Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  2 listopada 2009 (pierwszy post)

WIem wiem dla zdecydowanej większości to nie sport i wsyzstko ustawiane ale ja tam również uwialbiam wrestling. Ciekawe czy jest ktoś tutaj kto pamięta jeszce czasy WCW,nWo,WWF czasy Rocka,Kane,Undertakera,Stone COld Austina,Stinga,Nasha,GOldberga itp:) JEżeli ktos jest to niech poda namiar bedzie z kim pogadac:D

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Już naprawdę trzeba nie mieć co do garnka włożyć, żeby zacząć zarabiać kasę na wrestlingu. Jest to sztuczne, niebezpieczne i bez smaku, dlatego właśnie Amerykanie to uwielbiają. Oni tam najchętniej by wrócili do walk gladiatorów.

W odpowiedzi na ten post to napisałem, więc jeżeli zobaczysz te dwa posty po sobie to wbijesz sobie do główki o co chodziło

Donald WHO YOU?

Williams
Williams
  6 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Williams a jakby Ci w skarbie kibica napisali, że MU zdobył 30 mistrzostw i 8razy lige mistrzow w to tez bys uwierzył? Widac jaka masz "wiedze" i na czm ja opierasz takie rzeczy to sie ma w glowie a nie spisuje jak leci a potem nie wiesz o co lata.ak mozna byc "kibicem" jakiegos klubu i nie wiedizec ile ma mistrzostw i spisywac to z jakiego s bravo sport czy czegos podobnego:/ Ja juz nie mowie o tym ze by znac wiele ale jak sie kibicuje tej jednej druzynie to znac chociaz Jej historie :/

Kibicuje Manchesterowi od 7 roku zycia i ogladam kazdy ich mecz... ostatnia porazke z Liverpoolem 0:2 po bramkach Torresa i N'goga,czerwona kartke otrzymal Vidic i Macherano,ogladalem mecz z Burnley kiedy to czerwone diably przegraly 1:0 na wyjezdzie,ogladalem piekne zwyciestwo nad Wigan 0:5,fartownie wygrany mecz z Arsenalem (samobojcza bramka zawodnika Arsenalu) 2:1 chociaz lepsza druzyna byl Arsenal,zwyciestwo nad Tottenhamem a byl to stresujacy mecz bo juz w pierwszej minucie strzelil bramke przewrotka Jermain Defoe,piekne derby z Manchesterem City zwycieskie 4:3 a zwycieska bramke strzelil Owen w doliczonym czasie gry (sedzia doliczyl 4 minuty a mecz trwal 5 i pol) po tym meczu doliczony czas gry nazywa sie Fergie time czyli czas poswiecony Manchesterowi zeby mogl wygrac,ogladalem takze mecz z Sunderlandem,Manchester by wygral gdyby nie blad Fostera i golu Kenwyna Jonesa.na tv4 udalo mi sie obejrzec mecz z Wolfsburgiem wygrany 2:1 w tym meczu wystapil Tomasz Kuszczak,wiem ze Manchester wygral 1:0 z Cska Moskwa a mecz nie byl latwy ale po golu Valencii udalo sie wygrac chociaz wiele dorbych okazji mial Nani (moj ulubieniec) ale swietnie bronil Akinfeev ktorym podobno jest zainteresowany coach Manchesteru.
W rewanzu juz tak dobrze nie bylo bo przegrywali 1:3 ale czerwone diably zawsze graja do konca (do historii ligi mistrzow przeszedl mecz z Beyrnem Monacium) i gole strzelili w 84 minucie Scholes a takze w 90 Valencia i wyrownali.
teraz mecz na szczycie z Chelsea.
O Manchesterze United wiem wiecej niz ty sam o sobie mozesz sobie teraz sprawdzic w wiki czy wszystko dobrze pamietam.
chcesz mozemy pogadac o bylych snajperach Manchesteru?
Van Nistelrooy,Andy Cole,Dwight Yorke,Teddy Sherignham.. ktory z nich najwiecej strzelil goli dla Manchesteru? Gdy Sherringham odszedl z Manchesteru to jak sie zachowal podczas jednego z meczow przeciwko bylej druznie?
To jest moja wiedza... wiedza ktora wzialem z ogladania setek a nawet tysiecy meczy Manchesteru i tego nie znajdziesz w google...
nie bede sie odnosil do twoich wypowiedzi "ekspercie"
bo ten fragment --- >

Predator007TSW
Predator007TSW: ak mozna byc "kibicem" jakiegos klubu i nie wiedizec ile ma mistrzostw

potweirdza tylko to ze jestes zwyklym kibicem sukcesu...
a z takimi osobnikami na pewno nie bede dyskutowal na temat futbolu bowiem wy zmieniecie kluby co sezon zeby moc zaimponowac w towarzystwie "wiedza na temat sukcesow" "swojej druzyny".
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 listopada 2009

Człowieku ja większego pokemona nie widziałem chyba wszyscy tutaj sie zgodza ze mną :D Co TY chcesz udowodnić? To co TY pizsesz to każde dziecko co sie piłka interesuje wie.

