egze
egze
  22 maja 2010 (pierwszy post)
Już dzisiaj o 15.30 dojdzie do finałowej potyczki Remes Pucharu Polski. W meczu o prestiż i awans do europejskich pucharów zmierzą się Jagiellonia Białystok i pierwszoligowa Pogoń Szczecin.


Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie?
Kto zostanie bohaterem a kto antybohaterem meczu?
Petasz czy Lato? Frankowski-Grosicki czy Moskalewicz-Lebedyński?
Jak oceniacie decyzję prezesa PZPN Grzegorza Laty, który zamiast na finale PP pojawi się na finale LM w Madrycie?


zapraszam do kulturalnej dyskusji.
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  23 maja 2010

Białymstoku*

widzę, że przez moją dłuuuuugą nieobecność nic się nie zmieniło - dalej nie ma możliwości edycji posta.

tibauld
tibauld
  24 maja 2010
egze
egze: Jak oceniacie decyzję prezesa PZPN Grzegorza Laty, który zamiast na finale PP pojawi się na finale LM w Madrycie?

To skandal jest :tak:

A sam finał to popis nieskuteczności Jagi ;o
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  24 maja 2010

w końcu nam się udało, po tylu latach :mrgreen:

Lipek210
Lipek210
  26 maja 2010
egze
egze: ak oceniacie decyzję prezesa PZPN Grzegorza Laty, który zamiast na finale PP pojawi się na finale LM w Madrycie?


ja mu sie wcale nie dziwie na finale pucharu polski usnal by bo z boiska wialo nuda ze szok ;x
kuba92762
kuba92762
  26 maja 2010

Pomyslec, ze w lidze okregowej druzyna z mojego miasta wygrala z rezerwami Floty 5:1, 6 byloby, ale sedzia oszczedzil ich i zakonczyl mecz...Ale jaja:lol:

PanMis
PanMis
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyslec, ze w lidze okregowej druzyna z mojego miasta wygrala z rezerwami Floty 5:1, 6 byloby, ale sedzia oszczedzil ich i zakonczyl mecz...Ale jaja


no i :and: ?
kuba92762
kuba92762
  27 maja 2010
PanMis
PanMis: no i ?

Nie nabijaj pionku.
PanMis
PanMis
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nabijaj pionku.


Sam to wlasnie robisz zwracajac mi uwage fajo :mrgreen: :D
kuba92762
kuba92762
  27 maja 2010
PanMis
PanMis: Sam to wlasnie robisz zwracajac mi uwage fajo :D

Przy okazji piszac na temat, a retoryczne pytania zadawaj sobie w domu:and:
egze
egze
  28 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyslec, ze w lidze okregowej druzyna z mojego miasta wygrala z rezerwami Floty 5:1, 6 byloby, ale sedzia oszczedzil ich i zakonczyl mecz...Ale jaja


drużyny rezerw zwykle składają się z zawodników bardzo młodych, perspektywicznych. Dla takich drużyn ważniejsze od wyniku spotkania jest sam fakt jego rozegrania.
Zresztą Flota nigdy nie była jakąś tam wielką potęgą, teraz nasprowadzali trochę zawodników to i im idzie w lidze bardzo przyzwoicie.
kuba92762
kuba92762
  29 maja 2010
egze
egze: drużyny rezerw zwykle składają się z zawodników bardzo młodych, perspektywicznych. Dla takich drużyn ważniejsze od wyniku spotkania jest sam fakt jego rozegrania. Zresztą Flota nigdy nie była jakąś tam wielką potęgą, teraz nasprowadzali trochę zawodników to i im idzie w lidze bardzo przyzwoicie.

No dzisiaj za to grali z rezerwami Pogoni i juz 8:2 w plecy, bylo kilku ze skladu, chociazby Petric, ale to i tak wina straty tylu bramek zalosnego bramkarza, ale tak czy siak widac bylo jak ladnie pilka chodzila.
17 latek kiwal jak chcial, musze go obserwowac, szkoda, ze nie zapamietalem nazwiska bo moze byc z niego mega kot.
egze
egze
  29 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No dzisiaj za to grali z rezerwami Pogoni i juz 8:2 w plecy, bylo kilku ze skladu, chociazby Petric, ale to i tak wina straty tylu bramek zalosnego bramkarza, ale tak czy siak widac bylo jak ladnie pilka chodzila. 17 latek kiwal jak chcial, musze go obserwowac, szkoda, ze nie zapamietalem nazwiska bo moze byc z niego mega kot.


tak to już jest w meczach słabszych lig, że raz się wygrywa sześcioma bramkami, raz przegrywa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.