Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Witaaaaam ! :w00t: !!
Tak :w00t: !!, to już dziś, rozpoczęła się najważniejsza, najwspanialsza, najciekawsza, najtrudniejsza, najbardziej oczekiwana i w ogóle naj impreza w snookerowym świecie :w00t:
Mistrzostwa świata - bo o nich mowa po raz pierwszy zostały zorganizowane w:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1927 roku. Zwyciężył wówczas Joe Davis, przez którego snooker został zdominowany w latach 30-tych. Od sezonu 1976/1977 zawody rozgrywane są w Crucible Theatre w Sheffield.


Drabinka turniejowa:


Pytania:
1. Kto wygra ?
2. Komu kibicujecie ?
3. Czy rewelacja eliminacji Anda Zhang, który w pierwszym swoim zawodowym sezonie wywalczył awans do MŚ przejdzie pierwszą rundę ? Jak w ogóle oceniacie szanse młodego Chińczyka ?.
4. Jak myślicie, co jest ważniejsze 147 tysięcy, czy 147 punktów ?

Pozdrawiam :zakochany:
Piotrus317
Piotrus317
  17 kwietnia 2010

YEA :D :D Wygra Higgins albo Osa.. jak zapewne typuje kazdy prawie :D Ja osobiscie licze na Ose bo moze pokazac nam niezle show :D A Zhang raczej z Hendrym nie powalczy jesli bedzie tak gral Anglik jak w Chinach :d

egze
egze
  17 kwietnia 2010

bardzo nie podoba mi się ta drabinka, Hendry z Selbym wpadną na siebie już w drugiej rundzie :AnD:

Od 1996 r. bodajże nikomu nie udało się obronić tytułu mistrza świata, więc Higgins staje przed niepowtarzalną szansą żeby tą złą passę przerwać.
O'Sullivan z kolei będzie się chciał zrewanżować za słabiutki występ w Chinach.

Piotrus317
Piotrus317
  17 kwietnia 2010

Mysle ze nie bedzie sie rewanzowal.. xD bo on ma to w tylku :D on ma ten turniej w Chinach w tylku.. zreszta to nie typ czlowieka zeby komus cos udowiadniac..

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  17 kwietnia 2010
Qbkens
Qbkens: Pytania: 1. Kto wygra ? 2. Komu kibicujecie ? 3. Czy rewelacja eliminacji Anda Zhang, który w pierwszym swoim zawodowym sezonie wywalczył awans do MŚ przejdzie pierwszą rundę ? Jak w ogóle oceniacie szanse młodego Chińczyka ?. 4. Jak myślicie, co jest ważniejsze 147 tysięcy, czy 147 punktów ?

1. Higgins ale coś mu nie za bardzo idzie z Hawkinsem... Więc może O'Sullivan...
2. Rooniemu.
3. Wątpię. Jest niedoświadczony i myślę, że to będzie raczej jednostronny pojedynek.
4. 147 tysiaków! :rock: :mrgreen:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiscie licze na Ose bo moze pokazac nam niezle show

Nie przejdzie 2 rundy :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A Zhang raczej z Hendrym nie powalczy jesli bedzie tak gral Anglik jak w Chinach

Jeśli będzie tak dobrze grał, to nie ma szans, ale Hendry lubi grać w kratkę.

egze
egze: O'Sullivan z kolei będzie się chciał zrewanżować za słabiutki występ w Chinach.

Wątpię by przeszedł M. Williamsa który jest w świetnej formie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. 147 tysiaków!

W sumie to niewiele dla tych z top :woot:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  17 kwietnia 2010
Qbkens
Qbkens: W sumie to niewiele dla tych z top

Oj no nie wiem. Snookerzyści tak dużo wcale - chyba - nie zarabiają, tak mi się wydaje...
Jeden
Jeden
  17 kwietnia 2010
Qbkens
Qbkens: 1. Kto wygra ? 2. Komu kibicujecie ? 3. Czy rewelacja eliminacji Anda Zhang, który w pierwszym swoim zawodowym sezonie wywalczył awans do MŚ przejdzie pierwszą rundę ? Jak w ogóle oceniacie szanse młodego Chińczyka ?. 4. Jak myślicie, co jest ważniejsze 147 tysięcy, czy 147 punktów ?

1. W tym roku Ding.
2. Hendremu.
3. Bez szans. Doświadczenie wygra.
4. Kwestia chyba dla kogo :mrgreen:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj no nie wiem. Snookerzyści tak dużo wcale - chyba - nie zarabiają, tak mi się wydaje...

Możliwe :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. W tym roku Ding.

W sumie w jego połówce jest faworytem, ale wątpię by Marka Williamsa ograł :woot:
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  17 kwietnia 2010
Qbkens
Qbkens: 1. Kto wygra ?

Moim zdaniem. duże szanse na tytuł ma Kangur-Neil Robertson. Sugerując się drabinką to raczej spotka się z Higginsem. Jeśli go pokona to go widzę w finale. Najwyżej ktoś w finale może go pokonać. Ostatnio gra świetnie, wbił niedawno maxa i świetnie walczył z Ronnie. Kolejnego rywala na zdobycie widzę Borsuka-Marka Williamsa. Zagrał wspaniały turniej ostatnio, wygrywając z faworytem z Dingiem.

Qbkens
Qbkens: 2. Komu kibicujecie ?

Kangurowi.

Qbkens
Qbkens: 3. Czy rewelacja eliminacji Anda Zhang, który w pierwszym swoim zawodowym sezonie wywalczył awans do MŚ przejdzie pierwszą rundę ? Jak w ogóle oceniacie szanse młodego Chińczyka ?.


Hendry go "zleje". :mrgreen:

Qbkens
Qbkens: 4. Jak myślicie, co jest ważniejsze 147 tysięcy, czy 147 punktów ?


Raczej max dlatego że jest wtedy ogromna radość w zawodniku, który wzbija maxa. Dziś była wielka szansa na maxa już..Ale niestety Allen nie dokonał tego.. :and:
egze
egze
  18 kwietnia 2010

Ależ ten Zhang Anda nie wykorzystał okazji do tego by sprawić największego psikusa w tym turnieju. Gdyby nie jego chęć wbicia maxa w 17 frejmie, to pewnie wygrałby 10-7, a tak to przegrał 9-10.

W kolejnej rundzie Hendry zmierzy się z Selbym.
Szkoda, że tak wcześnie któryś z nich będzie musiał odpaść.
Jeśli Hendry nie poprawi swej gry to nie ma zbytnich szans.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 kwietnia 2010

No od dwóch lat mało ogladalem snookera, nie jak wcześniej co chwila namiętnie ale ten powrót Heńka sprawił, że odżyło coś we mnie z powrotem :crylol:

Uwielbiam golden boya, jeden ze smieszniejszych zawodników.Wbrew pozorom moze bedzie mu łątwiej grac ze Selbym bo grał z Chinczykiem pod presją, że jeżeli przegra to bedzie zenada.

Donald WHO YOU?

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 kwietnia 2010

Ten Campbell to trochę taki niechluj - koszula ze spodni wypuszczona i jak się na stole kładzie to widać jego sadło... :lol2:

krzychu7818
krzychu7818
  19 kwietnia 2010

jakiś nowy komentator snookera na eurosporcie jest ?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 kwietnia 2010

Rafał Górecki. Niezly zawodnik nie tylk snookerzysta. Tak na boku mozna dodac, ze jego najlepszy break turniejowy to 127 a ulubiony snokerzysta stephen Hendry:)

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.