BachorekPotworek
BachorekPotworek
  23 stycznia 2010 (pierwszy post)

Siema.

Mam pytania dotyczące skakanki...

Czy pośladki, uda, i łydki wyszczuplą mi się po kilku miesiącach?

Brzuch oraz biodra też? :D

Jakieś inne cwiczenia na te partie ciała?

Czy godzinka dziennie wystarczy?
Ferie mam.. ale później zostaną mi tylko weekendy :(

Założyłam się z kolegą do 29 czerwca o 0,7 finlandii że do tego czasu schudnę..chociaż o kilogram..
Ważę 54 kg i mam 164 cm wzrostu.. oraz pełno tłuszczu :D
i rozstępów na biodrach =O .. :(

w biodrach mam 84 cm a w talii 70 ;O

I porsiłabym o w na talię..

Błagam pomóżcie...

Pomocy :((

powerorginal
powerorginal
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Założyłam się z kolegą do 29 czerwca o 0,7 finlandii że do tego czasu schudnę..chociaż o kilogram..

hahaha niezle .... tez tak chce ....

Konto usunięte
Konto usunięte:

Skakanka to troche malo ale zawsze cos , jesli bedziesz systematycznie cwiczyc to po jakims czasie powinnas zobaczyc jakies efekty ... w domu bez zadnego sprzetu ciezko o jakis trening , ale mozesz poszukac jakis cwiczen rozciagajacych/modelujacych na necie ..
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Założyłam się z kolegą do 29 czerwca o 0,7 finlandii że do tego czasu schudnę..chociaż o kilogram..

Po dobrym zesraniu się :lol: schudniesz kilogram.

Więc zakład wygrany a ja za moją radę dołączam się do flaszki i pijemy na pół ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BachorekPotworek
BachorekPotworek
  23 stycznia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Po dobrym zesraniu się schudniesz kilogram.

no dzięki ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha niezle .... tez tak chce ....

spoko ;D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no dzięki ;P

No widzisz, więc skakanka na bok;)
Chyba, że podbijesz zakład do 5kg i 5 litrów wódy:ziober2:
To dam Ci cenne rady.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BachorekPotworek
BachorekPotworek
  23 stycznia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chyba, że podbijesz zakład do 5kg i 5 litrów wódy To dam Ci cenne rady

hahaa :D

nie dam rady ;D
powerorginal
powerorginal
  23 stycznia 2010

Ja bym proponowal tak :
30 min skakanka i zaraz po tym np. takie ACT : http://www.dlalejdis.pl/zdrowie/artykul/Trening_obwodowy_dla_kobiet_do_wykonania_w_domu,318.html
sorki za linka .
rob to 3-4 razy na tydzien z dobra intesywnoscia i ZDROWO SIE ODZYWIAJ BO TO KLUCZ DO SUKCESU , MOZESZ BIEGAC 3 GODZINY DZIENNIE A JESLI BEDZIESZ ZLE JESC TO I TAK DU.PA

BachorekPotworek
BachorekPotworek
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym proponowal tak : 30 min skakanka i zaraz po tym np. takie ACT : http://www.dlalejdis.pl/zdrowie/artykul/Trening_obwodowy_dla_kobiet_do_wykonania_w_domu,318.html sorki za linka . rob to 3-4 razy na tydzien z dobra intesywnoscia i ZDROWO SIE ODZYWIAJ BO TO KLUCZ DO SUKCESU , MOZESZ BIEGAC 3 GODZINY DZIENNIE A JESLI BEDZIESZ ZLE JESC TO I TAK DU.PA

Łooo.. dziękuję Ci ;*:*:*
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dam rady ;D

Więcej wiary dziewczyno:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BachorekPotworek
BachorekPotworek
  23 stycznia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Więcej wiary dziewczyno:)

ciężko z nią u mnie ;D

ogólnie od 5 dni skaczę na skakance..w między czasie robię najpżeróżniejsze przysiady..brzuszki..nożyce..wymachy.. pajacyki.. ;D

i .. tak zwykle godzinę :D

do czerwca mam czaas :DDD

ok. idę skakac znowu ;D

3majcie kcuki.. i dziękuję za porady ;**

bye ;*
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ciężko z nią u mnie ;D

Ja bym tam w ogóle nie zrzucał nic:)
Wy kobiety musicie mieć dać się za co złaapać, oczywiście w granicach przyzwoitości:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

folkemon
folkemon
  23 stycznia 2010

idź na aerobik, albo na siłownię i poproś trenera o program na odchudzanie i modelowanie sylwetki. Albo ćwicz tym co poleca powerorginal.

Systematyczność na pewno da rezultaty, a jak wywalisz złe nawyki żywieniowe (brak jedzenia na noc, nieregularne posiłki, jedzenie 3 razy na dzień dużych ilości jedzenia zamiast 5 razy małych, śmieci - słodycze, przekąski) to na bank będą wyniki. I tak przez całe zycie : )

Sama skakanka i to przez godzinę to wg mnie zły pomysł. Obciąża stawy, okostną w piszczelach i może Cię boleć. Ale jako np 10 minutowa rozgrzewka będzie ok.

tak uważam, ale ekspertem nie jestem.Powodzenia

BachorekPotworek
BachorekPotworek
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: idź na aerobik, albo na siłownię i poproś trenera o program na odchudzanie i modelowanie sylwetki. Albo ćwicz tym co poleca powerorginal. Systematyczność na pewno da rezultaty, a jak wywalisz złe nawyki żywieniowe (brak jedzenia na noc, nieregularne posiłki, jedzenie 3 razy na dzień dużych ilości jedzenia zamiast 5 razy małych, śmieci - słodycze, przekąski) to na bank będą wyniki. I tak przez całe zycie : ) Sama skakanka i to przez godzinę to wg mnie zły pomysł. Obciąża stawy, okostną w piszczelach i może Cię boleć. Ale jako np 10 minutowa rozgrzewka będzie ok. tak uważam, ale ekspertem nie jestem.Powodzenia

dziękuję ..myślę że ... nadal bd skakała... ale fakt.
Powinnam zjesc śniadanie ;D

no to od dziś małych 5 posiłków xD

skaczę od 10:50.. no to kończę..łazienka śniadanie.. itd.

dzięęęęękuję bardzo ;*

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wy kobiety musicie mieć dać się za co złaapać, oczywiście w granicach przyzwoitości

no pewnie :D

ja nie chce byc jakoś super chuda.. chce miec tylko płaski brzuch i zgrabne nogi ;D
BachorekPotworek
BachorekPotworek
  23 stycznia 2010

ejj ..a jeszcze jedno..

czy mięśnie mi się nie "rozrosną" na łydkach?

słyszałam że to nie prawda i że się ładnie wyżeźbią... xP a niektórzy że urosną :((

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie chce byc jakoś super chuda.. chce miec tylko płaski brzuch i zgrabne nogi ;D

A nie masz? :-)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.