czubusooo
czubusooo
  19 lutego 2010 (pierwszy post)

Legia jest wspaniala caly czs z Nia bylem nie odpuscilem zadnego meczu mh kiedy zyleta gra wtedy musze byc z Legia ile kilometrow z Nia przejezdzilem .zawsze dzien przed meczem kilka piwek z chlopakami trzeba wypic i pogadac o (L) .jak to kibic nie pracuje a na mecz trzeba miec mh wiec poszlem do kosciola niedziela ksiadz podchodzi z taca a ja zamiast dac biore jakies 40 zl mh jest ok na mecz jest kombinuje dalej zeby miec na chlanie piwo moje paliwo .jest ok pieniadze zdobyte mh kiedys na meczach bylo inaczej zawsze cos sie wnioslo na stadion teraz marne szanse no ale jest spoko . jak sobie wspominam ile razy dalem wp... te zadymy prowokacje oczy podkrazone od plonacych rac . ostatni z chlopakami mielismy dobry pomysl przed Lazienkowska lapalismy roznych frajerow jak zwykle nudy ,ale narascie mecz trybuny pelne ta atmosfera za to kocham Legie wychodza spiewamy hymn race sie pala odprawa zajebista .najbardziej podobal mi sie mecz z Pogonia Takich Braci sie nie traci oczywiscie wygrali

MonsterCock69
MonsterCock69
  19 lutego 2010

aha mozna juz zamknac

malinovvy
malinovvy
  19 lutego 2010

eh, kibice legii ;) impotenci umysłowi :P

DziQ
DziQ
  19 lutego 2010
:ninja:

[color=white].
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.