Gutek909
Gutek909
  10 marca 2010 (pierwszy post)

Zespoły biorące udział w tegorocznych MŚ :

McLaren
Mercedes
Red Bull
Ferrari
Williams
Renault
Force India
Toro Rosso
Lotus
Hispania Racing Team
BMW Sauber
Virgin

Terminarz :
GP Bahrajnu - 14 marca
GP Australii - 28 marca
GP Malezji - 4 kwietnia
GP Chin - 18 kwietnia
GP Hiszpanii - 9 maja
GP Monako - 23 maja
GP Turcji - 30 maja
GP Kanady - 13 czerwca
GP Europy (Walencja) - 27 czerwca
GP Wielkiej Brytanii - 11 lipca
GP Niemiec - 26 lipca
GP Węgier - 1 sierpnia
GP Belgii - 29 sierpnia
GP Włoch - 12 września
GP Singapuru - 26 września
GP Japonii - 3 października
GP Korei - 17 października
GP Abu Zabi - 31 października
GP Brazylii - 14 listopada

Q. Jak Waszym zdaniem spisze się Robert Kubica i jego nowy bolid ?
Q. Czy Schumacher może zamieszać w stawce ?
Q. Kto waszym faworytem ?

Temat pisałem na szybko, więc za błędy przepraszam. Pytań też mało, ale w sumie niepotrzebne.
Temat do ogólnej dyskusji o sezonie :)

podwiesić :ninja:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 kwietnia 2010

upomnienie :zonk:

no nic może jak w końcu kogoś zabije w boksie to dadza mu kare

wiedziałem że nie dostanie kary jakiejśc drastycznej ale już spodziewałem się że chociaz w nastepnym wyścigu ruszy z ostatniej lini albo co

...Ignorance is bliss...
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  18 kwietnia 2010
RexMundi
RexMundi: spodziewałem się że chociaz w nastepnym wyścigu ruszy z ostatniej lini albo co

heh ... marzenia ściętej głowy ... ;P
już to widzę, jak ktoś nałoży jakąś poważniejszą karę na Hamiltona ... a swoją drogą trochę to dla mnie niezrozumiałe ... skąd takie "plecy" on tam ma ? (z rodziny królewskiej jest, kuzyn Obamy czy co ?)
Kombatant
Kombatant
  18 kwietnia 2010

Pieprzone SC....

byloby 3 miejsce jak nic....

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  18 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pieprzone SC.... byloby 3 miejsce jak nic....

w sumie do teraz nie bardzo wiem jaka była przyczyna wyjazdu SC na tor ... ale taka już jest formuła 1 ... rok temu w Australii dzięki SC Robert miał szansę na zwycięstwo, podobnie było w wielu innych wyścigach w stosunku do wielu innych kierowców ... na tym między innymi polega piękno tego sportu ... ;-)
choć rzeczywiście decyzja o wyjeździe SC na tor wydała mi się nieco kontrowersyjna ...
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 kwietnia 2010

Sc to gruba przesada. Jeszcze 1 góra 2 kółka nie były by tragedią ale SC było na torze bodaj 4 okrążenia. Podium było by pewne, Kubica miał ponad pół minuty przewagi nad gruą dowodzoną przez Hamiltona, wielka szkoda. Cóż nie tylko w skokach anrciarskich oraz w piłce mamy problemy z sędziami.

Donald WHO YOU?

egze
egze
  19 kwietnia 2010

Tak, ale jakby wydarzył się taki przypadek jak z Massą, to wszyscy krzyczeli by na sędziów dlaczego nie było SC i nie posprzątano spokojnie toru.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 kwietnia 2010

Massa trafił w cześć, ktora odpadła chwilke wczesniej od innego bolidu i jeszcze sobie po torze skakała. Tutaj doszło do usterki a częśći sobie w jedyn miejscu leżały na torze i to w nie niebezpiecznym miejscu. Co najwyżej groziło (szansa na to 1%), że ktoś przebił by sobie opone.Żólta flaga w zupelnosci wystarczyła a jak SC to max 2 kółkaa nie jak było chyba 4.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 kwietnia 2010

Bylo mnostwo wyscigów podczas ktorych byly gorsze wypadki, masa części i byla jedynie żóta flaga.

Donald WHO YOU?

sylwester8919
Posty: 22 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
sylwester8919
  20 kwietnia 2010

To teraz czekamy z niecierpliwością na GP Hiszpanii i nowe części i kanał F

Kombatant
Kombatant
  20 kwietnia 2010
sylwester8919
sylwester8919: To teraz czekamy z niecierpliwością na GP Hiszpanii i nowe części i kanał F

JAK DOLECĄ :rotfl:
egze
egze
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: JAK DOLECĄ


mają tyle czasu do tego GP, że spokojnie by mogli inaczej przetransportować ten sprzęt.
Gutek909
Gutek909
  30 kwietnia 2010

Aktualizacja, bo niedługo temat się zamknie :)

sylwester8919
Posty: 22 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
sylwester8919
  30 kwietnia 2010

Co sądzicie na temat powrotu systemu KERS?

terazja92
terazja92
  30 kwietnia 2010

No widac, ze Renault traktuje Roberta dobrze, bo chodzi on zadowolony. No na pewno brakuje im troche predkosci, ale rozwijac sie beda z wyscigu na wyscig (jak to wczesniej bywalo). No i w Renault lepiej widac potencjal Kubicy. Schumacher jeszcze moze zamieszac w stawce, ale ja nigdy go nie lubilem i nigdy w niego nie wierzylem, no fakt wiele osiagnal, ale mysle, ze za wiele to w tym sezonie nie pokaze. Mysle, ze nie potrzebnie sie w to znowu bawil. A faworyt to Ferrari, wreszcie z Alonso.

krzychu7818
krzychu7818
  2 maja 2010

na Eurosporcie teraz jest transmisja z wyscigu F2

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.