WueRZet
WueRZet
  25 lutego 2010 (pierwszy post)

Po przerwie zimowej w piątek odbędą się pierwsze spotkania 18 kolejki naszej (s)kopanej Ekstraklasy.

Program kolejki :

Piątek, 26 lutego

17:45Odra-:- Lechia
20:00Cracovia-:- Legia

Sobota, 27 lutego

14:45Korona-:- Jagiellonia
16:15GKS B.-:- Wisła K.
17:00Polonia B.-:- Śląsk
19:15Arka-:- Ruch

Niedziela, 28 lutego

14:45Zagłębie-:- Piast
17:00Polonia W.-:- Lech

Q. Najciekawsze spotkanie ?
Q. Najnudniejsze spotkanie ?
Q. Potencjalna niespodzianka ?

Q. Kto, po okienku transferowym wzmocnił się najbardziej, a kto osłabił ?
Q. Czy w rundzie wiosennej jakaś drużyna uzyska miano "rycerzy wiosny" ?
Q. Która drużyna zaskoczy negatywnie na wiosnę ?
Q. Kto zdobędzie mistrzostwo, kto uzyska prawo gry w pucharach, a kto spadnie ?

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  25 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najciekawsze spotkanie ?

16:15 GKS B. -:- Wisła K.
17:00 Polonia W. -:- Lech

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najnudniejsze spotkanie ?

14:45 Zagłębie -:- Piast

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Potencjalna niespodzianka ?

20:00 Cracovia -:- Legia

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy w rundzie wiosennej jakaś drużyna uzyska miano "rycerzy wiosny" ?

Odra?

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Która drużyna zaskoczy negatywnie na wiosnę ?

Bełchatów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto zdobędzie mistrzostwo, kto uzyska prawo gry w pucharach, a kto spadnie ?

Mistrzostwo-Wisła, Puchary- Legia, Lech i może Ruch.
Spadek, hmm, Zagłębie i Arka?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 18 kolejka piłkarskiej Ekstraklasy

Właśnie rano sobie myślałem, że założę temat:P

Konto usunięte
Konto usunięte: Najciekawsze spotkanie ?

Bełchatów - Wisła
Polonia - Lech

Konto usunięte
Konto usunięte: Najnudniejsze spotkanie ?

Zagłębie - Piast

Konto usunięte
Konto usunięte: Potencjalna niespodzianka ?

Arka - Ruch 1

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto, po okienku transferowym wzmocnił się najbardziej, a kto osłabił ?

Nawet nie prześledziłem;/

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w rundzie wiosennej jakaś drużyna uzyska miano "rycerzy wiosny" ?

Odra:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: tóra drużyna zaskoczy negatywnie na wiosnę ?

Pewnie Legia bo nie zdobędzie mistrzostwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto zdobędzie mistrzostwo, kto uzyska prawo gry w pucharach, a kto spadnie ?

Zbyt wcześnie, żeby gdybać:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  25 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najciekawsze spotkanie ?


chyba Polonia z Lechem

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najnudniejsze spotkanie ?


Zagłebie z Piastem

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Potencjalna niespodzianka ?


Wisłą moze przegrac:(

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy w rundzie wiosennej jakaś drużyna uzyska miano "rycerzy wiosny" ?


wielce prawdopodobne ze Odra
Renifer1
Renifer1
  25 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najciekawsze spotkanie ?

17:00 Polonia W. -:- Lech

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najnudniejsze spotkanie ?

19:15 Arka -:- Ruch

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Potencjalna niespodzianka ?

Wg mnie może być to pozytywna postawa nowych stranierich:
-Joseph Désiré Mawaye i Joël Omari Tshibamba z gdyńskiej Arki
-Alexandru Suvorov z Cracovii
- Maycon z Jagi
-Siergiej Kriwiec oraz odradzający się Janek Zatopoka z Kolejorza
-Oļegs Laizāns Łotysz z Gadńska
-Dong Fangzhuo pierwsze made in China w Polsce.
-Moc zagranicznych gwiazd w Wodzisławiu Śląskim
-Bałkański napad Polonii Bytom
-Issa Ba i powracający Cleber do Krakowa.
-Reina Piedrahíta z Kolumbii oraz drugi bramkarz mający za sobą występ w Reprezentacji Serbii Isailović
-I kumple Bakero

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto, po okienku transferowym wzmocnił się najbardziej, a kto osłabił ?

