RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 maja 2010 (pierwszy post)
Witam

Dobiegł końca kolejny sezon z Ligą Typerów Fotki.pl - edycja Wiosna 2010

Ostateczne Wyniki

FINAŁ

odwieczna - DarekLosu 4:11 (16:24)

o 3 Miejsce

wodzu2377 - Czerep27 10:5 ( 22:17)

Podium

Zwycięzcą Ligi Typerów edycja Wiosna 2010
zostaję




DarekLosu

Drugie miejsce zajęła
(jedyna kobieta w gronie)




odwieczna

Trzecie Miejsce



wodzu2377

Gratuluję zwycięzcy oraz pozostałym medalistom
oraz dziękuję pozostałym uczestnikom Ligi

Pozdrawiam i do jesieni
( czy też do Mundialu :mrgreen: )

Gospodarz Typera
RexMundi
...Ignorance is bliss...
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  11 maja 2010

Jak każdy ma się bawić do końca to proponuję dać dwie grupy A oraz B i typować tak do półfinałów MŚ. A przed samym finałem i meczem o 3 m. utworzyć powiedźmy sześcioosobową grupkę z typerami którzy zajeli miejsca 1-3 w poprzedniej fazie w grupach A i B. I tak to zostawić.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  11 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Jak każdy ma się bawić do końca to proponuję dać dwie grupy A oraz B i typować tak do półfinałów MŚ. A przed samym finałem i meczem o 3 m. utworzyć powiedźmy sześcioosobową grupkę z typerami którzy zajeli miejsca 1-3 w poprzedniej fazie w grupach A i B. I tak to zostawić.

No ale tu masz znowu ten problem o którym pisałem wcześniej - może być 2 lub więcej osób co zajmą 3 miejsca w tych grupach i co wtedy ?! Czasu na dogrywkę nie będzie, a dawać wagi dodatkowym zdarzeniom to będzie trochę niesprawiedliwe i na pewno będą protesty.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  11 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Jak każdy ma się bawić do końca to proponuję dać dwie grupy A oraz B i typować tak do półfinałów MŚ. A przed samym finałem i meczem o 3 m. utworzyć powiedźmy sześcioosobową grupkę z typerami którzy zajeli miejsca 1-3 w poprzedniej fazie w grupach A i B. I tak to zostawić.


bez sensu takie dzielenie.
już i tak będzie dużo zamieszania (zależy ile osób się zgłosi)...

w typerze EURO jedna grupa sprawdziła się znakomicie z tego co pamiętam.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale tu masz znowu ten problem o którym pisałem wcześniej - może być 2 lub więcej osób co zajmą 3 miejsca w tych grupach i co wtedy ?! Czasu na dogrywkę nie będzie, a dawać wagi dodatkowym zdarzeniom to będzie trochę niesprawiedliwe i na pewno będą protesty.

No to dać dodatkowe miejsca a jeżeli w ostatecznym rozrachunku dwie osoby będą miały po tyle samo pkt to po prostu dać obydwojgu miejsce pierwsze, drugie lub trzecie ex aequo. Przecież mistrz nie musi być jeden.
thomas893
thomas893
  11 maja 2010

Ja osobiście jestem przeciwny jakiemukolwiek dzieleniu na grupy, czy odpadaniu najsłabszych typerów. Mundial jest raz na 4 lata i każdy ma prawo bawić się od początku do końca ;)

WueRZet
WueRZet
  11 maja 2010

Nie pamiętam jak to było na EURO, bo wówczas miałem przerwę z forum, ale o ile kojarzę to jedna grupa była dobrym pomysłem (ze zwycięstwem Wujaszka bodajże)

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiście jestem przeciwny jakiemukolwiek dzieleniu na grupy, czy odpadaniu najsłabszych typerów. Mundial jest raz na 4 lata i każdy ma prawo bawić się od początku do końca ;)


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pamiętam jak to było na EURO, bo wówczas miałem przerwę z forum, ale o ile kojarzę to jedna grupa była dobrym pomysłem (ze zwycięstwem Wujaszka bodajże)

Ja się obiema ręcami podpisuję pod jedna grupą od początku do końca Mundialu :mrgreen: I nadal proponuję swoją osobę jako prowadzącego Mundialowego Typera :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

thomas893
thomas893
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I nadal proponuję swoją osobę jako prowadzącego Mundialowego Typera

Jeśli wygram, to masz mój głos na Twoją kandydaturę :ziober2:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  11 maja 2010

A róbta co chceta i tak wygram! Będę pierwszy! Chociażby od końca! :mrgreen:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Przecież mistrz nie musi być jeden.

że ten tego przetoczę cytat z kultowej serii
" Może być tylko jeden"
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  11 maja 2010

Jedna grupa, co najmniej dwóch prowadzących - taka jest moja sugestia.
I tak to czy będzie to miało ręce i nogi będzie zależało głównie od uczestników :ziober2:

Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2010
RexMundi
RexMundi: DarekLosu

Gratki:rock:
Od pierwszego udziału byłeś faworytem i wreszcie wygrałes:jezyk2:
egze
egze
  11 maja 2010

o Karol :piwo:

Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2010
egze
egze: o Karol

Cześć Wojciechu;*
egze
egze
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć Wojciechu;*


dawno Cię tu nie było :lol2:
ostatnio Mariolka się o Ciebie pytała :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.