Ja kibicuje Wisełce od lat przedszkolnych i Barcelonie takze w zasadzie od kiedy mam swiadomy wzgąd na piłke czli połowa lat 90tych. Ty pewnie nie pamiętasz jak w MU grał Cantona,May,Irwin,Pallister czy inni. Mezy MU widziaem setki od lat 90tyc ale mnie nie interesuje jeden klub wiec sledze wszystkie ligi europejskie od kiedy TY nie wiedziales co to chocby canal plus czy eurosport.

Myslisz, ze znajdziesz cos w wikipedii i błyszczysz? Po twoim stylu pisania ewidentnie widać jakim jestes pokemonem wypiszujesz rzeczy, który azdy na tym forum wie doskonale a TY myslisz, że to jakaś porażajaca wiedza.

Williams
Williams: Kibicuje Manchesterowi od 7 roku zycia i ogladam kazdy ich mecz... ostatnia porazke z Liverpoolem 0:2 po bramkach Torresa i N'goga,czerwona kartke otrzymal Vidic i Macherano,ogladalem mecz z Burnley kiedy to czerwone diably przegraly 1:0 na wyjezdzie,ogladalem piekne zwyciestwo nad Wigan 0:5,fartownie wygrany mecz z Arsenalem (samobojcza bramka zawodnika Arsenalu) 2:1 chociaz lepsza druzyna byl Arsenal,zwyciestwo nad Tottenhamem a byl to stresujacy mecz bo juz w pierwszej minucie strzelil bramke przewrotka Jermain Defoe,piekne derby z Manchesterem City zwycieskie 4:3 a zwycieska bramke strzelil Owen w doliczonym czasie gry (sedzia doliczyl 4 minuty a mecz trwal 5 i pol) po tym meczu doliczony czas gry nazywa sie Fergie time czyli czas poswiecony Manchesterowi zeby mogl wygrac,ogladalem takze mecz z Sunderlandem,Manchester by wygral gdyby nie blad Fostera i golu Kenwyna Jonesa.na tv4 udalo mi sie obejrzec mecz z Wolfsburgiem wygrany 2:1 w tym meczu wystapil Tomasz Kuszczak,wiem ze Manchester wygral 1:0 z Cska Moskwa a mecz nie byl latwy ale po golu Valencii udalo sie wygrac chociaz wiele dorbych okazji mial Nani (moj ulubieniec) ale swietnie bronil Akinfeev ktorym podobno jest zainteresowany coach Manchesteru. W rewanzu juz tak dobrze nie bylo bo przegrywali 1:3 ale czerwone diably zawsze graja do konca (do historii ligi mistrzow przeszedl mecz z Beyrnem Monacium) i gole strzelili w 84 minucie Scholes a takze w 90 Valencia i wyrownali. teraz mecz na szczycie z Chelsea.

Leże i kwicze jak to czytam przciez człowieku to kazdy tutaj wie, Ty nawet nie wiesz kto w Arsenalu strzelił samoboja. MEcz z Bayernem to pamieta kazde dziecko ale Ty nawet nie wiiesz pewnie kto dla Beyrnu strzelił gola i nie wiesz jaki był rzebieg meczu, ze Bayern powinien rozpieprzyć MU, sam Carsten Jancker mogl wewalic 2 gole bodaj mial slupki 2 razy w koncowce. Ale gdzie Ty mozesz to pamietac.

Jak ogladalem finał pucharu Anglii MU-Liverpool 96rok i piekny gol Cantony po rzucie roznym to Ty w przedszkolu uczyleś sie składac klocki.

ALe co ja tutaj pisze z toba o pilce raczej sie nie pogada nie mowiac o innych sportach, jak przeczytałem twoj wywód to nie wiedziałem czy śmiac sie czy płakac.

TO tak jakbym ja napisał: Wiesz jestem wielkim fanem Barcelony jakim TY nigdy niebedziesz. Pamiętam jej wygraną z Realem 6-2, remis z Chelsea 1-1 czy jej zwyciestwo w 2005r 3-0 na santago bernabeu. Człowieku wiesz kto strzelił najwiecej bramek dla Barcy?Etoo,Kubala,Rivaldo,ROnaldo czy ROmario? Widizałem mecz Barceloy z RUbinem 0-0, widziałem jej zwyciestwo z Saragossą 6-1, wczesniejsze wygrane w LM i lidze w zeszlym roku.