Polonia Warszawa i Odra Wodzisław , Bełchatów powoli będzie wracał do I ligi poczekamy max 3 sezony.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy w rundzie wiosennej jakaś drużyna uzyska miano "rycerzy wiosny" ?

Odra.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Która drużyna zaskoczy negatywnie na wiosnę ?

Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto zdobędzie mistrzostwo, kto uzyska prawo gry w pucharach, a kto spadnie ?

Mistrzem Wisła , Lech Liga Europejska i zdobywca Pucharu (Zagłębię Sosnowiec:rotfl:)
O spadek będzie ciężko na te chwile nie widzę w Ekstraklasie Arki i Piasta.:mrgreen:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najciekawsze spotkanie ?

17:00 Polonia W. -:- Lech

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najnudniejsze spotkanie ?

17:00 Polonia B. -:- Śląsk

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Potencjalna niespodzianka ?

17:45 Odra -:- Lechia

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto, po okienku transferowym wzmocnił się najbardziej, a kto osłabił ?

Myślę, że Odra Wodzisław, Polonia Warszawa i Lech Poznań wzmocniły się, natomiast osłabiła Wisła Kraków.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy w rundzie wiosennej jakaś drużyna uzyska miano "rycerzy wiosny" ?

Jedna z 3 w/w drużyn :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Która drużyna zaskoczy negatywnie na wiosnę ?

Wisła Kraków, Legia Warszawa i GKS Bełchatów

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto zdobędzie mistrzostwo, kto uzyska prawo gry w pucharach, a kto spadnie ?

Mistrzem Polski Lech, w LE Ruch Chorzów i Wisła Kraków, spadek Korona i Piast.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  25 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto, po okienku transferowym wzmocnił się najbardziej, a kto osłabił ?

Odra, nikt się nie osłabił, trudo aby w tak slabej lidze mówic o jeszcze wiekszym osłabieniu

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto zdobędzie mistrzostwo

LECH POZNAŃ

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

ManUtd1878
ManUtd1878
  25 lutego 2010

No jutro juz pierwsze mecz i musze powiedziec ,ze jaka jest ta nasza Polska liga jak by na nia nie narzekac to jednak brakowalo mi jej i czekalem az w koncu ruszy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto, po okienku transferowym wzmocnił się najbardziej, a kto osłabił ?

Ciekawego transferu na pewno dokonal Lech Poznan ktory zreszta od dluzszego czasu wydaje duze jak na Polskie warunki oczywiscie pieniadze. Siergiej Kriwiec to na pewno ciekawy pilkarz. na pewno trzeba sie bedzie przygladac Mayconowi.
Kolejny raz natomiast nie popisal sie Miro Trzeciak ktory nie pomyslal zeby przedluzyc wczesniej kontrakt z Janem Mucha i Slowak odejdzie za pol roku za darmo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najciekawsze spotkanie ?

Polonia Warszawa VS Lech Poznan

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najnudniejsze spotkanie ?

Arka -Ruch zapewne

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Która drużyna zaskoczy negatywnie na wiosnę ?

PGE GKS Belchatow ktore jak dla mnie jest druzyna bez charakteru.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto zdobędzie mistrzostwo, kto uzyska prawo gry w pucharach, a kto spadnie ?

1.miejsce mam nadfzieje ze Lech Poznan ale cos mi sie wydaje ,ze kolejny raz to bedzie Wisla Krakow i znowu bede zmuszony sluchac gadanie Cupiala o LM do ktorej i tak i tak sie nie dostana bo jak sie klub "wzmacnia" sprzedajac najlepszych pilkarzy to nie ma co liczyc na awans.
2.miejsce mam nadzieje Wisla Krakow i 3 miejsce Legia Warszawa.
spadnie zapewne Arka Gdynia i Odra Wodzislaw :ziew:
egze
egze
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 17:45 Odra -:- Lechia


Ciekawe spotkanie z wielu względów. Oczy Polski skierowane będą na całkiem zmienioną lewą flankę Odry z Brasilią i Kolendowiczem na czele. Z drugiej strony Lechia z liderem Wołąkiewiczem i charyzmatycznym trenerem

Konto usunięte
Konto usunięte: Cracovia -:- Legia


Cracovia z Orestem Lenczykiem jest wstanie spokojnie walczyć o górną część tabeli i w spotkaniu z Legią stać ją nawet na zwycięstwo. Nie mniej to Warszawianie muszą wygrać, czy im się uda nie mam pojęcia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Korona -:- Jagiellonia


Korona z zaciągiem z Dolcanu z trenerem Sasalem oraz bramkostrzelnym Tatajem i kreatywnym Lechem, powinna sobie spokojnie poradzić. Wszak piłkarze Jagi nie zwykli wygrywać na wyjeździe.

