koraspl
koraspl
  22 grudnia 2009 (pierwszy post)

Za nami kolejny rok na arenach sportowych w Polsce jak i na calym swiecie.
Rok ktory przyniosl chwile wzruszen,uniesien jak i chwile zwatpienia,rozczarowan i porazek.
Sezon poolimpijski moglby wydawac sie jalowym rokiem w swiecie sportu lecz mysle ze bylo wrecz przeciwnie.
Ogolnie oceniajac wystepy naszych druzyn,zawodnikow w mijajacym roku mozna postawic plusa z malymi wyjatkami oczywiscie.

Kilka pytan zwiazanych z tematem:
- Najwieksza pozytywna niespodzianka w wykonaniu naszych reprezentantow?
- Najwieksze rozczarowanie roku?
- Osoba ktora wypromowal rok 09' na sportowa gwiazde w Polsce?
- Impreza roku w kraju/na swiecie?
- Sportowiec ktory przez swoje wystepy w mijajacym roku zasluzyl na miano sportowca roku na swiecie?

To byloby na tyle.

Przy okazji zycze Wszystkiego Najlepszego z okazji zblizajacych sie swiat oraz udanego Sylwestra jak i calego nowego roku.

Peace!

davvyd0z
davvyd0z
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - Sportowiec ktory przez swoje wystepy w mijajacym roku zasluzyl na miano sportowca roku na swiecie?

Thierry Henry. :tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  23 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: bardziej bym tu dał całe F1 fatalny sezon jak dla mnie

Oczekiwalem po Robercie czegos wiecej w tym sezonie
coz ale w tym roku byl duzo slabszy bolid to i brak sukcesow
takze duzy minus dla calego bmw...
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: koraspl: - Najwieksze rozczarowanie roku?PZPN

No bez przesady tam nie jest źle od roku tylko od.......... ciężko powiedzieć :crylol:

Donald WHO YOU?

koraspl
koraspl
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najwieksza pozytywna niespodzianka w wykonaniu naszych reprezentantow?

Stawiam na braz pilkarzy recznych.Po pierwszej fazie przeciez nikt w nich nie wierzyl.Potwierdzili ze sa prawdziwa druzyna.Dokonali mozna powiedziec rzeczy nieprawdopodobnej pomijajac nawet ten mecz z Norwegia .

Konto usunięte
Konto usunięte: - Najwieksze rozczarowanie roku?

Wiadomo cala nasza pilka nozna oraz w malym stopniu koszykarze ktorzy rozbudzili nadzieje po pierwszych meczach na ME

Konto usunięte
Konto usunięte: Osoba ktora wypromowal rok 09' na sportowa gwiazde w Polsce?

Bartosz Kurek.
Poczynil niesamowite postepy.W najblizszym czasie moze zostac najlepszym siatkarzem swiata i pomyslec ze gdyby nie kontuzje to prawdopodobnie caly turniej przesiedzialby na lawce .

Konto usunięte
Konto usunięte: - Impreza roku w kraju/na swiecie?

ME w siatkowce kobiet impreza zorganizowana perfekcyjnie/Mimo wszystko MS w Berlinie

Konto usunięte
Konto usunięte: Sportowiec ktory przez swoje wystepy w mijajacym roku zasluzyl na miano sportowca roku na swiecie?

Kandydat jest tylko jeden nadczlowiek Bolt
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - Najwieksza pozytywna niespodzianka w wykonaniu naszych reprezentantow?


-Złoto siatkarzy na ME,
-brąz szczypiornistów na ME,
-świetny występ Polaków na MŚ(Berlin) w lekkoatletyce,
-Justyna Kowalczyk,

Konto usunięte
Konto usunięte: - Najwieksze rozczarowanie roku?


Wiadomo-bagno PZPN, ten pajac z Holandii :and:
Słaba postawa Wisły Kraków w LM.

Konto usunięte
Konto usunięte: Osoba ktora wypromowal rok 09' na sportowa gwiazde w Polsce?


Justyna Kowalczyk
Anita Włodarczyk
Marcin Gortat
Bartosz Kurek

Konto usunięte
Konto usunięte: - Impreza roku w kraju/na swiecie?


U nas to ME kobiet w siatkówce/ DPŚ na żużlu w Lesznie
Na świecie: MŚ w Berlinie

Konto usunięte
Konto usunięte: Sportowiec ktory przez swoje wystepy w mijajacym roku zasluzyl na miano sportowca roku na swiecie?


