zibi0605
zibi0605
  3 marca 2010 (pierwszy post)

czy 6 waidera pomoze mi wyrzeźbić brzuch ?
prosze o sensowne odpowiedzi jezeli ktos wie

DiegoMX
DiegoMX
  3 marca 2010

Zdecydowanie tak, ale jest jedno "ale" jeżeli posiadasz sporą warstwę tłuszczyku na brzuchu to A6W nie ma sensu. Tłuszczyk i tak wszystko zakryje. Rezultaty są świetne, ale ten cykl wymaga sumienności.
Pozdro

tibauld
tibauld
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: szustka

szóstka

Konto usunięte
Konto usunięte: waidera

Weidera raczej :P

Oczywiście, że pomoże na lato będzie jak znalazł :ziober2:
Ale potrzeba do tego wielkiej determinacji ;o
zibi0605
zibi0605
  4 marca 2010

dzieki no nie takiego wielkiego to nie ma ale porpostu chcialbym miec lepsza posture dzieki za rady

WojciechuJestCool
WojciechuJestCool
  4 marca 2010

Wszystko robi się dzień w dzień czy nie/???
zibi0605
zibi0605
  4 marca 2010

no mi sie wydaje ze tu jest napisane ile w jeden dzien wiec to jest na 42 dni
a wlasie a po jakim czasie widac efekty ?

WojciechuJestCool
WojciechuJestCool
  4 marca 2010

Czyli np 6 cwiczen dziennie i patrze każdy dzien ile serii ma byc??

zibi0605
zibi0605
  4 marca 2010

dokładnie jak masz 1 dzień 1 seria 6 powtórzeń ;)
i każdego dnia zwiekszasz ;) ale wydaje mi sie ze mozesz zrobic np 12 powtórzen albo i wiecej tylko nastepnego dnia musisz dodwac
1dnia 12
2 dnia 24 itd

WaSeK91
WaSeK91
  4 marca 2010

Zdecydowanie polecam. Raz nie dotrwałem do końca ( odechciało mi się ), za drugim razem skończyłem całą. Na prawdę dało efekty i to widoczne. ;) Bardzo ważne, żeby podejść do tego poważnie a nie na odczep się a nie pożałujesz!

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  4 marca 2010

jeżeli już posiadasz mięśnie i potrzeba je tylko odkryć to tak jeżeli są słabe nie wyczuwalne palcami to nie jak ich nie masz to pomóc może abs2 -100% działania jeśli się wykonuje tak jak w planie nie przeskakuje sie za często z poziomu na poziom i nie odpuszcza nawet 1 dnia ćwiczeń dla mnie nie ma nic lepszego no i mozna cwiczyc nawet kilka lat a Waidera zrobi się te 42 dni i co dalej tylko i wyłącznie w celu odsłonięcia już nabytych mięśni nie jest to plan je budujący a abs2 działa zarówno na budowe jak i na rzeźbę

WojciechuJestCool
WojciechuJestCool
  4 marca 2010

Ja mam tluszczyk i troche bębna czy ja też moge spróbować sił w tym??

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 marca 2010

Fajne są te ćwiczonka, jednak wymagają dużej sumienności. Poza tym należy odstawić alkohol itp.
Ja wytrzymalem 20 dni i nie mogłem z bólu po schodach chodzić:rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer1
Renifer1
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zibi0605: szustka szóstka zibi0605: waidera Weidera raczej :P


Konto usunięte
Konto usunięte: porpostu

Na początku polecam słownik ortograficzny.

Konto usunięte
Konto usunięte: a wlasie a po jakim czasie widac efekty ?

po 21 dniach jest już widoczne.Najlepiej dojść do 42 dni.

Najważniejsze!!
Ćwiczenia od 2-6 wykonywane są z nogami nie podpieranymi o podłoże.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam tluszczyk i troche bębna czy ja też moge spróbować sił w tym??

Nie widzę nic przeciwko :)
xc666hc
xc666hc
  6 marca 2010

zgadzam sie po 21 dniach sa efekty.
ale wg mnie podstawą jest (jesli chce sie osiagnąc efekt kaloryfera) to odpowiednia dieta
bo raczej nie ma sensu jeśc po kilka tys. kalorii dziennie a potem robić 6. no i codzienne ćwiczenia.
a6w jest tylko na mieśien prosty brzucha!! więc jeśli chce sie pozbyc wałów tłuszczu na bokach to te ćwiczenie moze nie być za bardo efektywne.

powerorginal
powerorginal
  7 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 6 waidera

jak dla mnie kicha... jezeli ktos jest chudy i siedzi tylko w domu i zacznie robic a6w to efekty beda .- tyle ze takiej osobie wszystko da efekty.... jedno tylko a6w wzmacnia miesnie ... ale jak zawsze nie polecam .. ale oczywiscie lepiej robic a6w niz nic...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.