davvyd0z
davvyd0z
  4 grudnia 2009 (pierwszy post)

Czas założyć tu jakiś nie-futbolowy temat. :wtf:

Jak wiecie, a może i nie wiecie, Allen Iverson podpisał roczny kontrakt z Philadelphia 76ers.

Co sądzicie o jego powrocie do tej drużyny?
Jakiej gry Iversona i 76ers spodziewacie się po takich zmianach?
Czy Iverson w tym sezonie znów będzie The Answer i udzieli odpowiedzi wszystkim krytykom, sceptykom i hejterom?
Dlaczego tak mało tutaj tematów o koszykówce?

Pozdrawiam,
Dawid.

kuba92762
kuba92762
  5 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cieyebuo.

Boli Cie moje zdanie? jak Ci nie pasuje to idz na forum bravo.
Nimfoman69
Nimfoman69
  6 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: ALe jak masz canal plus i wykupione orange sport za 10zł to w zasadzie masz zapewnione w tygodniu 4mecyzki NBA. Sam canal plus to mało niestety ale co chwila transmisje cleveland,orlando,boston etc. Nie potrzebnie trzymają sie sztywnych terminów noc z piatku na sobote i niedziela wieczor. W inne dni często są super hity ale niestety ich się nie daje. I w zasadzie mamy mecze konferencji wschodniej w zdecydowanej przewadze. Tak jak z czwartku na piatek Spurs - Celtics ale niestety na c+ dziś w nocy cavs- bulls:/ Nie rozumieją, że te mecze w nocy i tak śledzi wybrana grupa fanów NBA także nie zmieni nic to czy mecz będzie dawany od 1 czy od 3. A oni niech komentują - za to mają kase. Ja mam takie cos w d.... wole czekać do nocy czy ogladac nad ranem mecz, który jest interesujacy, na topie niż czesto oglądac paści w "lepszejj" porze bo tak im się umyśli.

dlatego wole sobie sciagnac meczyk oby wiecej takich jak miami-lakers
Nimfoman69
Nimfoman69
  8 grudnia 2009

no i debiut Iversona nie udany nic nie pokazal zobaczymy jak bedzie dalej

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.