Panthera
Panthera
  29 marca 2017 (pierwszy post)

Kierowcy? :) na co zwracax uwage?
tak do 10 tys.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 lipca 2018
Martin1944
Martin1944: focus mk1 1.6 bena albo 1.8 diesel

Też dobry wybór ale nie koniecznie na 1 auto.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Martin1944
Posty: 5 (po ~251 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 17
Martin1944
  20 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Martin1944: focus mk1 1.6 bena albo 1.8 diesel Też dobry wybór ale nie koniecznie na 1 auto.

Mam i nie żałuje własnie na pierwsze 100 koni mi starczy następne będzie miało 200 koni
Po co ? czasami się przydaje chodź szybko przygazuje tylko na austostradzie albo na szybkiego ruchu a tak to spokojnie jeżdżę spokojnie
Ps Focus ma zajebiste prowadzenie serio
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 lipca 2018
Martin1944
Martin1944: własnie na pierwsze 100 koni mi starczy następne będzie miało 200 koni Po co ? czasami się przydaje chodź szybko przygazuje tylko na austostradzie albo na szybkiego ruchu

Pamiętaj że polecamy dla Pani ze świeżym prawem jazdy, więc będzie na autostradzie pędzić około 100 km/h.

Martin1944
Martin1944: Ps Focus ma zajebiste prowadzenie serio


To prawda Focus 1 się świetnie prowadzi. Aczkolwiek raz jadąc w obcym mieście spokojnie w granicach 40km/h w zakręcie 90 stopni a właściwie na skrzyżowaniu wpadł mi w poślizg. Pamiętam że było mokro i chyba nawet bruk. Dla mnie dziwne bo ostatni niekontrolowany poślizg miałem 15 lat temu autem tylnonapędowym Fiaciorem

Focus 1 Zdobył też tytuł samochodu roku 1999. Pamiętam jak debiutował to ludzie byli w szoku, pod względem stylizacji.

Ogólnie na prawdę bardzo udany samochód.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Martin1944
Posty: 5 (po ~251 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 17
Martin1944
  20 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Martin1944: własnie na pierwsze 100 koni mi starczy następne będzie miało 200 koni Po co ? czasami się przydaje chodź szybko przygazuje tylko na austostradzie albo na szybkiego ruchu Pamiętaj że polecamy dla Pani ze świeżym prawem jazdy, więc będzie na autostradzie pędzić około 100 km/h.Martin1944: Ps Focus ma zajebiste prowadzenie serio To prawda Focus 1 się świetnie prowadzi. Aczkolwiek raz jadąc w obcym mieście spokojnie w granicach 40km/h w zakręcie 90 stopni a właściwie na skrzyżowaniu wpadł mi w poślizg. Pamiętam że było mokro i chyba nawet bruk. Dla mnie dziwne bo ostatni niekontrolowany poślizg miałem 15 lat temu autem tylnonapędowym Fiaciorem Focus 1 Zdobył też tytuł samochodu roku 1999. Pamiętam jak debiutował to ludzie byli w szoku, pod względem stylizacji. Ogólnie na prawdę bardzo udany samochód.

To że to jest Pani to nie ma znaczenia mam taka kumpele co jeździ beta e46 i na autostradzie jedzie tyle ile fabryka dała XD
Mi też niedawno zdarzył sie przypadek że na deszczu mi się na światłach ślizgał ale nie zarzuciło mnie w żadna stronę
szkoda że tylko z 2 lata jeszcze nim będe mógł jeździć bo niestety ale te fordy lubiły gnić też w moim egzemplarzu na wózku zrobila się dziura i będzie tylko gorzej a co do progów to raz szpachlowałem bo się dość duża dziura zrobiła
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 lipca 2018
Martin1944
Martin1944: To że to jest Pani to nie ma znaczenia


Ale Panthera napisała przecież że nie chce BMW:
Panthera
Panthera: dla mnie niezawdonosc, tanie czesci, malo palenie


Martin1944
Martin1944: lubiły gnić też

A które 15 letnie popularne auto jest bez rdzy, dziur w tylnych błotnikach/nadkolach?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Martin1944
Posty: 5 (po ~251 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 17
Martin1944
  21 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Martin1944: To że to jest Pani to nie ma znaczenia Ale Panthera napisała przecież że nie chce BMW:Panthera: dla mnie niezawdonosc, tanie czesci, malo palenieMartin1944: lubiły gnić też A które 15 letnie popularne auto jest bez rdzy, dziur w tylnych błotnikach/nadkolach?

