NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lutego 2010 (pierwszy post)

W Warszawie w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki rozlosowano grupy eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy 2012 roku, które rozegrane zostaną na boiskach w Polsce i Ukrainie.

GRUPY ELIMINACYJNE EURO 2012

GRUPA A

Niemcy
Turcja
Austria
Belgia
Kazachstan
Azerbejdżan

GRUPA B

Rosja
Słowacja
Irlandia
Macedonia
Armenia
Andora

GRUPA C

Włochy
Serbia
Irlandia Północna
Słowenia
Estonia
Wyspy Owcze

GRUPA D

Francja
Rumunia
Bośnia i Hercegowina
Białoruś
Albania
Luksemburg

GRUPA E

Holandia
Szwecja
Finlandia
Węgry
Mołdawia
San Marino

GRUPA F

Chorwacja
Grecja
Izrael
Łotwa
Gruzja
Malta

GRUPA G

Anglia
Szwajcaria
Bułgaria
Walia
Czarnogóra

GRUPA H

Portugalia
Dania
Norwegia
Cypr
Islandia

GRUPA I

Hiszpania
Czechy
Szkocja
Litwa
Lichtenstein

Jak wrażenia?
Która grupa najmocniejsza/ najsłabsza?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 lutego 2010
egze
egze: 8 czerwca mamy zagrać towarzyski mecz z Hiszpanią w Madrycie, oj coś czuję niezły łomot dostaniemy.

albo sensacyjnie wygramy
bo Hiszpanie przed Mundialem zasymuluja słabszą formę :ninja:
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  8 lutego 2010
RexMundi
RexMundi: albo sensacyjnie wygramy bo Hiszpanie przed Mundialem zasymuluja słabszą formę


to już prędzej uwierzyłbym, że wystawią rezerwowy skład.
Ale myślę, że przed samym mundialem będą chcieli pokazać swoją moc i godnie pożegnać się z kibicami.
thomas893
thomas893
  8 lutego 2010
egze
egze: Ale myślę, że przed samym mundialem będą chcieli pokazać swoją moc i godnie pożegnać się z kibicami.

czyli 6:0? :jezyk:
egze
egze
  8 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli 6:0?


niczego nie można wykluczyć :and:

podobno w tym roku mamy jeszcze grać z Bułgarią, Serbią, Finlandią i Włochami...
WueRZet
WueRZet
  8 lutego 2010
egze
egze: oj coś czuję niezły łomot dostaniemy.

Lepiej dostawać przez te dwa lata klasyczny wpier:cenzura:ol od Hiszpanów, Włochów, Anglików, czy Niemców, niż podniecać się wygranymi z Singapurem, Estonią, czy Maltą.
egze
egze
  8 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej dostawać przez te dwa lata klasyczny wpierol od Hiszpanów, Włochów, Anglików, czy Niemców, niż podniecać się wygranymi z Singapurem, Estonią, czy Maltą.


oczywiście :)
thomas893
thomas893
  8 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej dostawać przez te dwa lata klasyczny wpierol od Hiszpanów, Włochów, Anglików, czy Niemców

i powstanie koniecpzpn2.pl :lol2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 lutego 2010
RexMundi
RexMundi: albo sensacyjnie wygramy bo Hiszpanie przed Mundialem zasymuluja słabszą formę

Przed EURO 2004 pokonaliśmy Greków 1:0 (lub jak kto woli sami się pokonali :mrgreen:), a oni potem zdobyli mistrzostwo. Czyżby przed Mundialem Hiszpanie obrali podobny patent ?! :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej dostawać przez te dwa lata klasyczny wpierol od Hiszpanów, Włochów, Anglików, czy Niemców, niż podniecać się wygranymi z Singapurem, Estonią, czy Maltą.

