Pawelek2693
Pawelek2693
  21 lipca 2019 (pierwszy post)

Ruszyła Najlepsza Liga na Świecie czyli Polska Ekstraklasa 😂🤣

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ruszyła Najlepsza Liga na Świecie czyli Polska Ekstraklasa

Yhm taka dobra że Polskie drużyny nie dają sobie rady w pucharach Europejskich.
HardStyled83ddd0a
Pawelek2693
Pawelek2693
  21 lipca 2019
Owad
Owad: Pawelek2693: Ruszyła Najlepsza Liga na Świecie czyli Polska Ekstraklasa Yhm taka dobra że Polskie drużyny nie dają sobie rady w pucharach Europejskich.

Co chcesz remis Legii z zespołem z Gibraltaru trzeba uznać za sukces w końcu na ich terenie i nie przegrali 😂🤣, a że mistrz Polski odpada w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów nic nowego przecież nie długo Polski zespół rozpocznie elimacje nie od pierwszej rundy ale od rundy wstępnej 😂🤣😂🤣
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co chcesz remis Legii z zespołem z Gibraltaru trzeba uznać za sukces w końcu na ich terenie i nie przegrali

Taką drużynę to Legia powiną rozbić dużo ma bramkami.
Konto usunięte
Konto usunięte: a że mistrz Polski odpada w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów nic nowego

Tak sobie czasami myślę, po co grać i walczyć o Mistrzostwo Polski i tak każda drużyna która zdobędzie mistrza to i tak odpada w Eliminacjach do LM.
HardStyled83ddd0a
Pawelek2693
Pawelek2693
  21 lipca 2019
Owad
Owad: Pawelek2693: Co chcesz remis Legii z zespołem z Gibraltaru trzeba uznać za sukces w końcu na ich terenie i nie przegrali Taką drużynę to Legia powiną rozbić dużo ma bramkami. Pawelek2693: a że mistrz Polski odpada w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów nic nowego Tak sobie czasami myślę, po co grać i walczyć o Mistrzostwo Polski i tak każda drużyna która zdobędzie mistrza to i tak odpada w Eliminacjach do LM.

Legia to się kompromituje już który rok z rzędu. Bo w naszej lidze każdy może zagrać w pucharach, jeden rok walczy o utrzymanie, a w drugim staje na podium. Jeszcze trochę to my będziemy brać udział w eliminacjach ale tylko do ligi europejskiej zabiorą nam eliminacje ligi mistrzów bo co rok odpadamy w pierwszej bądź w drugiej rundzie z takimi przeciwnikami że szok
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zabiorą nam eliminacje ligi mistrzów bo co rok odpadamy w pierwszej bądź w drugiej rundzie z takimi przeciwnikami że szok

Szkoda gadać.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co

Dziś mecze Ligi Europy, i jak myślisz nasze drużyny z najlepszej ligi świata wygrają dziś swoje mecze?
HardStyled83ddd0a
Pawelek2693
Pawelek2693
  25 lipca 2019
Owad
Owad: Pawelek2693: Co Dziś mecze Ligi Europy, i jak myślisz nasze drużyny z najlepszej ligi świata wygrają dziś swoje mecze?

Szczerze to niech chociaż zremisuja i będzie dobrze
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.