BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 lutego 2016 (pierwszy post)
REGULAMIN


1. Zanim założysz temat, sprawdź, czy podobny nie pojawił się dziś lub w ostatnim czasie.

2. Nie zakładamy tematów, które nie mają związku z motoryzacją.

3. Ogłoszenia typu kupię, sprzedam, zamienię zamieszczamy w TUTAJ . Nie zakładamy osobnego wątku.

4. Na forum nie reklamujemy profili, imprez oraz innych stron www, jak również nie podajemy danych kontaktowych.

5. Zabrania się obrażania innych użytkowników i prowokowania ich do kłótni. Masz prawo do wyrażenia swojej opinii i nie zgadzania się z opinią innego użytkownika - wyraź swoje zdanie w sposób kulturalny.

6. Za co możesz dostać bana lub temat zostanie zamknięty / skasowany :

- złamanie powyższych zasad

- omijanie bluzgometru

- temat nie wnosił nic sensownego do życia forum

- nabijanie postów bądź odpowiedzi, które nie wnoszą nic do tematu

- temat został wyczerpany lub problem został rozwiązany

posiadanie w podpisie forumowym treści obraźliwych, danych kontaktowych, linków www, itp. - zostaną one usunięte

8. Staraj się pisać poprawnie - umili to dyskusję zarówno Tobie jak i innym.

9. Unikaj zakładania tematów, na które odpowiedź bez problemu znajdziesz w wyszukiwarce internetowej.

10. FT ma prawo zablokować temat bez podania przyczyny.

13. PF/FP/FT ma prawo zablokować użytkownika , stosując jedną z form : Ban na 1h, 24h, 7dni, 30dni bez podania powodu.

__________________________________________________________

Jeżeli jesteś świadkiem niestosownego zachowania, łamania zasad, masz propozycję lub chcesz zgłosić inny problem:

- Przyjaciele Forum
- Fotka Przyjaciele
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.