przemyslav07
przemyslav07
  9 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Jak myślicie, który z polskich klubów piłkarskich ma rzeczywistą szansę na fazę grupową LM w najbliższych 3-latach? Moja osobista opinia jest taka, że jedynym takim klubem jest Lech Poznan. Nie ma to byś jakaś prowokacja, czy coś w tym stylu, piszcie wasze opinie. Uważam, że KKS jest klubem, który w ostatnich latach zrobił największy postęp, i jeśli nie posprzedajemy najlepszych piłkarzy to uważam, że się uda. ( Piszcie , którzy piłkarze są najlepsi w owych zespołach i dobrze się rozwijający ). W Lechu to oczywiście moim zdaniem Semir Stilić, Robert Lewandowski, Sławomir Peszko. POZDRAWIAM

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  9 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja osobista opinia jest taka, że jedynym takim klubem jest Lech Poznan.

To na pewno, ale również sądząc po buńczucznych zapowiedziach Śląsk Wrocław.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lech pokazał, że może walczyć w Europie z najlepszymi tzn. CSKA Moskwa, Udinesse, Feyenoord, Nancy.

Nie sądzę, by były to najlepsze europejskie kluby. Nie w tej formie, jaką prezentowały. Ale są dobre.
mrafal88
mrafal88
  9 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślcie sobie o mnie co chcecie, ale to Legia Warszawa będzie następnym polskim klubem, który zagra w Lidze Mistrzów. I będzie to już bardzo niedługo.


taaa, Legia??!!! ja ich nawet niechce ogladac w eliminacjach. Legia gra taka beznadziejna piłke tego sie nieda oglądać, tak samo jak Poloia W (wspominam tu tylko czołowke) to Wisła i Lech od paru sezonów pokazuja najlepsza gre w piłke
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taaa, Legia??!!! ja ich nawet niechce ogladac w eliminacjach. Legia gra taka beznadziejna piłke tego sie nieda oglądać, tak samo jak Poloia W (wspominam tu tylko czołowke) to Wisła i Lech od paru sezonów pokazuja najlepsza gre w piłke


gdyby za styl i ładną piłkę mieli przyznawać miejsca w LM to nigdy żadna nasza drużyna by tam nie awansowała. Co z tego, że Lech i Wisła będą prezentować fajny futbol jeśli nie wygrają MP. Dzisiaj zdecydowanie najbliżej tego celu jest Legia, a przy dobrym losowaniu spokojnie może o fazę grupową LM powalczyć. W końcu skoro jest tak słaba, to nie będzie na niej ciążyła nie wiadomo jak wybujała presja kibiców.
OncleShu
OncleShu
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Legia gra taka beznadziejna piłke tego sie nieda oglądać


Grecja swego czasu grała najnudniejszą piłkę jaka szło oglądać a zdobyła mistrzostwo Europy...
mrafal88
mrafal88
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Grecja swego czasu grała najnudniejszą piłkę jaka szło oglądać a zdobyła mistrzostwo Europy...

No i chyba dalej taką piłke gra, ale to chyba jest złe porównanie Legi do Grecji (oby jak najmniej takich drużyn)
UnderTheShade
UnderTheShade
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sami pesymiści...

realisci, poczekajmy do jesieni i zobaczymy sklad Lecha
WueRZet
WueRZet
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: realisci,

Realizm ograniczony końcem własnego nosa :mrgreen:

Nie ma co się bawić w zgaduj-zgadula. Najpierw należy wygrać ligę, potem myśleć o Europie :rock:
gife
gife
  10 kwietnia 2009

Liga Mistrzów a PUEFA? inna liga..
Żadna z krajowych drużyn jej nie wygra.

przemyslav07
przemyslav07
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: iga Mistrzów a PUEFA? inna liga..

Nie zgadzam się z tym.. Sevilla pokazała, że te rozgrywki są co najmniej rownorzędne...
WueRZet
WueRZet
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zgadzam się z tym.. Sevilla pokazała, że te rozgrywki są co najmniej rownorzędne...

Zupełnie nie skumałem sensu tej wypowiedzi :woot:
przemyslav07
przemyslav07
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zupełnie nie skumałem sensu tej wypowiedzi

Chodzi o to, że on uważa, że LM jest o wiele silniejsza od P. UEFA, a ja się z tym nie zgodziłem... nic trudnego
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WueRZet: Zupełnie nie skumałem sensu tej wypowiedzi Chodzi o to, że on uważa, że LM jest o wiele silniejsza od P. UEFA, a ja się z tym nie zgodziłem... nic trudnego

Tak tak... Zenit w tym sezonie brylował w LM, tak samo pare lat temu CSKA...

