boleslawianin
boleslawianin
  1 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Taka informacje podał dziś rzecznik PZPN na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej

Jak sam przyznał z wielkim zalem, najlepszym rozwiązaniem w dobie kryzysu na dzien dzisiejszy bylo odsprzedanie praw do Euro innemu państwu. Najlepszą ofertę przedstawiła federacja Cypru i to tam maja odbywac sie rozgrywki Euro2012.
Jak podkreslil rzecznik PZPN wszystkie rozpoczete budowy stadionow zostana tymczasowo wstrzymane i dokonczone za pare lat gdy wyjdziemy z recesji...

Jak przyznal prezydent Uefa M.Platini :

Konto usunięte
Konto usunięte: Polska miala duzo czasu by przemyslec swoja decyzje, jednakze zdawalismy sobie sprawe ze sytuacja nie wyglada dobrze i decyzja jest jak najbardziej sluszna. Mam nadzieje ze Wasz kraj zoorganizuje jeszcze Euro, kiedy ? Moze 2032 ?

Lato musi odejsc ?!

Jak myslicie czy Cypr poradzi sobie z organizacja takiej imprezy ?

:ninja:
Pozdrawiam
[color=white]prima aprilis
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli Robert by się postarał mógłby uzyskać włoskie obywatelstwo.

No ale chyba nie chce się starac :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Beenhakkera ma zastąpić Scolari :D
FIFI2110
Posty: 1 (po ~230 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
FIFI2110
  3 kwietnia 2009
Ludzie to wszystko co wy tu piszecie to all ale to all to sa plotki wyssane z palca, gazety, TV lub z neta co bedzie to bedzie najprawdopodobniej euro bedzie w Polsce to jest moja osobista opinia
THE END
www.1man1jar.com obejrzyj to sie zdziwisz co potrafi czlowiek
smencik
smencik
  3 kwietnia 2009
FIFI2110
FIFI2110: najprawdopodobniej euro bedzie w Polsce to jest moja osobista opinia

Hura! To teraz nie ma bata, żeby nam takowe odebrali ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.