RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 stycznia 2010 (pierwszy post)
Witam wszystkich zgromadzonych na sali oraz przed monitorami na Losowaniu grup Foto Typera 2010 edycja wiosenna.

pomagać mi przy losowaniu będzie etatowa ślicznotka Charlize Theron
która bedzie odczytywać poszczególnych wylosowanych graczy.

graczy 32 podzielono na 4 koszyki

Pierwszy koszyk: ( gracze nowi)

Czerep27, wodzu2377, Miwik88, xxxbaranekkxxx, Fafelson, Renifer1, Damian1990Dycha, Elliott19

Drugi koszyk ( najlepsza 8 poprzedniego typera)

99djwiertlo99 , LeonGrande, egze, Freddie2007, WueRZet, Ichabod, NuTiiiiii, Carlsb

Trzeci koszyk ( losowo)

RexMundi, krzychu7818, JoseMourinho/Jr, kuba92762, thomas893, DarekLosu, gucioreddevil1989, mlodykulkaxd

Czwarty koszyk ( losowo)

Akatasz, Gutek909, DziQ, Radomatu11, odwieczna, mus10, nimfoman69, koraspl

w każdej grupie bedzie po 8 zawodników + "zaoczni"

faza zasadnicza składa sie z 10 kolejek w każdej 16 spotkań do typowania
punktacja -- 3 pkt trafiony wynik , 1 pkt trafiony zwycięzca lub remis, 0 pkt. - pudła

do kolejnej fazy przechodzi po 4 najlepszych z każdej grupy i zaczyna sie faza pucharowa ( mecz / rewanż )



zapraszam do losowania :)
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Niepoważne mecze zupełnie są dane. Nie ma zespołów walczących o zwycięstwo w dwóch najważniejszych ligach świata. Trzymajmy jakiś poziom.


no i bardzo dobrze :)

Jak dla mnie to powinna być jeszcze liga czeska, bułgarska czy słowacka do typowania i to drużyn, które są obok siebie w tabeli :)

Co to za sztuka przewidzieć, że Barcelona, Real czy Manchester odniosą zwycięstwo?
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  24 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Jest w grupie 4 zobacz temat "liga typerów 1 kolejka"

Zobaczyłem i tibaulda tam nie ma, więc nie ma co roztrząsać :D

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

tibauld
tibauld
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzę Cie na liście graczy, więc nie będę z Tobą dyskutował.

Ja wq sumie z toba też
idź po chusteczki, bo Ci Srarcy do typowania nie dodali :lol:

LeonGrande
LeonGrande: Jest w grupie 4 zobacz temat "liga typerów 1 kolejka"

Jak ja się cieszę z tego obrotu sprawy ;D

LeonGrande
LeonGrande: konto - kysio

co za sprzedawczyk ;(
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Niepoważne mecze zupełnie są dane. Nie ma zespołów walczących o zwycięstwo w dwóch najważniejszych ligach świata. Trzymajmy jakiś poziom.

po co typować meczę gdzie jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo lidera jest sensacją

przejrzyj inne kolejki w poprzednim typerze.. nigdzie nie jest powiedziane że MUSZĄ być Ci "the best"
wykaż się obstawiając tych "innych"
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co za sprzedawczyk ;(


Konto usunięte
Konto usunięte: i tibaulda tam nie ma, więc nie ma co roztrząsać :D

cicho, nie ma Cie :ziober2:
tibauld
tibauld
  24 stycznia 2010
egze
egze: Co to za sztuka przewidzieć, że Barcelona, Real czy Manchester odniosą zwycięstwo?

Nie przegadasz Wojtku, dla niego magiczny zespół to Barca i ManU ewentualnie Lech 'reszta w piłkę nie gra ;(
tibauld
tibauld
  24 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: cicho, nie ma Cie

Jestem arbitrem przecież :ziober2:
smencik
smencik
  24 stycznia 2010

Toć jak się mecze nie podobają, to zawsze można walnąć focha i nie typować :and: Nie rozumiem o co ten ambaras :jezyk2:

egze
egze
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przegadasz Wojtku, dla niego magiczny zespół to Barca i ManU ewentualnie Lech 'reszta w piłkę nie gra ;(


ja to się wręcz cieszę jak nie muszę typować drużyn, za którymi przepadam lub które darzę niechęcią. O wiele bardziej obiektywnie wtedy typuję :D
DarekLosu
DarekLosu
  24 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: po co typować meczę gdzie jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo lidera jest sensacją

A Burnley-Chelsea to co?:ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: po co typować meczę gdzie jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo lidera jest sensacją


Dobrze wlasnie jest
ale zawsze znajda sie narzakajacy i juz wiadomo czym bede usprawiedliwac przyszle niepowodzenie jezeli do niego dojdzie:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem arbitrem przecież

Los powinien dac Cie do gr smierci:and:
tibauld
tibauld
  24 stycznia 2010
egze
egze: ja to się wręcz cieszę jak nie muszę typować drużyn, za którymi przepadam lub które darzę niechęcią. O wiele bardziej obiektywnie wtedy typuję :D

A ja się cieszę, jak mogę przygladnąć się nie tylko największym ligom ale i tym w dalszej kolejności, innym klubom ;D

ale on jest najlepszy, wie wszystko najlepiej i nas w tym typerze rozpieprzy :ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 stycznia 2010

LM oddasz typy na gigantów więc nie marudź "świeżaku" :)

...Ignorance is bliss...
tibauld
tibauld
  24 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Los powinien dac Cie do gr smierci

Jestem z najlepszym w grupie ;-)
Chciałem takiego zaszczytu, poza tym wszystko było już poukładane jak się zainteresowałem i o to mi chodziło :rotfl:
Carlsb
Carlsb
  24 stycznia 2010
egze
egze: Jak dla mnie to powinna być jeszcze liga czeska, bułgarska czy słowacka do typowania i to drużyn, które są obok siebie w tabeli :)


węgierska ! o węgierskiej nie zapominajmy :) bardzo ciekawa liga i fajnie się typuje :) szczególnie w STS-ie :)

egze
egze: Co to za sztuka przewidzieć, że Barcelona, Real czy Manchester odniosą zwycięstwo?


dokładnie :)

chociaż ostatnio Krzychu dał ManU do typowania a oni jak na złość zremisowali u siebie 2:2 z Birmingham bodajże :) strzelając wyrównującego gola w doliczonym czasie gry ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.