WueRZet
WueRZet
  14 grudnia 2009 (pierwszy post)

Jako, że tradycja rzecz święta (nawet jeśli takie podsumowanie będzie dopiero po raz 3 :P ) już niedługo powstanie temat "oscarowy" :ziober2: Żeby nie było niedomówień, że strzelam jakąś prywatę, albo jestem jednoosobowym członem GTW :ninja: proponuję, aby każdy wypisał po 3 kandydatów w poszczególnych kategoriach, którzy wg. niego zasługują na oscarową nominację. Kategorie są następujące( po myślniku moje rozumienie poszczególnej kategorii. Oczywiście każdy ma prawo rozumieć je w innym zakresie czy mniemaniu) :
*Osobowość forum - człowiek, który wydaje się być wizytówką forum.
*Debiut roku - osoba, która pojawiła się w roku 2008 i pozostawiła po sobie jak najlepsze wrażenie.
*Najmądrzejszy forumowicz - ktoś kogo wiedza sportowa wykracza poza ogólnie przyjęte schematy. Ktoś z kim dobrze, merytorycznie się pisze. Również można brać aspekty poza sportowe :P
*Forumowy mądrala - Ktoś kto błędnie uważa, że jest "Najmądrzejszym forumowiczem" :ziober2: Osoba uparta, zawsze chcąca wrzucić swoje 3 grosze w rozmowę. Jak dla mnie kategoria nie ma wymiaru pejoratywnego, choć niektórzy mogą tu nowinować tych których uroczo nazwaliby "Poke roku" :mrgreen:
*Największy nabijacz - tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć ;)
*Forumowe rozczarowanie roku - I znowu kategoria która nie powinna mieć wydźwięku pejoratywnego. Osoba/zdarzenie co do której z jakiegokolwiek powodu (zaprzestanie uczestnictwa na forum, zmiana osobowości etc.) czujecie rozczarowanie.
*Nadzieja na przyszłość - też chyba nie trzeba tłumaczyć.

Bardzo bym prosił o własne typy.Propozycje podawajcie do środy 16 grudnia. Tego dnia wieczorem powstanie temat z nominacjami, które uzyskają najwięcej głosów. Oczywiście jeśli ktoś ma inne propozycje kategorii może podawać, rozważymy je :)

I na koniec przypominam, że jest to tylko zabawa, więc trochę luzu ^^ :ziober2:

JoshBeckett
JoshBeckett
  16 grudnia 2009

uhmmmm aż się łezka w oku kręciiiii

gorąco was pozdrawiam !

19MiSka08
19MiSka08
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba dbać o swoje :P

Bez jaj ja też tak kce kce :lol2: !!
WueRZet
WueRZet
  16 grudnia 2009

Jestem za tym aby największemu nabijaczowi w nagrodę zablokować konto :crylol:

egze
egze
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem za tym aby największemu nabijaczowi w nagrodę zablokować konto


ciekawy pomysł :Ziober2:
OlsenDarek
OlsenDarek
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no w typerze tak , bo ogólnie na forum sport to się nie udziela

No właśnie jakoś nigdy go nie widziałem w żadnym temacie i nawet nie ma go w top autorach. No, ale wygrał typera co niektórym debiutantom się nie udało:>

egze
egze: cóż za dysonans :D

Chciałem wprowadzić trochę kontrowersji:>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.