Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  2 listopada 2009 (pierwszy post)

WIem wiem dla zdecydowanej większości to nie sport i wsyzstko ustawiane ale ja tam również uwialbiam wrestling. Ciekawe czy jest ktoś tutaj kto pamięta jeszce czasy WCW,nWo,WWF czasy Rocka,Kane,Undertakera,Stone COld Austina,Stinga,Nasha,GOldberga itp:) JEżeli ktos jest to niech poda namiar bedzie z kim pogadac:D

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  2 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: WIem wiem dla zdecydowanej większości to nie sport i wsyzstko ustawiane ale ja tam również uwialbiam wrestling. Ciekawe czy jest ktoś tutaj kto pamięta jeszce czasy WCW,nWo,WWF czasy Rocka,Kane,Undertakera,Stone COld Austina,Stinga,Nasha,GOldberga itp:)

Mało kto może pamiętać czasy świetności WWF, a to dlatego iż żadna polska stacja z tego co się orientuje nie pokazywała gal tej federacji. WCW stoi lepiej, bo swego czasu w piątki wieczorem na TCM leciały poniedziałkowe gale Nitro, jak również gale były pokazywane bodaj na Polsat 2.
Co to wymienionych zawodników to Kane, Undertaker, Sting i bodaj Kevin Nash jeszcze są w rosterach różnych brandów ;P
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  2 listopada 2009

Im jestem starszy, tym bardziej sztuczne mi się to wydaje...

krzychu7818
krzychu7818
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Im jestem starszy, tym bardziej sztuczne mi się to wydaje...


dokładnie :tak:

te stare walki to lecą teraz na eurosporcie w poniedziałki wieczór
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mało kto może pamiętać czasy świetności WWF, a to dlatego iż żadna polska stacja z tego co się orientuje nie pokazywała gal tej federacji.

Wizja Sport pokazywała jakiś czas i pamietam jak upadło WCW to przerzuciłem sie na WWF pokazywane na Wizji Sport.

A wymienieni zawodnicy to tylko przykład. Dla mnie Kane umarł w 2003roku po zdjęciu maski w ogóle juz po kontuzji bicepsu w 2002r gdy po niej stracił sporo masy mięśniowej. DLa mnnie oczywiście zamaskowany Kane był najlepszy a jego muzyka wyjsciowa i burned i out of fire to miazga:)

Obecnie to juz nie to samo. Orton,Khali,Cena,JBL czy inni to nigdy nie beda starzy dobrzy Taker,Austin,Kane,Rock oraz inni:)

Dzisiaj równiez sie to sledzi ale to juz coraz bardziej nie to samo. DObrze, ze zostaja wspomnienia czasow WCW( The outsiders i Scott Hall z ktorego do dzisiaj sie ryje) oraz WWF:)

A jaka jest wasza ulubiona czy tam najciekawasza albo najdramatyczniejsza walka. Dla mnie pojedynek Undertaker vs Mankind Hell in a Cell to było cos:)

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  2 listopada 2009

CHociaż to sie trochę nakładało był jeszce czas pokazywania WCW Monday nitro oraz WWF równocześnie bo jeszce pamietam na Wizji pokazywane gale gdy Taker oraz Kane prowadzili Feud a więc Wizja musiała dawac galę przed 2000r juz. Oczywiscie wszyzstko potem skonczylo sie po Jej fuzji i połknięciu przez Cyfrę.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  2 listopada 2009

A mmoze jest ktos komu podobają sie tematy wyjściowe wrestlerów to moze ktos sie podzieli:)

U mnie oczywiście na topie tematy :
1.Kane out of fire, Burned
2. Rollin. Brothers of destruction
3. Self High Five- Diamond Dallas Page
4. nWo theme
5. Mark Henry theme

Jescze do tego dodac moge muzyke Disco Inferno to była kupa smiechu:D

Donald WHO YOU?

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  2 listopada 2009

tylko w wersji na konsole z seri Smackdown vs. Raw 2009 /2010 bo tak w tv to bajki dla małych chlopców np panienka o wadze 50 kg rzuca facetem o wadze 160 kg

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  3 listopada 2009

JA cie kręce kazdy wiem, że to ustawiane tylko, ze czemu to ma taka ogladalnośc i się podoba. Walki są ustawiane ale zawodnicy, ich siła,, wytrenowanie, umiejetnosci i technika nie są udawane. Są oczywiście tacy jak Khali, czyli człowiek kloc, nie mający umiejetności tylko 180kg i 220cm ale to tylko małe wyjatki po to by ubarwic to i wejśc na inne rynki.

Donald WHO YOU?

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  4 listopada 2009

nigdy nie mogłem tego zatrybić :) wole ośmiokąt :> MMA :) ewentualnie k1 :)

smencik
smencik
  4 listopada 2009

Już naprawdę trzeba nie mieć co do garnka włożyć, żeby zacząć zarabiać kasę na wrestlingu. Jest to sztuczne, niebezpieczne i bez smaku, dlatego właśnie Amerykanie to uwielbiają. Oni tam najchętniej by wrócili do walk gladiatorów.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  4 listopada 2009

Jasne ale kicbkoxing, k1, MMA,boks czy inne duperele są bezpieczne. To tak samo fani wrestlingu moą sie smiac z tych co ogladaja te dyscypliny. Idąc za twoim tokiem rozumowania daleko w tym wypadku by się nie zaszło.

Donald WHO YOU?

smencik
smencik
  4 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: To tak samo fani wrestlingu moą sie smiac z tych co ogladaja te dyscypliny. Idąc za twoim tokiem rozumowania daleko w tym wypadku by się nie zaszło.

Tylko, że wresling to typowa pokazówa, w której sterydziarze robią z siebie debili i łamią sobie kręgosłupy, mimo tego, że i tak wszystko jest wyreżyserowane.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  4 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że wresling to typowa pokazówa, w której sterydziarze robią z siebie debili i łamią sobie kręgosłupy, mimo tego, że i tak wszystko jest wyreżyserowane.

Tutaj przynajmniej nikt nie uważa koksowania się jako temat tabu a wierzysz, ze w innych sportach walki jest czysto? Tutaj przynajmniej nikt nikogo nie oszukuje.

Wiele ciekawsze jest obejzenie show z gali wrestlingu niz chociazby nudnego macania się bokserów

Donald WHO YOU?

SpiderMen
SpiderMen
  4 listopada 2009

Heh... Jak jeszcze byłem mały bąbel to oglądałem i myślałem, że to wszystko naprawdę się dzieje... Najbardziej pamiętam Stinga i ten jego chwyt z nogami..;) Hehe... Ale takie marki jak Kane, Nash, GOldberg też byli moimi idolami..:mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.