Konto usunięte
Konto usunięte: GKS B. -:- Wisła K.


Bełchatów niewiele zmienił kadrę podczas tego okienka transferowego. Zbigniew Zakrzewski zamienił Costly'ego i to by było na tyle. Myślę, że na Wisłę może to być za mało. Ciekawy jestem czy wystąpi Issa Ba.

Konto usunięte
Konto usunięte: Polonia B. -:- Śląsk


Powinno się okazać co znaczy bytomski klub bez Rafała Grzyba... W Śląsku pokazać będą się pewnie chcieli Piotr Ćwielong i słowacki bramkarz Klemen. Stawiam na remis lub wygraną gospodarzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Arka -:- Ruch


Arka jest dla mnie jednym z faworytów do spadku z ligi. Sam Trytko ich nie pociągnie.
Ruch, który zbytnio się nie osłabił, powinien spokojnie ich pokonać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zagłębie -:- Piast


Bardzo ważny mecz w perspektywie utrzymania się w lidze. Zagłębie sprowadziło tylko dwóch nowych piłkarzy, ale za to wydają się być one znaczącymi wzmocnieniami. Nowy bramkarz miedziowych pewnie pojedzie na mundial, z kolei obrońca Reina awizowany był przez Smudę jako "nowy Arboleda". Piast ma sporo problemów wokół klubu. Nie mniej życzę sobie, by utrzymali się w lidze, co niewątpliwe będzie ciężkie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Polonia W. -:- Lech


Niewątpliwy hit kolejki. Ciekawe jak hiszpański "Magik" z rezerw Barcelony (ostatnio zatrudniony w Sportingu Gijon) zaprezentuje się na tle jednej z najlepszych polskich drużyn. Z kolei w Lechu wiele do pokazania ma Kriwiec. Będzie się działo. Stawiam na... remis :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto, po okienku transferowym wzmocnił się najbardziej, a kto osłabił ?


Ciekawie prezentują się transfery Polonii Warszawa, Śląska Wrocław czy Cracovii. Z drugiej strony kto wie czy nie wypali akcja sprowadzenia zawodników, jaką zaserwowali nam działacze w Odrze.
Co do osłabień to nie widzę, by jakaś drużyna szczególnie się osłabiła. Ba, większość albo przebudowało skład albo się wzmocniło. Wszystko okaże się już za kilka tygodni.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w rundzie wiosennej jakaś drużyna uzyska miano "rycerzy wiosny" ?


Gdzieś tam podświadomie czuję, że mogą to być piłkarze Zagłębia Lubin.

Konto usunięte
Konto usunięte: Która drużyna zaskoczy negatywnie na wiosnę ?


Nie chciałbym, by tak było, ale myślę, że Jagiellonia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto zdobędzie mistrzostwo, kto uzyska prawo gry w pucharach, a kto spadnie ?


Mistrzostwo dla Wisły, dalej Lech i Legia.
Spadną :woot: Arka i... Piast lub Jagiellonia (ewentualnie Zagłębie lub Korona).
Odra nigdy nie spadnie :rock:
Carlsb
Carlsb
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 17:45 Odra -:- Lechia


ciekawy mecz...zobaczymy czy udało się przez zimę sklecić i zgrać zespół Odry .. tak czy siak, myślę że Lechia nie jest wymagającym zespołem, więc Odra powinna sobie poradzić..

1:0

Konto usunięte
Konto usunięte: 20:00 Cracovia -:- Legia


ała ... ale będzie "widowisko" ... planuję zaopatrzyć sie piwko, chipy, i pizze ..picnic fans :)

niestety Legia nie potrafi grać na początku rundy..do tego mało znane boisko Hutnika ..oba zespoły będą się "badać" ..

