Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  10 listopada 2009 (pierwszy post)

Zwycięstwo Chelsea na Manchesterem umocniło ją na pozycji lidera, ale czy już czas aby rozdawać medale??? Jak sądzicie czy The blues po kilku latach przerwy powrócą na tron...?

19MiSka08
19MiSka08
  11 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Są tutaj jescze jacyś FUNI Manchesteru :D?

Owszem sa :P Ja sie dopisuje jeszcze:)
Fafelson
Fafelson
  11 listopada 2009

ja się tak wypowiem. kiedyś nie było Beckhama nie było Man U. Nie ma teraz siły napędowej C.Ronaldo nie ma Man U.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  11 listopada 2009

Bardzo chciałbym żeby wreszcie Arsenal powrócił na tron. Jedyna drużyna w ANglii od dłuższego czasu, która gra football fajjny dla oka i ofensywny, wyłamuje się z tych brzyydkich kanonów, które czesto reprezentuje MU,Chelsea czy inne zespoły z Premiership. Jednak to doswiadczenie jet problemem. W zasadzie w 1skłądzie jedyny starszy, najb, doświadcozny gracz z pola to Gallas. Brakuje jeszce ze dwóch takich w 1 sklądzie. Od lat problemem Arsenalu jest demobilizacja podczas meczów ze słabymi rywalami. W każdym sezonie optrafia spokojnie, grajac piekna piłke rozjechac MU,Liverpool czy Arsenal ale przychodzą mecze ze słabszymi to nieraz nastepuje olewka. Kolo Toure publicznie swego czasu to głosił. Może to sie w koncu zmieni, fajnie by był gdyby Arsenal nawiązał do fantastycznego sezonu 2003/04, gdy dowodzili Henry,Pires czy Vieira a za caly sezon nie mieli zadnej porażki. Ktoś musi po prawie 6latach rozwalić ten Manchesterowo-Chelseaowy beton:)

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  11 listopada 2009

grajac piekna piłke rozjechac MU,Liverpool czy Arsenal

mialo byc chelsea sorki:)

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się tak wypowiem. kiedyś nie było Beckhama nie było Man U. Nie ma teraz siły napędowej C.Ronaldo nie ma Man U.


nie było Abramowicza, nie było Chelsea :)
Fafelson
Fafelson
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie było Abramowicza, nie było Chelsea :)

prawda, tylko że Roman nie odchodzi na razie a mówimy o czasie teraźniejszym:)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  11 listopada 2009

Chelsea była, kasy takiej nie było ale wtedy grali czesto najfajniejsza piłke w Anglii. Zola,Poyet,Flo,Hasselbaink,Petrescu,Le Saux,Di Matteo to byli bardzo dobrzy gracze. Fakt, ze ROmek zrobiłz CHelsea klub z topu europejskiego ale przeciez to nie był jakis klubik kelnerów będący w ogonie ligi

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  11 listopada 2009

Manchester wpadł troszk ęw podobny okres jak po odejssciu Beckhama, gdy Arsenal i Chelsea wygrywały lige.

Donald WHO YOU?

Fafelson
Fafelson
  11 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Manchester wpadł troszk ęw podobny okres jak po odejssciu Beckhama, gdy Arsenal i Chelsea wygrywały lige.

właśnie o to mi chodzi:)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  11 listopada 2009

I wtedy w zasadzie były 3lata posuchy. Dopiero przybycie Rooneya,Carricka, wybuch talentu Krystyny czy Vidicia przywróciły ich na tron jednak potrzebowali wtedy troche czasu. Obecnie mimo wszystko sytuacja jest lepsza, poniewaz CHelsea nie jest tak silna jak w sezonach 04/05 i 05/06 a Man. UTD jednak ma jescze zapas kreatywnych graczyi równiez rozwojowych a zapewne kogos zakupia w zimie badz najpozniej w lecie i pewnie bedzie to jakis świetny zawodnik (oby nie Silva bo się wk...e:P:). Takze teraz troche sa niżej ale niedługo podniosa loty.

Donald WHO YOU?

RafalRobben1987
RafalRobben1987
  11 listopada 2009

Wg mnie w tym roku o bój w Premier League będzie toczył sie pomiedyz dwoma ekipami z Londynu, a mianowicie pomiędzy Chelsea a Arsenalem. Z wielkiej czwórki wg mnie po tych meczach co obejrzałem do tej pory, to odpada stanowczo Liverpool jak i Manu Utd........kto może zagrozic ?? Przed sezonem myślałem że Manu City może cos namieszac bądz też Koguty, lecz zarówno jedni jak i drudzy zawodzą....tak wiec mój typ na mistrza PREMIERSHIP w tym roku to sprawa pomiedzy THE BLUES a KANONIERAMI :)

Oczywiscie kibicuje podopiecznym Carlo Ancelottiego :P

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  11 listopada 2009

Też chciałbym żeby Arsenal walczył ale cóż Oni moga wygrywać 5 meczów z rzędu po 5-2 a potem w pięciu meczach z zrzędu mogą tracic punkty. Wszystko okaże sie po świetach i nowym roku wtedy bedzie mozna już wysuwać daleko idące wnioski bo ten okres przeważnie pokazuje kto bedzie rządził na koniec

Donald WHO YOU?

RafalRobben1987
RafalRobben1987
  12 listopada 2009

Dokładnie, takie samo zdanie mam co przedmówca. Wszystko okaże sie po maratonie świąteczno-noworocznym :)

WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  12 listopada 2009
Mysterious321
Mysterious321: Zwycięstwo Chelsea na Manchesterem umocniło ją na pozycji lidera, ale czy już czas aby rozdawać medale??? Jak sądzicie czy The blues po kilku latach przerwy powrócą na tron...?

jasne że The Blues
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.