koraspl
koraspl
  22 grudnia 2009 (pierwszy post)

Za nami kolejny rok na arenach sportowych w Polsce jak i na calym swiecie.
Rok ktory przyniosl chwile wzruszen,uniesien jak i chwile zwatpienia,rozczarowan i porazek.
Sezon poolimpijski moglby wydawac sie jalowym rokiem w swiecie sportu lecz mysle ze bylo wrecz przeciwnie.
Ogolnie oceniajac wystepy naszych druzyn,zawodnikow w mijajacym roku mozna postawic plusa z malymi wyjatkami oczywiscie.

Kilka pytan zwiazanych z tematem:
- Najwieksza pozytywna niespodzianka w wykonaniu naszych reprezentantow?
- Najwieksze rozczarowanie roku?
- Osoba ktora wypromowal rok 09' na sportowa gwiazde w Polsce?
- Impreza roku w kraju/na swiecie?
- Sportowiec ktory przez swoje wystepy w mijajacym roku zasluzyl na miano sportowca roku na swiecie?

To byloby na tyle.

Przy okazji zycze Wszystkiego Najlepszego z okazji zblizajacych sie swiat oraz udanego Sylwestra jak i calego nowego roku.

Peace!

Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  7 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejny wielki fan MMA po tej dość sławnej walce? Kasy może ma więcej niż ja, ale za to rozumu, inteligencji i popularności to ON może MI pozazdrościć.


sportami walki interesuje się od dziecka a samym MMA też już ładne pare latek(początki mojej fascynacji wzięły się z Pride) oraz sam sporty walki trenuje(MT).
Więc pomyłka z twojej strony.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz, że nie lubię go za to,że jest sławny, silny, bogaty itd.? Mylisz się grubo.Więc jak nie wiesz to buzi nie otwieraj by oceniać innych, o ktorych nie masz pojęcia bo wychodzisz na idiotę.


a kto powiedział że każdy czytający musi znać twoje durne poczucie humoru? daj sobie kobieto na wstrzymanie i mądrościami syp sobie w domu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kasy może ma więcej niż ja, ale za to rozumu, inteligencji i popularności to ON może MI pozazdrościć.


to też głupi joke? czy objaw głupoty?
kalix93
kalix93
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Najwieksza pozytywna niespodzianka w wykonaniu naszych reprezentantow?

Oczywiście złoto siatkarzy i rekord świata w rzucie młoten Anity Włodarczyk

Konto usunięte
Konto usunięte: Najwieksze rozczarowanie roku?

Polska reprezentacja w piłce nożnej

Konto usunięte
Konto usunięte: - Osoba ktora wypromowal rok 09' na sportowa gwiazde w Polsce?

Justyna Kowalczyk

Konto usunięte
Konto usunięte: Impreza roku w kraju/na swiecie?

W Polsce: Eurobasket
Na Świecie: Mistrzostwa Świata w Berlinie

Konto usunięte
Konto usunięte: - Sportowiec ktory przez swoje wystepy w mijajacym roku zasluzyl na miano sportowca roku na swiecie?

Usain Boolt:D
kotlinakonga
kotlinakonga
  13 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sportami walki interesuje się od dziecka a samym MMA też już ładne pare latek(początki mojej fascynacji wzięły się z Pride) oraz sam sporty walki trenuje(MT).

Nikogo to nie obchodzi.
Konto usunięte
Konto usunięte: a kto powiedział że każdy czytający musi znać twoje durne poczucie humoru? daj sobie kobieto na wstrzymanie i mądrościami syp sobie w domu.

żałosny dzieciaczku ...
po pierwsze to nie jest "..poczucie humoru" tylko prawda. Nie masz pojęcia, za co mogę go nie lubić bo jesteś niekumaty. Uj , że ćwiczysz, może i mięsnie masz jak rozumu zero :) Zupełnie a'la Pudzian
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikogo to nie obchodzi.


zadałaś pytanie to odp...masz kłopoty z rozumowaniem ?

Konto usunięte
Konto usunięte: po pierwsze to nie jest "..poczucie humoru" tylko prawda. Nie masz pojęcia, za co mogę go nie lubić bo jesteś niekumaty. Uj , że ćwiczysz, może i mięsnie masz jak rozumu zero :) Zupełnie a'la Pudzian


możesz go sobie nie lubić jeśli prywatnie coś ci zrobił.
ale za sukcesy oraz harówę w treningi to powinno się go tylko szanować (dla przykładu 90% Sportowców w Plebiscycie to w porównaniu do treningów pudziana to gra w szachy).
kotlinakonga
kotlinakonga
  18 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zadałaś pytanie to odp...masz kłopoty z rozumowaniem ?

:lol2: To jest pytanie ?
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz go sobie nie lubić jeśli prywatnie coś ci zrobił.

Nie chodzi o to, że coś MI ZROBIŁ. Po prostu, jeżelu ktoś coś tam osiąga i pyszni się z tego powodu i wywyższa nad innymi cisnąć po nich, jest bufonem zapatrzonym w siebie.
Konto usunięte
Konto usunięte: ale za sukcesy oraz harówę w treningi to powinno się go tylko szanować (dla przykładu 90% Sportowców w Plebiscycie to w porównaniu do treningów pudziana to gra w szachy).

Może Mariuszek,gdy był mały dostal w papę i ruszył dupę by się go bali?Tak jak to jest w jego pioseneczce? :D

Ps.Pudzian to Twoja rodzina, kumpel?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.