Dokładnie, od słabszych drużyn raczej niczego nowego się nie nauczymy i na ich tle nie będzie widać co jest do naprawy, zmiany.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: GRUPA A Niemcy Turcja Austria Belgia Kazachstan Azerbejdżan

Niemcy zdecydowany faworyt, a o 2 miejsce będzie walka między Turcją i Austrią. Belgia raczej znaczącej roli nie odegra.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: GRUPA B Rosja Słowacja Irlandia Macedonia Armenia Andora

Tutaj liczę na awans... Irlandii :) A w barażach z chęcią zobaczyłbym... Macedonię :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: GRUPA C Włochy Serbia Irlandia Północna Słowenia Estonia Wyspy Owcze

Z tej grupy raczej wyjdą Włosi, a o baraż powalczą Serbowie z Irlandczykami, ja kibicuję tym drugim.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: GRUPA D Francja Rumunia Bośnia i Hercegowina Białoruś Albania Luksemburg

Będę nieoryginalny i powiem, że moim kandydatem do awansu jest... Bośnia i Hercegowina, a baraż dla Francji.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: GRUPA E Holandia Szwecja Finlandia Węgry Mołdawia San Marino

Dla mnie grupa bez historii, Holandia i Szwecja awans (z tej grupy jako ten najlepszy z drugiego miejsca).

NuTiiiiii
NuTiiiiii: GRUPA F Chorwacja Grecja Izrael Łotwa Gruzja Malta

No cóż, Chorwacja awans, Grecja i Izrael walka o miejsce 2, ze wskazaniem (moim) na Izrael.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: GRUPA G Anglia Szwajcaria Bułgaria Walia Czarnogóra

Niby wyrównana grupa, ale wygra ją Anglia przed Bułgarią.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: GRUPA H Portugalia Dania Norwegia Cypr Islandia

Grupa, w której może dochodzić do tzw. "meczów przyjaźni" z powodu aż 3 skandynawskich drużyn. Więc awans dla Portugalii, a baraże dla... Cypru :tak:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: GRUPA I Hiszpania Czechy Szkocja Litwa Lichtenstein

No i na sam koniec najbardziej wyrównana grupa wg mnie. Oczywiście Hiszpanie pierwsze miejsce, ale walka o 2 miejsce będzie się toczyła między 3 ekipami, a i Lichtenstein może namieszać co pokazali w ostatnich eliminacjach.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Belgia raczej znaczącej roli nie odegra.

Wydaje mi się, że będą przed Austriakami w grupie.

Konto usunięte
Konto usunięte: A w barażach z chęcią zobaczyłbym... Macedonię :)

Marzenia:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Z tej grupy raczej wyjdą Włosi, a o baraż powalczą Serbowie z Irlandczykami, ja kibicuję tym drugim.

Nie lekceważysz Słoweńców ? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a baraże dla... Cypru

:crylol: Taaa.
Żeby znowu Portugalia nie musiała przebijać się przez baraże, bo jakaś na Danie to oni specjalnego patentu nie mają.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 lutego 2010
egze
egze: 8 czerwca mamy zagrać towarzyski mecz z Hiszpanią w Madrycie, oj coś czuję niezły łomot dostaniemy.


No to szykuje sie wynik dwucyfrowy :rotfl::rotfl:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  11 lutego 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Elliott19: Belgia raczej znaczącej roli nie odegra. Wydaje mi się, że będą przed Austriakami w grupie.

Po tym co Belgia pokazała w ostatnich eliminacjach bardzo w to wątpię.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Elliott19: A w barażach z chęcią zobaczyłbym... Macedonię :) Marzenia

No nie wiem, ostatnio mieli na to szansę praktycznie do ostatniej kolejki.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Elliott19: Z tej grupy raczej wyjdą Włosi, a o baraż powalczą Serbowie z Irlandczykami, ja kibicuję tym drugim. Nie lekceważysz Słoweńców ? :)

Słoweńcy tylko dlatego dostali się do baraży, że nasi i Czesi spartolili robotę.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Elliott19: a baraże dla... Cypru Taaa. Żeby znowu Portugalia nie musiała przebijać się przez baraże, bo jakaś na Danie to oni specjalnego patentu nie mają.

Powiem tak, w tej grupie wszystko zdarzyć się może, dlatego takie są moje typy :) Lubię Cypryjczyków, a Skandynawowie mogą za dużo kombinować :)

LeonGrande
LeonGrande: egze: 8 czerwca mamy zagrać towarzyski mecz z Hiszpanią w Madrycie, oj coś czuję niezły łomot dostaniemy.No to szykuje sie wynik dwucyfrowy

Myślę, że tak źle nie będzie. Do tego meczu zresztą daleko. Przedtem jeszcze Bułgaria, Finlandia i Serbia.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.