BigSmoke
BigSmoke
  8 marca 2010 (pierwszy post)

Witam wszystkich .

Chciałem zapytać o zasięg ramion .. otóż moja ręka mierzona od barku do końca zaciśniętej pięści wynosi 66cm mam parę pytań odnośnie tego ..

1. Czy długi zasięg ramion w boksie daje same plusy ?
2. Czy mój zasięg ramion jest duży czy mały .. ?

kompletnie się na tym nie znam a na google.pl jakoś nie potrafię znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania .. z góry dzięki za pomoc ;-)

folkemon
folkemon
  8 marca 2010
BigSmoke
BigSmoke: Chciałem zapytać o zasięg ramion .. otóż moja ręka mierzona od barku do końca zaciśniętej pięści wynosi 66cm mam parę pytań odnośnie tego ..

a to się chyba nie tak mierzy. Tylko jak ramiona dajesz w bok to mierzysz od końca palców jeden ręki do końca drugiej. Tułów też się wlicza. Czy jakoś tak :woot:

BigSmoke
BigSmoke: 1. Czy długi zasięg ramion w boksie daje same plusy ?

nie, w półdystansie i zwarciu łatwiej przebierać rączkami komuś kto ma rączki krótkie.
olluCh
Posty: 1495 (po ~69 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
olluCh
  9 marca 2010

Tak daje plusy !
jest łatwiej uderzyć... dystans jest o wiele lepszy .
Oczywiscie płynne uderzenie całe... nie krótkie.
Zależy też wzrost dużo...
Ale to oczywiste ... przecież ?

.

xxxzwyklyjaaaxxx
xxxzwyklyjaaaxxx
  9 marca 2010

twoj zesieg ramion nie jest najgorszy alee dlugi zasieg ramion daje same plusy boo mozesz brac wysztkich na dystans i nikt ciee nie trafi jak bedziesz dobrze to wykorzystywaal

Gutek909
Gutek909
  9 marca 2010

Sosnowski z Kliczko o pas mistrza świata !! :rock:

krzychu7818
krzychu7818
  9 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sosnowski z Kliczko o pas mistrza świata !!


no 29 maja na Schalke Arena , w sumie to szczęka mi opadła jak przeczytałem tą wiadomość :szok:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sosnowski z Kliczko o pas mistrza świata !!


super, w telexpressie znów obejrze cala relacje :tak:
krzychu7818
krzychu7818
  9 marca 2010
LeonGrande
LeonGrande: super, w telexpressie znów obejrze cala relacje


jak mnie wkurza takie pierdzielenie :/

Polak będzie się bił o pas mistrza świata w królewskiej kategorii , fakt , że może szans nie ma zbyt dużych ale to jest boks , jeden cios może załatwić sprawę , oglądałem ostatnią walkę Witalija w grudniu ubiegłego roku i nic specjalnego nie pokazał

egze
egze
  9 marca 2010

Nie lekceważyłbym Sosnowskiego. To w tej chwili najlepszy polski bokser wagi ciężkiej.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak mnie wkurza takie pierdzielenie :

Czemu akurat Sosnowski? jakim cudem on nagle staje przed szansa na MŚ :wtf:

Ostatnio chyba o nim nie bylo tak glosno slychac :woot:
a po drugie spektakularnych sukcesów tez nie odnosil na ringu ... moge sie mylic!

a co do mojego postu... no coz, zleje go niemilosiernie, tak czuje:and:

niech mnie milo zaskoczy (przetrwa 6 rund :ninja: ), nie mam nic przeciwko:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Polak będzie się bił o pas mistrza świata w królewskiej kategorii

Trzask plask ... i po walce:ninja:
Gutek909
Gutek909
  9 marca 2010

Ciekawe czy walkę pokaże Polsat czy Canal + :)

krzychu7818
krzychu7818
  9 marca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Czemu akurat Sosnowski? jakim cudem on nagle staje przed szansa na MŚ Ostatnio chyba o nim nie bylo tak glosno slychac a po drugie spektakularnych sukcesów tez nie odnosil na ringu ... moge sie mylic!


aktualny mistrz Europy

w tym terminie Kliczko miał walczyć z Wałujewem ale nie dogadali sie w kwestiach finansowych
koraspl
koraspl
  9 marca 2010
egze
egze: To w tej chwili najlepszy polski bokser wagi ciężkiej.

Hmmm mysle ze Wawrzyk mimo mlodego wieku jest na wyzszym poziomie juz w tej chwili niz Sosnowski choc jak napisal krzychu to jest boks nikogo przed walka nie mozna skreslic.Historia boksu zna wiele takich przypadow.Ostatnim ktory mam ciagle w pamieci jest walka Amira Khana z Prescottem ktory w minute rozpierdzielil bunczycznego Anglika z Boltonu.

Konto usunięte
Konto usunięte: aktualny mistrz Europy

Wlasnie pas EBU to nie pasek od spodni :)
mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  9 marca 2010

Ciekawe co teraz sobie myśli Tomek "Dolar" Adamek, niedawno wyśmiewał się ze "Smoków" i "Dragonów" a teraz zamiast bic się z Kliczką najprawdopodobniej dostanie wpier... z Arreolą i w końcu ten balon który rozdmuchał pęknie. Brawo Albert !

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to szczęka mi opadła jak przeczytałem tą wiadomość

No mi też przecież to będzie nokaut w 1 rundzie:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.