Naprawde można lezec i kwiczec jak sie widzi co TY napisales kuzwa:D

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 listopada 2009

JEszcze pewnie byłes na Old Trafford z 10 razy... podczas odpalania Fify.

Ja nie mam zamiaru sie chwalic ale jestem kibicem Barcy to pare razy skladalem dlugo kase zeby odwiedzic Camp nou i palau blaugrana.

Williams
Williams: potweirdza tylko to ze jestes zwyklym kibicem sukcesu... a z takimi osobnikami na pewno nie bede dyskutowal na temat futbolu bowiem wy zmieniecie kluby co sezon zeby moc zaimponowac w towarzystwie "wiedza na temat sukcesow" "swojej druzyny".

Takze pomysl i nie pisz takich bredni kibicuje stale tym samym teamom i w pilce,siatce,koszu czy hokeju i nie musze zmieniac "ukochanych" klubów bo sport to moja pasja i pogłebianie wiedzy o Nim, nir tylko o tym co lubie. To,z e nie znosze Realu,MU,Chelsea,Legii czy Cracoovii tzn, ze mam nie wiedziec nic po za tym co lubie? puknij się matole w czaszke

Donald WHO YOU?

Pomocnik1987
Pomocnik1987
  7 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: WIem wiem dla zdecydowanej większości to nie sport i wsyzstko ustawiane ale ja tam również uwialbiam wrestling. Ciekawe czy jest ktoś tutaj kto pamięta jeszce czasy WCW,nWo,WWF czasy Rocka,Kane,Undertakera,Stone COld Austina,Stinga,Nasha,GOldberga itp:) JEżeli ktos jest to niech poda namiar bedzie z kim pogadac:D


powiem tak :P WWF jakos mnie nie pociagalo... przeciwienstwem tego bylo WWC ktorego wprost nie potrafilem sie doczekac w czasach dziecinstwa... pamietam jak jeszcze bodajze polsat albo jakas stacja TV dostepna na kablowce (oczywiscie polska) pokazyla w niedzielne poludnie gale :P dla mnie niezapomniane pozstanie jak Sting zjechal po lini w dol jak pajak i wkoroczyl na ring.. albo walka Goldberg, Nash, Giant i Sting o pas mistrzowski kazdy przeciw kazdemu :))
Williams
Williams
  7 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Człowieku ja większego pokemona nie widziałem chyba wszyscy tutaj sie zgodza ze mną :D Co TY chcesz udowodnić? To co TY pizsesz to każde dziecko co sie piłka interesuje wie.Ja kibicuje Wisełce od lat przedszkolnych i Barcelonie takze w zasadzie od kiedy mam swiadomy wzgąd na piłke czli połowa lat 90tych. Ty pewnie nie pamiętasz jak w MU grał Cantona,May,Irwin,Pallister czy inni. Mezy MU widziaem setki od lat 90tyc ale mnie nie interesuje jeden klub wiec sledze wszystkie ligi europejskie od kiedy TY nie wiedziales co to chocby canal plus czy eurosport.Myslisz, ze znajdziesz cos w wikipedii i błyszczysz? Po twoim stylu pisania ewidentnie widać jakim jestes pokemonem wypiszujesz rzeczy, który azdy na tym forum wie doskonale a TY myslisz, że to jakaś porażajaca wiedza.Williams:Kibicuje Manchesterowi od 7 roku zycia i ogladam kazdy ich mecz... ostatnia porazke z Liverpoolem 0:2 po bramkach Torresa i N'goga,czerwona kartke otrzymal Vidic i Macherano,ogladalem mecz z Burnley kiedy to czerwone diably przegraly 1:0 na wyjezdzie,ogladalem piekne zwyciestwo nad Wigan 0:5,fartownie wygrany mecz z Arsenalem (samobojcza bramka zawodnika Arsenalu) 2:1 chociaz lepsza druzyna byl Arsenal,zwyciestwo nad Tottenhamem a byl to stresujacy mecz bo juz w pierwszej minucie strzelil bramke przewrotka Jermain Defoe,piekne derby z Manchesterem City zwycieskie 4:3 a zwycieska bramke strzelil Owen w doliczonym czasie gry (sedzia doliczyl 4 minuty a mecz trwal 5 i pol) po tym meczu doliczony czas gry nazywa sie Fergie time czyli czas poswiecony Manchesterowi zeby mogl wygrac,ogladalem takze mecz z Sunderlandem,Manchester by wygral gdyby nie blad Fostera i golu Kenwyna Jonesa.na tv4 udalo mi sie obejrzec mecz z Wolfsburgiem wygrany 2:1 w tym meczu wystapil Tomasz Kuszczak,wiem ze Manchester wygral 1:0 z Cska Moskwa a mecz nie byl latwy ale po golu Valencii udalo sie wygrac chociaz wiele dorbych okazji mial Nani (moj ulubieniec) ale swietnie bronil Akinfeev ktorym podobno jest zainteresowany coach Manchesteru.W rewanzu juz tak dobrze nie bylo bo przegrywali 1:3 ale czerwone diably zawsze graja do konca (do historii ligi mistrzow przeszedl mecz z Beyrnem Monacium) i gole strzelili w 84 minucie Scholes a takze w 90 Valencia i wyrownali.teraz mecz na szczycie z Chelsea.Leże i kwicze jak to czytam przciez człowieku to kazdy tutaj wie, Ty nawet nie wiesz kto w Arsenalu strzelił samoboja. MEcz z Bayernem to pamieta kazde dziecko ale Ty nawet nie wiiesz pewnie kto dla Beyrnu strzelił gola i nie wiesz jaki był rzebieg meczu, ze Bayern powinien rozpieprzyć MU, sam Carsten Jancker mogl wewalic 2 gole bodaj mial slupki 2 razy w koncowce. Ale gdzie Ty mozesz to pamietac.Jak ogladalem finał pucharu Anglii MU-Liverpool 96rok i piekny gol Cantony po rzucie roznym to Ty w przedszkolu uczyleś sie składac klocki.ALe co ja tutaj pisze z toba o pilce raczej sie nie pogada nie mowiac o innych sportach, jak przeczytałem twoj wywód to nie wiedziałem czy śmiac sie czy płakac.TO tak jakbym ja napisał: Wiesz jestem wielkim fanem Barcelony jakim TY nigdy niebedziesz. Pamiętam jej wygraną z Realem 6-2, remis z Chelsea 1-1 czy jej zwyciestwo w 2005r 3-0 na santago bernabeu. Człowieku wiesz kto strzelił najwiecej bramek dla Barcy?Etoo,Kubala,Rivaldo,ROnaldo czy ROmario? Widizałem mecz Barceloy z RUbinem 0-0, widziałem jej zwyciestwo z Saragossą 6-1, wczesniejsze wygrane w LM i lidze w zeszlym roku.Naprawde można lezec i kwiczec jak sie widzi co TY napisales kuzwa:D

