KyokyshinkaiCrew
KyokyshinkaiCrew
  12 marca 2010 (pierwszy post)

Pierwsza sprawa to proszę o odpowiadanie kompetentnych ludzi. Nie chcę sterydów, witamin, innych "odżywek dopingujących" ani "diety cud".
Więc jedziemy, mam 17 lat, ważę 84 kg, nie mam nadwagi ani żadnych problemów zdrowotnych. Jestem czołowym zawodnikiem Knockdown w UK. Nie brzmi za dobrze dla mnie jedna opcja. Konkretnie to że jak skończę 18 lat będę musiał walczyć w wadze ciężkiej. Tak, nie podoba mi się to bo oczywiście łatwiej by było brać udział w wadze średniej.
Jeśli macie jakieś krótkie ćwiczenia, nie wiem niskokaloryczne dania czy coś innego co by mi pomogło, to będę wdzięczny. :)

folkemon
folkemon
  12 marca 2010

no to może napisz ile tych kilogramów musisz zrzucić, ile masz wzrostu, ile tłuszczu itp itd

a tak w ogóle to zapytaj trenera najlepiej, czołowi zawodnicy powinni mieć dostęp do kompetentnych ludzi, a w UK to już na bank :P

tutaj to może ktoś Ci pomoże,ale niekoniecznie :)

no i ciągle rośniesz, więc wiesz... waga ciężka czeka :D

KyokyshinkaiCrew
KyokyshinkaiCrew
  12 marca 2010

4 kilogramy, problem w tym że nie mam tłuszczu praktycznie, po prostu mam grube biodra od ćwiczeń na low kick-i itp. W sumie to mógłbym zrzucić trochę z brzucha, ale jak mocniej na brzuch przećwicze to to zamieni się w mięśnie i nie zrzucę nic. Mój trener zaprojektował mi cały schemat na 7 dni w tygodniu wraz z ćwiczeniami, ale nie wziął pod uwagę tego że chodzę do szkoły.
Heh ale to już będzie w seniorach a tam walki trwają nie raz po 9 minut, jeśli brałeś udział w kumite to wiesz ocb. Ale dzięki tak czy siak.

gife
gife
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem czołowym zawodnikiem Knockdown w UK

bez trenera?
folkemon
folkemon
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bez trenera?


Konto usunięte
Konto usunięte: Mój trener

KyokyshinkaiCrew
KyokyshinkaiCrew
  13 marca 2010

Gife czytaj bo nie zabłysnąłeś.

BigSmoke
BigSmoke
  13 marca 2010

wybierz się na saunę kilka razy w miesiącu .. efekt murowany .. ;P
sam jestem bokserem i z własnego doświadczenia wiem że sauna jest jednym z najlepszych i najzdrowszych sposobów na zrzucanie niechcianych kilogramów . ;-)

Renifer1
Renifer1
  13 marca 2010
BigSmoke
BigSmoke: wybierz się na saunę kilka razy w miesiącu .. efekt murowany .. ;P sam jestem bokserem i z własnego doświadczenia wiem że sauna jest jednym z najlepszych i najzdrowszych sposobów na zrzucanie niechcianych kilogramów . ;-)

Dzięki to też się przyda :)Też zrzucam zbędne kilogramy ;)
powerorginal
powerorginal
  14 marca 2010

@KyokyshinkaiCrew:
Mhmm moim zdaniem nie powinienes bronic sie przed wejsciem do ciezkiej wagi ... masz dopiero 17 lat i ta waga jeszcze wzrosnie ..a tak to ile masz wzrostu?

Konto usunięte
Konto usunięte: problem w tym że nie mam tłuszczu praktycznie,

zmierz sobie bf ... bo nie wierze :) ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli macie jakieś krótkie ćwiczenia, nie wiem niskokaloryczne dania czy coś innego co by mi pomogło, to będę wdzięczny. :)

masz trenera wiec nie rozumiem pytania na forum ... pogadaj z trenerem i dopasujcie trening odzywianie tak aby nie kolidowalo ze szkola ...
ads20
ads20
  14 marca 2010
BigSmoke
BigSmoke: wybierz się na saunę kilka razy w miesiącu .. efekt murowany .. ;P sam jestem bokserem i z własnego doświadczenia wiem że sauna jest jednym z najlepszych i najzdrowszych sposobów na zrzucanie niechcianych kilogramów . ;-)

Sauna nie odchudza człowieka, to tylko mit - po prostu się pocisz coś tam toksyn z Ciebie wychodzi, prędzej trochę wody niżeli tłuszczu (ale nie każdemu ona puści zależnie od ilości spożywanej soli)

jest coś takiego jak katabolizm nawet mięsień da się spalić, po prostu musisz się przetrenować, ćwiczyć więcej a jeść mniej i nie jeść przed snem ogranicz ilość posiłków nawet o 2
KAROLBBOY
Posty: 68 (po ~188 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KAROLBBOY
  17 marca 2010

Obetnij kalorie w diecie i to wszystko.......

Ja mam sporo klientow fajterow to jak naprawde nie moga docisnacdo tej wagi jaka by chcieli to wtedy im spalacz daje i schodzi ladnie....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.