x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  9 stycznia 2010 (pierwszy post)
Cześć. ;d.

Jak w temacie.
1.
Miał ktoś kiedyś?
2. Jak długo? Kiedy to minęło i po czym?
3. Jaka przyczyna?

Głupia naoglądałam się filmików na yt, jak koleś biegł / skakał / zatrzymywał się
i tak o łamał sobie nogę :and:. Serio to tak wygląda?

Gram w kosza od 5 lat, a po 2,5 latach bólu mam w końcu 3 tygodniową przerwę w trenowaniu... i ciekawi mnie, czy to coś da.

Zwracam się do Was, bo lekarzy już się dość nasłuchałam. Chcę znać opinię tych, którzy to mieli / mają (niekoniecznie uprawiających wyczynowo sport ;d).

Aha, zapomniałabym :
wolicie buty twarde czy miękkie? Wysokie i zabudowane, czy niskie? Sztywne czy... gibkie? :D.

Tyle.
Pozdrawiam tych, co chcą.
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  9 stycznia 2010

Fajnie :and:.

Gutek909
Gutek909
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie

widocznie nikt nie miał takiej kontuzji :]
19MiSka08
19MiSka08
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Miał ktoś kiedyś? 2. Jak długo? Kiedy to minęło i po czym? 3. Jaka przyczyna?

1. Nie miałam

Konto usunięte
Konto usunięte: Gram w kosza od 5 lat, a po 2,5 latach bólu mam w końcu 3 tygodniową przerwę w trenowaniu... i ciekawi mnie, czy to coś da.

Staw kolanowy jest bardzo często narażony zwłaszcza podczas gry w kosza. I z tym do lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy ( w moim przypadku do szpitala ). Wydaje mi się, że znów jakies maści przepisze na początek. :X Jak to lekarze.
P.S dziwne ale pokrywaj mi się ten temat do nauki na sesje moje :lol2:
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: widocznie nikt nie miał takiej kontuzji :]

Czy tylko tacy jak ja mają takiego pecha? :ninja:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Staw kolanowy jest bardzo często narażony zwłaszcza podczas gry w kosza. I z tym do lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy ( w moim przypadku do szpitala ). Wydaje mi się, że znów jakies maści przepisze na początek. :X Jak to lekarze.

Taa, maści, tabletki, czopki i zastrzyki od razu. Ew. zwalą wszystko na wadę postawy. W sumie mają trochę racji, ale oni nigdy tego nie mieli i nie wiedzą, jak to jest :woot:.

Konto usunięte
Konto usunięte: P.S dziwne ale pokrywaj mi się ten temat do nauki na sesje moje

W końcu gadam na temat :rock:. :d.
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  9 stycznia 2010
http://www.youtube.com/watch?v=xbsgQaQrZrY
...
jak dla mnie masakra
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Miał ktoś kiedyś? 2. Jak długo? Kiedy to minęło i po czym? 3. Jaka przyczyna?


tak.
a nie pamiętam a minęło po ćwiczeniach na siłowni.
granie w kosza.
Gutek909
Gutek909
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tylko tacy jak ja mają takiego pecha?

raczej nie :mrgreen:

ja gdy trenowałem siatkówkę, to miałem problemy z kolanami, tzn. gdy robiłem przysiad do przyjęcia, to strzelało mi coś w kolanach.. Poszedłem do lekarza, przepisali maści itp , tak jak mówicie, prześwietlenie nic nie wykazało... Po prostu musiałem przestać trenować :and: teraz gram rekreacyjnie 2 dni w tyg po 2h i jak robię przysiad do przyjęcia, to aż trudno mi się później zebrać do ataku :mrgreen:
OsA162
OsA162
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: gdy robiłem przysiad do przyjęcia, to strzelało mi coś w kolanach

mam podobnie.. gdy robię przysiad strzela mi w kolanach, mam wrażenie jak by mi sie igły wbijały w stawy. I czuje jak by tarcie. Nic mi na to niestety nie pomaga :p
SpiderMen
SpiderMen
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam podobnie.. gdy robię przysiad strzela mi w kolanach

No nie wiem czy to to samo... Mnie też strzela. I w nadgarstkach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy to minęło i po czym?

Po czym? Hmm: :piwo::mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zwracam się do Was, bo lekarzy już się dość nasłuchałam.

Twórczo...:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: wolicie buty twarde czy miękkie? Wysokie i zabudowane, czy niskie? Sztywne czy... gibkie? :D.

Miękkie zabudowane, choć nie gram w kosza często.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam tych, co chcą.

Ja chce.;D Tzn, że mnie też?
Hehe. Pozdrawiam również. :piwo:
Gutek909
Gutek909
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic mi na to niestety nie pomaga :p

mi pomaga wtedy jedynie zupełny odpoczynek od siatkówki..
folkemon
folkemon
  10 stycznia 2010

na wyżej wymienione problemy ze stawami możecie wypróbować Animal Flex - chondroityna, glukozamina i wiele innych składników.

Ja to zażywam od miesiące na problemy z kolanem. Było kłucie, a obecnie jest tylko lekkie chrupanie, co wg mnie jest postępem :mrgreen:

No ale jak pójdę do lekarza na kolejną wizytę za 2 tygodnie to się dowiem lepiej. Dodam tylko, że zapisano mi Structum, czyli samą chondroitynę, a Animala kupiłem sam za namową kolegi.

cena od 100 do 130 zeta za 44 dni kuracji.

19MiSka08
19MiSka08
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Taa, maści, tabletki, czopki i zastrzyki od razu. Ew. zwalą wszystko na wadę postawy. W sumie mają trochę racji, ale oni nigdy tego nie mieli i nie wiedzą, jak to jest .

No cóż no. Na mój kręgosłup też miałam z początku przepisane tabletki :x Potem się okazało, że się mylili ;x
Jak to lekarze....

Konto usunięte
Konto usunięte: W końcu gadam na temat . :d.

Jakże inaczej xD
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  10 stycznia 2010

bo źle robicie przysiady to wam strzelają kolana. A w sportach typu kosz i siatka kolana lecą bo się nie poprawnie siad robi. Zresztą co pomoże maść? Uśmieży ból, zaleczy obrzęk a mięśnie dalej będą słabe.

Gutek909
Gutek909
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo źle robicie przysiady to wam strzelają kolana. A w sportach typu kosz i siatka kolana lecą bo się nie poprawnie siad robi.

to wg Ciebie jak poprawnie wykonać siad do przyjęcia ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.