Bolt :mrgreen:

I również wszystkim : WESOŁYCH ŚWIĄT :) Smacznego jajka :lol2: :rock:
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  25 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - Najwieksza pozytywna niespodzianka w wykonaniu naszych reprezentantow? - Najwieksze rozczarowanie roku? - Osoba ktora wypromowal rok 09' na sportowa gwiazde w Polsce? - Impreza roku w kraju/na swiecie? - Sportowiec ktory przez swoje wystepy w mijajacym roku zasluzyl na miano sportowca roku na swiecie?


1.nic.
2.piłka nożna w Polsce zresztą jak co roku chyba.beznadziejny poziom KSW,przegrana Hariego w finale K-1.
3.Pudzian,Gortat. A plebiscyt PS kto wygrał ?
4.nie zauważyłem nic specjalnego.
5.nie mam faworyta.
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  25 grudnia 2009

Hyhyhy to znów ja :ninja: a teraz do rzeczy :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: - Najwieksza pozytywna niespodzianka w wykonaniu naszych reprezentantow? - Najwieksze rozczarowanie roku? - Osoba ktora wypromowal rok 09' na sportowa gwiazde w Polsce? - Impreza roku w kraju/na swiecie? - Sportowiec ktory przez swoje wystepy w mijajacym roku zasluzyl na miano sportowca roku na swiecie?

- wyniki naszych lekkoaletów w Berlinie(o siatkarzach nie wspone bo oczywistą oczywistością było to ze zdabedziemy złoto)
- udział Otylii Jedrzejczak w Tancu z gwiazdami:zonk:
- Justyna Kowalczyk, Bartek Kurek
- ME kobiet w Volleyu, finałałowe mecze speedway'a w Zielonej Górze:P/MŚ w Berlinie
- oczywiście Bolt

Pozdrawiam :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
krzychu7818
krzychu7818
  29 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Thierry Henry.


to ten francuski szczypiornista ? :woot:

kotlinakonga
kotlinakonga
  3 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Mariusz Pudzianowski :D

to .z.j.e.b. nie gwiazda :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Przy okazji zycze Wszystkiego Najlepszego z okazji zblizajacych sie swiat oraz udanego Sylwestra jak i calego nowego roku.

Dziekujemy i wzajemnie !

Konto usunięte
Konto usunięte: Peace!

:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Najwieksze rozczarowanie roku?

Głupi Pudzian rozczarowuje mnie co rokua do tegoi robi wstyd za granicą.

Ps.te samo forum te same napinacze hahaha :D Cale życie na necie !
thomas893
thomas893
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ps.te samo forum te same napinacze hahaha :D Cale życie na necie !

napinka ze wschodu :ninja:
ogarnij A. :lol:
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Głupi Pudzian rozczarowuje mnie co rokua do tegoi robi wstyd za granicą.


Zazdrość kasy i popularności tak sie objawia. Coż nikt nikomu nie zabraniał bycia sławnym do tego jak i do kasy dojść może każdy.
kotlinakonga
kotlinakonga
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: napinka ze wschodu

to miało być slodkie przywitanie:and: i mały joke :))
Konto usunięte
Konto usunięte: Zazdrość kasy i popularności tak sie objawia.

:ziew: Kolejny wielki fan MMA po tej dość sławnej walce?
Kasy może ma więcej niż ja, ale za to rozumu, inteligencji i popularności:mrgreen: to ON może MI pozazdrościć.
Konto usunięte
Konto usunięte: Coż nikt nikomu nie zabraniał bycia sławnym do tego jak i do kasy dojść może każdy.

Myślisz, że nie lubię go za to,że jest sławny, silny, bogaty itd.?
Mylisz się grubo.Więc jak nie wiesz to buzi nie otwieraj by oceniać innych, o ktorych nie masz pojęcia bo wychodzisz na idiotę.
thomas893
thomas893
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to miało być slodkie przywitanie i mały joke :))

zabrakło tylko: kibice net :nutki: ;p

i masz zostać, o ! :p
smencik
smencik
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kasy może ma więcej niż ja, ale za to rozumu, inteligencji i popularności

No sławniejszy od Kotliny Konga z pewnością nie jest, bo o niej to w szkole nawet uczą :tak:
19MiSka08
19MiSka08
  6 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejny wielki fan MMA po tej dość sławnej walce? Kasy może ma więcej niż ja, ale za to rozumu, inteligencji i popularności to ON może MI pozazdrościć.

Niech sobie ludzie mówią co chcą. Ale jak dla mnie to zgadzam się z Tobą co do Pudziana.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz, że nie lubię go za to,że jest sławny, silny, bogaty itd.? Mylisz się grubo.Więc jak nie wiesz to buzi nie otwieraj by oceniać innych, o ktorych nie masz pojęcia bo wychodzisz na idiotę.

Niektórym kasa ładnie wbija się do łba :P Nie mówię tu o Tobie :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.