Poza tym... Europa League, Europa League a nie Uefa Cup...
Carlsb
Carlsb
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myślicie, który z polskich klubów piłkarskich ma rzeczywistą szansę na fazę grupową LM w najbliższych 3-latach?


tak jak już zwrócono uwagę.. zmienia się formuła rozgrywek.. zapewne pytasz o nową formułę (mam taką nadzieję) ..trzeba poczekać na drużyny które by miały grać z nami... duńskie są do ogrania... Olympiakos na bank nie do ogrania, Basel.. może.. przy dobrym wyniku u siebie... druga sprawa..za 3 lata w Polsce ..to 3/4 zawodników Lecha, Legii i Wisły to już nie będzie... więc pytanie powinno mieć zasięg maksymalnie pół roku.. a najlepiej to zadać pytanie pod koniec lipca, na przełomie sierpnia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Uważam, że KKS jest klubem, który w ostatnich latach zrobił największy postęp


marketingowo, medialnie tak..

sportowo.. no chyba też .. szczególnie że ostatnimi latami nie grał w pucharach i nie liczył się o majstra...inaczej jest teraz..

Konto usunięte
Konto usunięte: i jeśli nie posprzedajemy najlepszych piłkarzy to uważam, że się uda.


wiadomym jest że sprzeda..każda drużyna obecnie sprzedaje... kiedyś Wisła miała pakę Żurawskim, Szymkowiakiem, Frankowskim na czele..wtedy był sens walki.. teraz wszyscy sprzedają oporowo...a Legia to już w ogóle..

Konto usunięte
Konto usunięte: taaa, Legia??!!! ja ich nawet niechce ogladac w eliminacjach. Legia gra taka beznadziejna piłke tego sie nieda oglądać,


ojej ojej ... Legia kuponik za 2 zł zawaliła i już płacz...

Legii obecnie nie ma co oceniać.. jak wybudują stadion to ITI zacznie swój prawdziwy marketing (w stylu TVN-u) .. pokupują gwiazdki i się zacznie.. szkoda że to będzie klub dla fanów Na Wspólnej, Brzyduli i Tańca z Gwiazdami...

o ile zmienią swój marketing o 180 stopni wobec obecnego...

bo teraz hańbią ten klub.. co by nie było ..moim marzeniem jest wyjście ITI z Legii.. i tyle..

Konto usunięte
Konto usunięte: tak samo jak Poloia W


że Legii się 3/4 Polski czepia to ja się przyzwyczaiłem.. ale Polonii się czepiać? to chyba już Twoja nienawiść do wszystkiego co warszawskie.. nie ważne.. nie o tym temat...

Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba jest złe porównanie Legi do Grecji


dlaczego ? mówiłeś o stylu... więc Ci odpowiedziano stylem reprezentacji Grecji...

Konto usunięte
Konto usunięte: Sevilla pokazała, że te rozgrywki są co najmniej rownorzędne...


że niby co pokazała? na jakiej zasadzie oceniasz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi o to, że on uważa, że LM jest o wiele silniejsza od P. UEFA, a ja się z tym nie zgodziłem... nic trudnego


no ok, ale na jakiej zasadzie twierdzisz że jest równorzędna.. na zasadzie "bo ja tak mówię" ?

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Europa League, Europa League a nie Uefa Cup


jeszcze UEFA Cup, UEFA Cup :P
mrafal88
mrafal88
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ojej ojej ... Legia kuponik za 2 zł zawaliła i już płacz...

no na pewno 2zl :D
Konto usunięte
Konto usunięte: że Legii się 3/4 Polski czepia to ja się przyzwyczaiłem.. ale Polonii się czepiać? to chyba już Twoja nienawiść do wszystkiego co warszawskie.. nie ważne.. nie o tym temat...


Chodzi mi głównie o to ze Legia i Polonia beznadziejnie graja a są w czołówce(solidarnie graja tak samo beznadziejnie, no moze Polonia troche gorzej)!!! no ale to tylko swiadczy o poziomie Polskiej ligii.Z tej czołówki to tylko mecze Wisly i Lecha da sie obejrzec moze niekiedy GKS zagra fajny mecz. I nawiązując do tematu to jestem na 100% pewny gdy Legia czy Polonia brala by udzial w eliminacjach do LM lub PUEFA to sa bez szans, powalczyc moze jeszcze Lech albo Wisła ale to tylko przy dobrym losowaniu, i pod warunkiem ze nie sprzedadza za duzo wartosciowych pilkarzy
WueRZet
WueRZet
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tej czołówki to tylko mecze Wisly i Lecha

Masz rację :) Lech gra obecnie tak zajebistą piłkę, że każdy mecz ogląda się z niesłychaną przyjemnością, która wywołuje ogólny orgazm :)

Albo opierasz to stwierdzenie na spotkaniach w pucharach europejskich, albo w lidze widziałeś jedynie ostatni mecz z Wisłą :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.