davvyd0z
davvyd0z
  4 grudnia 2009 (pierwszy post)

Czas założyć tu jakiś nie-futbolowy temat. :wtf:

Jak wiecie, a może i nie wiecie, Allen Iverson podpisał roczny kontrakt z Philadelphia 76ers.

Co sądzicie o jego powrocie do tej drużyny?
Jakiej gry Iversona i 76ers spodziewacie się po takich zmianach?
Czy Iverson w tym sezonie znów będzie The Answer i udzieli odpowiedzi wszystkim krytykom, sceptykom i hejterom?
Dlaczego tak mało tutaj tematów o koszykówce?

Pozdrawiam,
Dawid.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  4 grudnia 2009

Chyba nawet Ci którzy najbardziej nienawidzą A.I, muszą stwierdzić, że to najrozsądniejszy ruch z jego strony, choć wyboru nie miał, Iverson potrzebuje 76ers jak powietrza obecnie, jeżeli ma zamiar wypalić ten "full tank" o którym pisał.

No cóż myslalem, że 76sixers idą na taktyczne dno żeby załapac sie w loterii draftowej wysoko. Iverson to krótkoterminowa inwestycja.

ALe Hala 76sicers ostatnio jedna z najpustszych na pewno teraz sie wypelni i z tej strony to dobry ruch.

Piatka 76sicers wyglada fajnie na papierze nawet z ławką. ALe na papierze bo naprawde dobrze wygladała by 2-3lata temu.

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tak mało tutaj tematów o koszykówce?


trzeba było je robić, trudno żeby osoby, które interesują się głównie futbolem, siatkówką czy boksem nagle zaczęły tworzyć tematy koszykarskie. Byłoby to troszkę bez sensu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o jego powrocie do tej drużyny?


koszykówką NBA mało się interesują, ale Iverson zawsze kojarzył mi się z 76ears. Tak jak chociażby Jordan z bykami. Dlatego myślę, że to rozsądna decyzja z jego strony.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tak mało tutaj tematów o koszykówce?

Ja bym zakładał ale nie ma tutaj za bardzo z kim pogadać o baskecie.

na pewno tutaj tego nie zrobisz za bardzo już lepiej iśc na jakies forum nba, szkoda, ze e -basket nie działa.

Donald WHO YOU?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o jego powrocie do tej drużyny?

Znowu zaczną grać bo tak im idzie bardzo słabo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tak mało tutaj tematów o koszykówce?

Ostatnio pisaliśmy o Eurobaskecie:)
A tak to raczej piłka nożna;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wiecie,

wiem :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o jego powrocie do tej drużyny?

myślę że niepotrzebnie ją opuszczał

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiej gry Iversona i 76ers spodziewacie się po takich zmianach?

nie mam pojęcia
zawsze go lubiłem ale ostatnimi czasy zapodział się gdzieś wśród innych "gwiazd"

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Iverson w tym sezonie znów będzie The Answer i udzieli odpowiedzi wszystkim krytykom, sceptykom i hejterom?

nie mam nic przeciwko

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tak mało tutaj tematów o koszykówce?

może dlatego że koszykówka jest w naszej TV mniej dostępna niż chociażby piłka :woot:
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  4 grudnia 2009

Krok rozsadny chociaz z drugiej strony bez sensu...Ma podpisany kontrakt i przez to konczy kariere bo mu zle a przechodzi do innej druzyny. BArdzo nierozsadne.

kuba92762
kuba92762
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Krok rozsadny chociaz z drugiej strony bez sensu...Ma podpisany kontrakt i przez to konczy kariere bo mu zle a przechodzi do innej druzyny. BArdzo nierozsadne.

Sam sie zgubilem. % robia swoje. W 76ers moze znowu wrocic do czolowki najlepszych chociaz za takie posuniecie jak zrobil powinien ladna kare zabulic.
Odpowiedzi nie udzieli.Bedzie sredniakiem na poziomie innych.
Nimfoman69
Nimfoman69
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o jego powrocie do tej drużyny?

fajnie bedzie gral w pierwszej piatce

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiej gry Iversona i 76ers spodziewacie się po takich zmianach?

nie ma za ciekawych kolegow watpie zeby cos wiecej ugrali

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tak mało tutaj tematów o koszykówce?

wszyscy sie jaraja noga
davvyd0z
davvyd0z
  5 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Chyba nawet Ci którzy najbardziej nienawidzą A.I, muszą stwierdzić, że to najrozsądniejszy ruch z jego strony, choć wyboru nie miał, Iverson potrzebuje 76ers jak powietrza obecnie, jeżeli ma zamiar wypalić ten "full tank" o którym pisał.

No nie wiem... w Philly jest obiecujący Louis Williams a uj wie na kogo postawi trener.
I to mnie zastanawia, przeraża... jak zawodnik pokroju Iversona może być stawiany do pojedynku z kimś takim lub np. Willem Bynumem z Detroit?

Predator007TSW
Predator007TSW: No cóż myslalem, że 76sixers idą na taktyczne dno żeby załapac sie w loterii draftowej wysoko. Iverson to krótkoterminowa inwestycja.

Ma 34 lata więc długoterminową inwestycją być nie może.
A draft nie zapowiada się zbyt ciekawie więc nie ma co poświęcać roku dla jakiś pierdzipędków.

