie Polskę.
xxxbaranekkxxx
xxxbaranekkxxx
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lech reprezentuje swoje interesy, a nie Polskę.
ale jest Klubem Polskim i niemów ze niechałbyś zobaczyć Kolejarza walczącego o awans z grupy w LM :) Ogólnie według mnie Lech ma najlepsza 11 w Polsce a najlepsza ławkę w Polsce ma niestety Legia
WueRZet
WueRZet
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejarza

Aha :and:
Już pomijam ogólną Twoją pogardę dla polskiej ortografii.

Po pierwsze najpierw to chce zobaczyć Lecha, który wygrywa z ŁKS-em. Następnie sukcesywnie zwyciężającego, aż do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Potem będę się spuszczał nad ewentualnymi pucharami.

I Lech reprezentuje przede wszystkim swoje interesy, i gra dla swoich kibiców, a nie całej Polski. Pisałem to w temacie związanym z pojedynkami Wisły z Barceloną i zdania nie mam zamiaru zmieniać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.