RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 maja 2010 (pierwszy post)
Witam

Dobiegł końca kolejny sezon z Ligą Typerów Fotki.pl - edycja Wiosna 2010

Ostateczne Wyniki

FINAŁ

odwieczna - DarekLosu 4:11 (16:24)

o 3 Miejsce

wodzu2377 - Czerep27 10:5 ( 22:17)

Podium

Zwycięzcą Ligi Typerów edycja Wiosna 2010
zostaję




DarekLosu

Drugie miejsce zajęła
(jedyna kobieta w gronie)




odwieczna

Trzecie Miejsce



wodzu2377

Gratuluję zwycięzcy oraz pozostałym medalistom
oraz dziękuję pozostałym uczestnikom Ligi

Pozdrawiam i do jesieni
( czy też do Mundialu :mrgreen: )

Gospodarz Typera
RexMundi
...Ignorance is bliss...
smencik
smencik
  10 maja 2010

Gratuluję i miłej 'zabawy' w następnej edycji :piwo:

Gutek909
Gutek909
  10 maja 2010
RexMundi
RexMundi:

z zapisami temat można powoli zakładać :] jak lista bd zamknięta da się swoje propozycje, wybierze te, które trafiają się najczęściej lub po prostu zadecyduje organizator :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: z zapisami temat można powoli zakładać :] jak lista bd zamknięta da się swoje propozycje, wybierze te, które trafiają się najczęściej lub po prostu zadecyduje organizator :)

to organizator powinien zakładac temat :)

Ja nie wiem czy podołam ;]
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  10 maja 2010
RexMundi
RexMundi: to organizator powinien zakładac temat :)

czyli Ty :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: Ja nie wiem czy podołam ;]

podołasz, jakby co mogę pomóc :P
egze
egze
  10 maja 2010

O liczenie bym się nie martwił. Mamy tu jednego nadwornego matematyka, który zawsze wszystko szybko liczy :ziober2:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 maja 2010
egze
egze: O liczenie bym się nie martwił. Mamy tu jednego nadwornego matematyka, który zawsze wszystko szybko liczy

Dzięki Wojtek za docenienie mojego wkładu w Ligę Typerów :mrgreen:

Zastanawiam się nad poprowadzeniem tego Mundialowego Typera, ale nie wiem jak to wyglądało np. jeśli chodzi o ostatnie ME. No i nie wiem co reszta na to. Ja mogę swoją kandydaturę wysunąć :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: podołasz, jakby co mogę pomóc :P

jakbym się uparl to i bym podołał
ale ta klątwa organizatora :ninja: :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mogę swoją kandydaturę wysunąć

a Ja mogę ja poprzeć :tak:
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  10 maja 2010
RexMundi
RexMundi: ale ta klątwa organizatora

to w końcu ktoś ją musi zdjąć :P
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mogę swoją kandydaturę wysunąć

RexMundi
RexMundi: a Ja mogę ja poprzeć


Ja rowniez popieram :ziober2:
egze
egze
  10 maja 2010

Nie ważne kto poprowadzi, ważne żebym wygrał :ziober2:

thomas893
thomas893
  10 maja 2010

hu, jakby kobieta wygrała typera, to czekałby nas koniec świata :ninja:

A tak poważniej... gratulacje dla zwycięzcy :piwo: i pozostałym :brawo:

Podziękowania dla nowego ojca prowadzącego za tą edycję :)

A typera mundialowego wygram ja! :kv3:

Konto usunięte
Konto usunięte: co do mundialowego typera to proponuje tak : - długoterminowe typy znaczy , typowanie drużyny , która zdobędzie mistrzostwo i króla strzelców , oczywiście odpowiednio punktowane , np mistrz za 7pkt , król strzelców 10 pkt - typowanie drużyn które wyjdą z grup , każda trafiona drużyna 2 pkt

było coś takiego na typerze ME 2008 i myślę, że się fajnie sprawdziło, więc widziałbym to też w typerze na mundial ;]
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co do mundialowego typera to proponuje tak : - długoterminowe typy znaczy , typowanie drużyny , która zdobędzie mistrzostwo i króla strzelców , oczywiście odpowiednio punktowane , np mistrz za 7pkt , król strzelców 10 pkt - typowanie drużyn które wyjdą z grup , każda trafiona drużyna 2 pkt


RexMundi
RexMundi: typowanie wyniku spotkań - pkt normalnie - 3pkt zwyciestwo , 1 remis , 0 pudło typowanie strzelców - trafiony strzelec 5pkt liczba zołtych kartek w spotkaniu 2pkt przedzial czasowy strzelenia bramki ? - 2 pkt ( system 0-15, 15-30 itd.) jakieś dodatkowe smaczki ? - bramkarz ile przebiegnie, czy cos w tym stylu jedna liga od poczatku do końca - bez fazy pucharowej bonusowo mozna zatypowac mistrza i króla strzelców - pkt jak podał Krzychu

Hmm, pomysły dobre, nie powiem. Tylko trzeba by to było odpowiednio wszystko rozłożyć, przemyśleć. Szkoda, że nie idzie dotrzeć do jakiegoś tematu z ME 2008.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

thomas893
thomas893
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, pomysły dobre, nie powiem. Tylko trzeba by to było odpowiednio wszystko rozłożyć, przemyśleć.

To ja troszkę opisze jak to wyglądało...
Pomysły z cytatu Krzycha - wszystko odbywało się przed Mundialem, każdy miał czas, żeby wytypować zwycięzcę, króla strzelców i drużyny wychodzące z grup do początku mistrzostw.
To z cytatu Rex'a - w ostatniej fazie się to odbywało... nie pamiętam czy od ćwierćfinałów, czy od półfinałów w górę, bo nie ma sensu w każdym meczu typować takich pierdółek ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, pomysły dobre, nie powiem. Tylko trzeba by to było odpowiednio wszystko rozłożyć, przemyśleć. Szkoda, że nie idzie dotrzeć do jakiegoś tematu z ME 2008.

można by było spróbować przez google , ale jakoś nie widać

Konto usunięte
Konto usunięte: o z cytatu Rex'a - w ostatniej fazie się to odbywało... nie pamiętam czy od ćwierćfinałów, czy od półfinałów w górę, bo nie ma sensu w każdym meczu typować takich pierdółek ;)

a kolejka typowania jak wyglądała ?
typy od razu za całą pierwszą kolejkę ?
...Ignorance is bliss...
thomas893
thomas893
  10 maja 2010
RexMundi
RexMundi: można by było spróbować przez google , ale jakoś nie widać

nie znajdziecie... typer ME był przeprowadzany podczas naszego bojkotu fotki, na utworzonym przez nas osobnym forum. Dopiero pod sam koniec wrócił na forum fotki.

RexMundi
RexMundi: a kolejka typowania jak wyglądała ? typy od razu za całą pierwszą kolejkę ?

Chyba tak, ale szczerze mówiąc nie pamiętam jak to dokładnie było ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.