Predator007TSW
Predator007TSW: ALe Hala 76sicers ostatnio jedna z najpustszych na pewno teraz sie wypelni i z tej strony to dobry ruch.

W poniedziałek na pewno. :D

Predator007TSW
Predator007TSW: Piatka 76sicers wyglada fajnie na papierze nawet z ławką. ALe na papierze bo naprawde dobrze wygladała by 2-3lata temu.

2-3 lata temu to Iguodala nie grał za dużo, Brand był połamany, Dalembert był 8/8, Louis Williams był niewiadomą, etc. etc. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba było je robić, trudno żeby osoby, które interesują się głównie futbolem, siatkówką czy boksem nagle zaczęły tworzyć tematy koszykarskie. Byłoby to troszkę bez sensu.

Może gdyby założyć temat to i ludzie by się zeszli? Tak jak teraz?

Konto usunięte
Konto usunięte: koszykówką NBA mało się interesują, ale Iverson zawsze kojarzył mi się z 76ears. Tak jak chociażby Jordan z bykami. Dlatego myślę, że to rozsądna decyzja z jego strony.

Ostatnio przerzucam się na EuroLigę. ;)
Iverson zawsze będzie Sixersem, nawet gdyby tytuł zdobył gdzie indziej.

Predator007TSW
Predator007TSW: Ja bym zakładał ale nie ma tutaj za bardzo z kim pogadać o baskecie.

A tam. Z Wami można pogadać, wystarczą 3-4 osoby do dyskusji.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Znowu zaczną grać bo tak im idzie bardzo słabo.

Oby. ;)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ostatnio pisaliśmy o Eurobaskecie:) A tak to raczej piłka nożna;]

Eurobasket nie jest zły. :D
A piłka nożna? Za dużo tego tutaj. :ziober2:
Też lubię ale bez przesadyzmu. ;o

RexMundi
RexMundi: myślę że niepotrzebnie ją opuszczał

To nie był do końca jego wybór. ;) Sytuacja na linii Iverson-kierownictwo klubu nie była zbyt przyjemna.

RexMundi
RexMundi: nie mam pojęcia zawsze go lubiłem ale ostatnimi czasy zapodział się gdzieś wśród innych "gwiazd"

Fakt. Ale oglądałem jego mecze i to był cały czas ten sam Iverson ale w innej roli, z innym czasem gry, w innym otoczeniu. Widać, że nie był tam szczęśliwy, tj. w Detroit i Denver bo o Memphis to nawet nie wspominam. :D

RexMundi
RexMundi: nie mam nic przeciwko

Ja bym tego chciał. :tak:

RexMundi
RexMundi: może dlatego że koszykówka jest w naszej TV mniej dostępna niż chociażby piłka

Canal+ coś tam transmituje. ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Odpowiedzi nie udzieli.Bedzie sredniakiem na poziomie innych.

Cieyebuo.

Konto usunięte
Konto usunięte: fajnie bedzie gral w pierwszej piatce

Do czasu powrotu Louisa Williamsa na pewno... :s

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma za ciekawych kolegow watpie zeby cos wiecej ugrali

Brand, Young, Iguodala, Dalembert, Speights, Kapono... potencjału tam sporo.

Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy sie jaraja noga

YEBAĆ.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Canal+ coś tam transmituje. ;]

tak wiem ..jak mogę to oglądam
i chyba na Orange sport jest jeszcze NBA
...Ignorance is bliss...
Nimfoman69
Nimfoman69
  5 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: i chyba na Orange sport jest jeszcze NBA

jest ale komentarz tam jest fatalny..
lepiej nac canal plus tam z przyjemnoscia ogladam kazdy mecz

Konto usunięte
Konto usunięte: Brand, Young, Iguodala, Dalembert, Speights, Kapono... potencjału tam sporo.

zobaczymy jak to bedzie bo jak na razie sa 3 od konca druyna nba

najwiecej i tak zyskali denver na wymianie Billups-Iverson
Nimfoman69
Nimfoman69
  5 grudnia 2009

wczoraj Clevland grali w rozowych butach ale nie wiem czemu..:D

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  5 grudnia 2009

ALe jak masz canal plus i wykupione orange sport za 10zł to w zasadzie masz zapewnione w tygodniu 4mecyzki NBA.

Sam canal plus to mało niestety ale co chwila transmisje cleveland,orlando,boston etc.

Nie potrzebnie trzymają sie sztywnych terminów noc z piatku na sobote i niedziela wieczor. W inne dni często są super hity ale niestety ich się nie daje. I w zasadzie mamy mecze konferencji wschodniej w zdecydowanej przewadze.

Tak jak z czwartku na piatek Spurs - Celtics ale niestety na c+ dziś w nocy cavs- bulls:/

Nie rozumieją, że te mecze w nocy i tak śledzi wybrana grupa fanów NBA także nie zmieni nic to czy mecz będzie dawany od 1 czy od 3. A oni niech komentują - za to mają kase.

Ja mam takie cos w d.... wole czekać do nocy czy ogladac nad ranem mecz, który jest interesujacy, na topie niż czesto oglądac paści w "lepszejj" porze bo tak im się umyśli.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  5 grudnia 2009

Chciałbym zobaczic Noaha z Byków w koszulce SPurs :)

Wiele bym dał zeby był to też choćby Gortat, Przybilla, Dampier, ale marzenie to Nene:)

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.