Wiem wiem tylko taki przykład podałem że są panny które lubią przygazować
jeśli tak do dla pantery najlepsze auto to toyota yaris pierwszej generacji
jawasaki
jawasaki
  27 lipca 2018

Jeżeli ma być pierwsze auto - dobre i tanie , to na pewno odradzę silniki Deliasa. Osobiście polecę fiata w sumie nie ważne jakiego - byle silnik z rodziny fire. Auta są dosyć dobre , nie psują się - a jeśli nawet wszystko jest śmiesznie tanie w porównaniu np: do yaris.
Na ogół do 10tys znajdzie się Panda , jak ma być większe to polecam grande punto , jak ktoś wstydzi się fiata, to corsa D jest tym samym samochodem ;).

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktoś wstydzi się fiata, to corsa D jest tym samym samochodem ;)

Hehe, daleko idąca teoria bo mają tą samą płytę podłogową a wszystko inne jest inne.

Co do reszty nt. Fiata można się zgodzić.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Inchcape
Inchcape
  25 marca 2019

jakieś małe skrzynia manumal

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  30 marca 2019

ja moje 1 Auto to zakupiłem punto II z 2002 roku i bardzo przyjemnie sie nim jeździ no i bardzo tanie cześci są

myszata
myszata
  28 kwietnia 2019

Peugeot 206 cit ponad budżet 207 miałam 206 nic mi się nie psuło, trochę ruda chrupała to zmieniłam.na nowszy 207 oba z 1.6 benzynowym pod maską dynamiczne i oszczędne, auta małe z weszchu sporo miejsca w środku, przez 3lata w 206 nie naprawialemmnic poważnego nie licząc końcówek drążków czy łączników stabilizatora bo to po 30-50 za sztukę i facet wymienia, bo swoją drogą co to za facet jak 2 środek nie potrafi odkręcić. 207 mam pół roku po zakupie rozrząd i przegląd zawieszenia i tylke tankuje i jeżdżę 😊 polecam

Skibson
Skibson
  28 kwietnia 2019

Nie mam prawa jazdy, ani samochodu, ale w życiu nie kupiłbym samochodu jako początkujący kierowca samochodu do 10 tyś, czy za 10 tyś +. Dlaczego? Powód prosty, dopiero uczymy się jeździć i jak to bywa na początku to gdzieś się przytrze, stuknie itp. To jak z rowerem szosowym/górskim dla początkującego. Nie kupuje się roweru od razu za 50 koła, tylko do 2-2,5 tyś pln. Takie moje zdanie :P

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  29 kwietnia 2019

Tak jak napisali inni dla początkującego to auto które jest tanie oraz małe pojemnością. Nowy kierowca musi co najmniej rok pojeździć aby się czegoś nauczyć. Dopiero po dobrym roku można powoli myśleć o zmianie auto na coś lepszego.

Ps- Ile nowych kierowców miało stłuczkę lekkie kolizje na drogach a auta wypasione i później wielki płacz bo nowe auto a już stuknięte ;)

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  30 kwietnia 2019

Ojtam ojtam :)moje pierwsze auto bmw e36 jak ja żałuje że je kiedyś sprzedałam.Silnik był mały 1,6 ale jeździło się pięknie.

Skibson
Skibson: Nie mam prawa jazdy, ani samochodu, ale w życiu nie kupiłbym samochodu jako początkujący kierowca samochodu do 10 tyś, czy za 10 tyś +.

Kupiłam za więcej niż 100 i auto nie jechało stało na parkingu żadna kolizja i co z tego jak idiota wynajmujący mieszkanie w klatce obok rzucił mi w 30 dniowe auto butelką. Jasne szkodę pokryło ac sprawa obiła się o prokuraturę. Koleżance w piątek dziadek wjechał w tył auta - taksiarz ona prawo jazdy lat 3 on 40, dziadek się nogą aż przeżegnał. Nie ważne czy nowe czy stare jest coś takiego jak przeznaczenie, tego się nie da przeskoczyć.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

kaR1
kaR1
  3 maja 2019

Mazda jest szybka,astra ma dobre zawieszenie(przyczepność do jezdni).

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.