OlsenDarek
OlsenDarek
  18 grudnia 2009 (pierwszy post)

Ja też założę sobie temat:>

"20 piłkarzy powołał selekcjoner Franciszek Smuda na styczniowy Puchar Króla w Tajlandii. Niemal połowę reprezentacji Polski stanowią debiutanci - jest ich ośmiu. W Azji zagrają z Danią (17.01), gospodarzami turnieju (20.01.) i Singapurem (23.01.)."

Kadra Polski na Puchar Króla w Tajlandii:

Bramkarze: Mariusz Pawełek (Wisła Kraków), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa);

Obrońcy: Tomasz Brzyski, Maciej Sadlok (obaj Ruch Chorzów), Piotr Brożek (Wisła Kraków), Kamil Glik (Piast Gliwce), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa);

Pomocnicy: Łukasz Mierzejewski (Cracovia Kraków), Janusz Gol, Jakub Tosik (obaj PGE GKS Bełchatów), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Adam Matuszczyk (FC Koeln), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Tomasz Bandrowski, Sławomir Peszko (obaj Lech Poznań);

Napastnicy: Patryk Małecki (Wisła Kraków), Dawid Nowak (PGE GKS Bełchatów), Marcin Robak (Widzew Łódź), Robert Lewandowski (Lech Poznań).

Co sądzicie o tych powołaniach?

Które was najbardziej ucieszyło? ( mnie Gol)

A które najbardziej zaskoczyło? (Pawełek:>)

Co sądzicie o tym wyjeździe? Przyda się czy będzie podobny do tego czerwcowego z RPA?

Wiadomo, że każdy mecz jest ważny w procesie budowy kadry na Euro jednak moim zdaniem gra z jakimiś egzotycznymi reprezentacji czy rezerwami Danii mija się z celem.
Do tego kluby tracą najlepszych graczy na samym początku przygotowań do rundy wiosennej.
Ja widzę plus tylko w tym, że będzie 3 mecze w kilka dni podobnie jak na Euro.

WueRZet
WueRZet
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to na tym turnieju właśnie zobaczą. Na pewno Smuda rozmawiał z Zamilskim, bo jest więcej graczy z jego kadry którzy wcześniej nie grali w pierwszej reprezentacji.

To już chyba lepszym posunięciem według mnie byłoby zabranie ze sobą Tyrały :woot: Chyba, że ten Matuszczyk to naprawdę niezły grajek :tak:
OlsenDarek
OlsenDarek
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To już chyba lepszym posunięciem według mnie byłoby zabranie ze sobą Tyrały

Ostatnio też nie najgorzej zagrał w meczach U21. Zagrał już 1 mecz w kadrze u Leo, więc może chodzi o to żeby i Matuszczyk miał debiut za sobą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba, że ten Matuszczyk to naprawdę niezły grajek

Papiery na duże granie na pewno ma.
egze
egze
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o tych powołaniach?


Smuda znowu nie dotrzymał obietnicy. Nie tak dawno stwierdził, że z każdego klubu na ten puchar zabierze tylko po jednym zawodniku.

Konto usunięte
Konto usunięte: Które was najbardziej ucieszyło?


Zdecydowanie zawodnikiem, który robił na mnie wrażenie w ostatnich miesiącach, był Jacek Kiełb, toteż cieszy mnie powołanie dla niego.

Konto usunięte
Konto usunięte: A które najbardziej zaskoczyło?


O tym Matuszczyku w sumie wcześniej za dużo nie słyszałem, toteż powołanie dla niego mnie zaskoczyło. Oby to było miłe zaskoczenie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o tym wyjeździe? Przyda się czy będzie podobny do tego czerwcowego z RPA?


to nie pora by to oceniać.
OlsenDarek
OlsenDarek
  18 grudnia 2009
egze
egze: Smuda znowu nie dotrzymał obietnicy. Nie tak dawno stwierdził, że z każdego klubu na ten puchar zabierze tylko po jednym zawodniku.

A to też prawda. Zapomniałem o tym, ale rzeczywiście tak miało być.

egze
egze: Zdecydowanie zawodnikiem, który robił na mnie wrażenie w ostatnich miesiącach, był Jacek Kiełb, toteż cieszy mnie powołanie dla niego.

Razem z Vukoviciem i Edim ciągnął całą grę Korony i zasłużył na pewno na powołanie, ale nie wiem czy się sprawdzi w kadrze.

egze
egze: to nie pora by to oceniać.

W sumie racją, bo pora na oceny przyjdzie po turnieju, ale teraz też można ocenić czy jest przydatne czy nie, a życie zweryfikuje te sondy.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o tych powołaniach?

No niech się nowi sprawdzą;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Które was najbardziej ucieszyło?

Dawid Nowak

Konto usunięte
Konto usunięte: które najbardziej zaskoczyło

Jacek Kiełb

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o tym wyjeździe? Przyda się czy będzie podobny do tego czerwcowego z RPA?

Te zgrupowanie wskaże Smudzie piłkarzy, których warto brać pod uwagę a których ewentualnie już nie powoływać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencik
smencik
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Adam Matuszczyk

Może odbijemy sobie wreszcie Podolskiego :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Które was najbardziej ucieszyło?

Kamil Glik

Konto usunięte
Konto usunięte: A które najbardziej zaskoczyło?

Mariusz Pawełek

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o tym wyjeździe? Przyda się czy będzie podobny do tego czerwcowego z RPA?

Generalnie, to lipa, że przez tak długi okres czasu, będziemy grać o pietruchę :and:
2blaz7
2blaz7
  19 grudnia 2009

co on sie tak uparł na tego piotra brozka
wiem ze t nie jest kadra na ms czy me ale on jest i tak slaby
juz wczesniej go powolal

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.