fajny jestes naprawde,chyba nie sadzisz ze ja bede w dziale o wrestlingu pisal sezon po sezonie kazdy mecz Manchesteru? Wlasciwie to sie spodziewalem ze to bedzie rozmowa o tym ze woda jest mokra... oprocz ciaglego uzywania slowa "pokemon" i skopiowania tego co ja napisalem to nic absolutnie nic nie napisales...

zajmij ty sie lepiej liczeniem pucharow to ci dobrze wychodzi pozdrawiam :)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  9 listopada 2009
Williams
Williams: zajmij ty sie lepiej liczeniem pucharow to ci dobrze wychodzi pozdrawiam :)

Twoja wiedza jest po prostu żęnująca. Gdyby nie skarb kibica nie wiedziałbyś ile "twoja druzyna" ma pucharów kompletne beztalencie. Znam wiele osób, kóre nie afiszują się z tym jakimi to sa kibicami danej drużyny a wiedza o Niej 10razy tylko co Ty z bravo sport i tym podobnych.

Konto usunięte
Konto usunięte: powiem tak :P WWF jakos mnie nie pociagalo... przeciwienstwem tego bylo WWC ktorego wprost nie potrafilem sie doczekac w czasach dziecinstwa... pamietam jak jeszcze bodajze polsat albo jakas stacja TV dostepna na kablowce (oczywiscie polska) pokazyla w niedzielne poludnie gale :P dla mnie niezapomniane pozstanie jak Sting zjechal po lini w dol jak pajak i wkoroczyl na ring.. albo walka Goldberg, Nash, Giant i Sting o pas mistrzowski kazdy przeciw kazdemu :))

WCW w pewnym momencie zddetronoziwało WWF, Bischoff odwalił super robotę, jednak pozniej popełniło błędy zaniechania, nie wprowadzało nowych wrestlerów, zaczynali się za bardzo powtarzać ciągle byli tylko Sting,Goldberg,Nash,Hall,Hogan,DDP. W tym czasie do WWF zaczeli przychodzić nowi rozpoznawalni od zara wrestlerzy jak Rock,Austin czy Kane, który byl juz wczesniej ale jako Isaac Yankem DDS, m,ało kto wiedizal, że Jacobs to Kane. DO tego WCW zaniechało wejście na kanadyjski rynek, zrobiło to zbyt pozno. Przegrywało potyczki takie jak Montreal ScrewJob. po prostu Vince McMahon to był i jest mądry gość i przebił Bischoffa swoim sprytem:)

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.