0:0

Konto usunięte
Konto usunięte: Korona -:- Jagiellonia


kompletnie nie mam pojęcia ...pewnie Korona

1:0

Konto usunięte
Konto usunięte: 16:15 GKS B. -:- Wisła K.


gdyby nie początek ligi to można śmiało dawać na zwycięstwo Wisły .. a tak to nerwówka bo nikt nie wie nic ...jak to po przerwie zimowej..

mimo wszystko Wisła ..

0:1

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:00 Polonia B. -:- Śląsk


Śląsk staje się bardzo solidnym ligowcem z miejsc 5-8 ..myślę, że zachowają ten status w lidze .. a więc z Polonią wypadałoby wygrać

0:2

Konto usunięte
Konto usunięte: 19:15 Arka -:- Ruch


Ruch zaskakuje w tym sezonie in plus ... z Arką powinni sobie poradzić

1:2

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Zagłębie -:- Piast


Mimo wszystko Zagłębie coś tam zaczęło pokazywać .. myślę, że w rundzie wiosennej zaczną marsz w górę ..

3:0

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:00 Polonia W. -:- Lech


Bardzo ciekawy mecz.. Hit kolejki .. cieżko wskazać zwycięzce .. myślę , że jednak Polonia..ciekawe transfery, fajne sparingi i charyzmatyczny trener .. ale Lech nie jest w ciemię bity i to drużyna, która będzie walczyć o majstra ..

wygra Polonia, ale tylko dlatego że gra u siebie... po ciężkim meczu

2:1

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najciekawsze spotkanie ?


Lech-Polonia

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najnudniejsze spotkanie ?


Korona-Jagiellonia

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Potencjalna niespodzianka ?


remis Legii z Cracovią ? ale dla mnie to nie będzie niespodzianka, a raczej pewniak

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto, po okienku transferowym wzmocnił się najbardziej, a kto osłabił ?


już nie śledzę okienka, ale coś tam mi się obiło o uszy, że Polonia i Lech zrobili fajne transfery .. no i Odra W.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy w rundzie wiosennej jakaś drużyna uzyska miano "rycerzy wiosny" ?


Odra W. albo Zagłębie Lubin

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Która drużyna zaskoczy negatywnie na wiosnę ?


Arka? Bełchatów?

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto zdobędzie mistrzostwo, kto uzyska prawo gry w pucharach, a kto spadnie ?


mistrz Wisła, puchary Lech, może Legia .. spadnie -Arka i kto?

egze
egze: Odra nigdy nie spadnie


może Ty masz blisko do Wodzisławia, ale dużo kibiców ma daleko :P i dojazd słaby hehe ;]
WueRZet
WueRZet
  26 lutego 2010

Po jednej dawce naszej ligi jestem już zmęczony :ninja:

Odra spadnie, ja Wam to mówię :tak:

WueRZet
WueRZet
  26 lutego 2010

Brawo Cracovia ! :rock:

Ale za co Choto dostał drugą żółta to chyba nawet sędzie nie wie :woot:

egze
egze
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: może Ty masz blisko do Wodzisławia, ale dużo kibiców ma daleko :P i dojazd słaby hehe ;]


to nawet nie o to chodzi, że mam blisko, bo wyjazd na Odrę akurat do wielkich przyjemności nie należy. Od małego za to (od kiedy w zasadzie zacząłem się interesować polską piłką, czyli gdzieś koło 98-99 r.) zachwycony byłem stylem prowadzenia tej drużyny. Obecnie sytuacja nie wygląda tak dobrze jak za czasów trenera Wieczorka, ale mimo to uważam, że Odrze miejsce w lidze się należy.
WueRZet
WueRZet
  26 lutego 2010

Legia wygrała. Chociaż, pewnie sami Legioniści to przyznają ;), Cracovia była wyraźnie lepsza. Ale w sporcie trzeba też mieć szczęście, to było dziś przy Legionistach.

ManUtd1878
ManUtd1878
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Odra spadnie, ja Wam to mówię

Korona tez ma na to duze szanse...
Szczerze mowiac to Odra juz nie moze sobie pozwolic ani na porazki ani na remisy... powinna ten mecz wygrac jesli mysli o utrzymaniu sie :ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.