RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 stycznia 2010 (pierwszy post)
Witam
Po wygraniu przetargu tą edycje Typera poprowadzę Ja
(przekażcie kurierom że teraz koperty dostarczają do mnie a nie do Krzysztofa )

======================================

Zapisy trwają do dnia 30 stycznia do godziny 23.59
(lub wyczerpania miejsc na liście)

Zapisujemy się po przez wpisanie swojego nicku
(liczba miejsc 32 - [ plus - minus ] )

Wszelkie propozycje odnośnie typera
(zasad, punktacji, podziału - jedna liga, grupy itp. )
proszę umieszczać w tym temacie gdzie zostaną przedyskutowane

Pierwsza Runda Zasadnicza 05-07. 02. 2010

======================================

Zapraszam do Zabawy

...Ignorance is bliss...
Akatasz
Akatasz
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to była tylko moja propozycja. Po prostu w ten sposób można by było premiować wyniki bliskie faktycznego rozstrzygnięcia.

Teoretycznie my nie mówimy że to zły pomysł :) tylko że każdej osoby zliczanie pkt to troche czasu zajmuje a że każdy się czasami myli to było sporo błędów :tak:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Teoretycznie my nie mówimy że to zły pomysł :) tylko że każdej osoby zliczanie pkt to troche czasu zajmuje a że każdy się czasami myli to było sporo błędów

Fakt, przy 32 osobach każdy ma prawo się pomylić ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to była tylko moja propozycja. Po prostu w ten sposób można by było premiować wyniki bliskie faktycznego rozstrzygnięcia.


prawda jest taka, że to niczego nie oddaje, bo postawisz 1-0, będzie 4-3 i to będzie wynik bliski faktycznego rozstrzygnięcia? Równie dobrze można by premiować za wytypowanie dobrej liczby bramek w meczu :)
A poza tym takie kombinacje nastręczają mnóstwo kłopotów z liczeniem :)
Freddie2007
Freddie2007
  23 stycznia 2010
egze
egze: dokładnie, już raz próbowaliśmy wprowadzać kombinacje i i tak później wróciliśmy do starego systemu :)

Bo każdemu wychodziła inna punktacja, pamiętam jak z Michałem i Krzychem liczyliśmy jedną kolejkę po kilka razy:lol2:
krzychu7818
krzychu7818
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo każdemu wychodziła inna punktacja, pamiętam jak z Michałem i Krzychem liczyliśmy jedną kolejkę po kilka razy


taa we trójke liczyliśmy a i tak było 10 róznych wyników :lol:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  23 stycznia 2010
egze
egze: prawda jest taka, że to niczego nie oddaje, bo postawisz 1-0, będzie 4-3 i to będzie wynik bliski faktycznego rozstrzygnięcia? Równie dobrze można by premiować za wytypowanie dobrej liczby bramek w meczu :) A poza tym takie kombinacje nastręczają mnóstwo kłopotów z liczeniem :)


Zgadzam się i w związku z tym popieram system 3-1-0 :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo każdemu wychodziła inna punktacja, pamiętam jak z Michałem i Krzychem liczyliśmy jedną kolejkę po kilka razy


Konto usunięte
Konto usunięte: taa we trójke liczyliśmy a i tak było 10 róznych wyników


No to rzeczywiście była maniana :D

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałeś że mnie tutaj może zabraknąć ? :D to jak gwiazdka bez śniegu :D

W takim razie można zaczynać :ziober2:

Się ino zapisz poprawnie co by Cie nowy Ojciec Dyrektor nie pominął :P
krzychu7818
krzychu7818
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Się ino zapisz poprawnie co by Cie nowy Ojciec Dyrektor nie pominął :P


zapisał się już i jeszcze swojego ziomka zgłosił do gry :wtf:

xxxbaranekkxxx
xxxbaranekkxxx
  23 stycznia 2010

Panowie to jak ?? dzis jakies losowanko czy jutro?

Renifer1
Renifer1
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie to jak ?? dzis jakies losowanko czy jutro?

Wychodzi na to że dzisiaj
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie to jak ?? dzis jakies losowanko czy jutro?

Mamy komplet, więc raczej można losować. Ale ostateczna decyzja należy do Guru tego zgromadzenia :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  23 stycznia 2010
Da się jeszcze kogoś zapisać?

Bo kolega Nevermind chętnie by wziął udział :D
i oddawał typy przeze mnie :)

więc jeśli jest taka możliwość prosi o zapisanie :)
Gutek909
Gutek909
  23 stycznia 2010
egze
egze: Da się jeszcze kogoś zapisać? Bo kolega Nevermind chętnie by wziął udział :D i oddawał typy przeze mnie :) więc jeśli jest taka możliwość prosi o zapisanie :)

a dawaj go :P jeszcze się można przecież zapisać, jedna grupa będzie 9osobowa, no chyba, że ktoś jeszcze się zpaiszę..
krzychu7818
krzychu7818
  23 stycznia 2010
egze
egze: Da się jeszcze kogoś zapisać? Bo kolega Nevermind chętnie by wziął udział :D i oddawał typy przeze mnie :) więc jeśli jest taka możliwość prosi o zapisanie :)


niech załozy konto i typuje , bo inaczej to ja jestem na nie
thomas893
thomas893
  23 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: No wlasnie trzeba sie streszczac bo przeciez wypadaloby zorganizowac Typera specjalnego podczas MS 2010

i już mam wytłumaczenie w razie, gdybym nie wygrał tego typera :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo każdemu wychodziła inna punktacja, pamiętam jak z Michałem i Krzychem liczyliśmy jedną kolejkę po kilka razy

a prawda jest taka, że wtedy ja wszystkich kosiłem i nie spodobało się to "górze" :smutny: :lol2: ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.