Gutek909
Gutek909
  10 marca 2010 (pierwszy post)

Zespoły biorące udział w tegorocznych MŚ :

McLaren
Mercedes
Red Bull
Ferrari
Williams
Renault
Force India
Toro Rosso
Lotus
Hispania Racing Team
BMW Sauber
Virgin

Terminarz :
GP Bahrajnu - 14 marca
GP Australii - 28 marca
GP Malezji - 4 kwietnia
GP Chin - 18 kwietnia
GP Hiszpanii - 9 maja
GP Monako - 23 maja
GP Turcji - 30 maja
GP Kanady - 13 czerwca
GP Europy (Walencja) - 27 czerwca
GP Wielkiej Brytanii - 11 lipca
GP Niemiec - 26 lipca
GP Węgier - 1 sierpnia
GP Belgii - 29 sierpnia
GP Włoch - 12 września
GP Singapuru - 26 września
GP Japonii - 3 października
GP Korei - 17 października
GP Abu Zabi - 31 października
GP Brazylii - 14 listopada

Q. Jak Waszym zdaniem spisze się Robert Kubica i jego nowy bolid ?
Q. Czy Schumacher może zamieszać w stawce ?
Q. Kto waszym faworytem ?

Temat pisałem na szybko, więc za błędy przepraszam. Pytań też mało, ale w sumie niepotrzebne.
Temat do ogólnej dyskusji o sezonie :)

podwiesić :ninja:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  4 kwietnia 2010

Po tym co bylo tydzien temu, to kazdy wyscig bedzie nudny :)

Czekałem na deszcz, zwłaszcza w trakcie ale niestety nie doczekałem sie. Gdyby nie walka na dalszych pozycjach to pachniało tym co było rok temu.

Donald WHO YOU?

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  4 kwietnia 2010

też liczyłem na deszczyk i emocje a tu o ... no, ale może to i lepiej bo przynajmniej nie musiałem za bardzo od stołu świątecznego odstępować.
i szkoda, że Kubica spadł w generalce ...

NataIia
NataIia
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto waszym faworytem ?

Buuuuuuuuuttoooooooooooooooooooon :zakochany:
krzychu7818
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://sport.onet.pl/f1/pierwsza-polka-w-f2-celem-f1,1,3205949,wiadomosc.html hmm ciekawe :)


: DDDD

nastepny krok F1

i z Robertem Kubica beda smigac w TeamPolandF1 :rock:
krzychu7818
krzychu7818
  10 kwietnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: nastepny krok F1 i z Robertem Kubica beda smigac w TeamPolandF1


no a mowią , że kobiety to źli kierowcy :D

ciekawe czy tą F2 gdzieś będą transmitować :woot:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no a mowią , że kobiety to źli kierowcy :D

Moze stać sie pierwsza kobieta w historii F1
ciekawi mnie jaki maja stosunek do tego panowie-kierowcy, bo przegrać z kobieta na torze to troche uderza w ich ego : D

I sam nie wiem co o tym myslec, czy baba jest potrzebna w tym sporcie... choc to polka
egze
egze
  13 kwietnia 2010

Kobieta w F1 to byłoby coś co mogłoby przyciągnąć nowe rzesze fanów, wiele osób z ciekawości chciałoby zobaczyć jak taka delikwentka sobie radzi.
Nie uważam, aby przyszłość F1 należało do płci pięknej, ale Polka w formule? Czemu nie.

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  13 kwietnia 2010
egze
egze: ale Polka w formule? Czemu nie.

To, że Robertowi tak szybko udało się wskoczyć do f1 to raczej wyjątek niż reguła ... Gdyby Jacques Villeneuve nie spisywał się tak źle w BMW to pewnie potrwałoby to jeszcze dłużej. Za wcześnie uprzedzacie fakty. Żeby wziąć do F1 kobietę i to w dodatku z takiego kraju jak Polska musiałaby ona popisać się naprawdę nad wyraz nieprzeciętnymi umiejętnościami ... Na razie do tego jeszcze bardzo daleko. Choć oczywiście nie żebym jej tego nie życzył, ale trzeba patrzeć na to realnie. Jeżeli Kubica zrezygnuje (albo zakończy kariere) z F1 to długo jeszcze nie będziemy tam mieć żadnego Polaka.
egze
egze
  13 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To, że Robertowi tak szybko udało się wskoczyć do f1 to raczej wyjątek niż reguła ... Gdyby Jacques Villeneuve nie spisywał się tak źle w BMW to pewnie potrwałoby to jeszcze dłużej. Za wcześnie uprzedzacie fakty. Żeby wziąć do F1 kobietę i to w dodatku z takiego kraju jak Polska musiałaby ona popisać się naprawdę nad wyraz nieprzeciętnymi umiejętnościami ... Na razie do tego jeszcze bardzo daleko. Choć oczywiście nie żebym jej tego nie życzył, ale trzeba patrzeć na to realnie. Jeżeli Kubica zrezygnuje (albo zakończy kariere) z F1 to długo jeszcze nie będziemy tam mieć żadnego Polaka.


A mnie się wydaje, że dzisiaj o wiele łatwiej trafić do formuły niż jeszcze trzy, cztery lata temu. Jedni przychodzą, drudzy odchodzą, jest wiele nowych teamów.
Kobieta w F1 byłaby świetnym chwytem marketingowym, a w wypadku takich mniejszych teamów to bardzo ważne.
Zresztą choćby tylko miała być trzecim kierowcą i tak byłby to wielki sukces.
Ale oczywiście najpierw w niższych rozgrywkach wyścigowych musi pokazać swoją klasę.
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  14 kwietnia 2010
egze
egze: najpierw w niższych rozgrywkach wyścigowych musi pokazać swoją klasę.

no od tego zacznijmy właśnie ...

egze
egze: A mnie się wydaje, że dzisiaj o wiele łatwiej trafić do formuły niż jeszcze trzy, cztery lata temu.

można na to patrzeć z różnych stron. z jednej jest więcej teamów więc i więcej kierowców potrzeba. z drugiej jednak z powodu kryzysu nastąpił duży odpływ środków pieniężnych. trzeba przyciągnąć sponsorów. sponsorzy są tam gdzie ich kierowcy i stąd miedzy innymi Pietrov w renaulcie czy tylu Japończyków na przestrzeni lat w F1. Polska raczej nie należy do czołówki f1 więc pod tym względem to nie jest nasza mocna strona.
WueRZet
WueRZet
  14 kwietnia 2010

Raczej wątpię abyśmy doczekali kobiety w F1 :ninja:

Kombatant
Kombatant
  15 kwietnia 2010

A jednak najprawdobodniej odbedzie sie transmisja w niedziele wyscigu GP Chin o godzinie 9 w polsacie, a na pewno w polsacie sport jezeli jednak zrezygnuja z otwartego kanalu..

i dobrze, kazdy powinien miec wybor czy chce ogladac czy nie

ja tam zamierzam obejrzeć sobie Kubice :tak:

sylwester8919
Posty: 22 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
sylwester8919
  15 kwietnia 2010

A jak sądzicie kto w tym roku wygra GP Chin???

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  15 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A jednak najprawdobodniej odbedzie sie transmisja w niedziele wyscigu GP Chin o godzinie 9 w polsacie

a miało jej nie być ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.