MowMiPe
MowMiPe
  20 lipca 2015 (pierwszy post)

witam. chciałem zapytać co znajduje się w zbiorniczku po prawej stronie stronie silnika. nie mogę w internecie znaleźć żadnej informacji na ten temat. pytam bo nie mam wgl tam płynu. jest tylko naklejka z oznaczeniem K47. czekam na info

piotrpila90
piotrpila90
  20 lipca 2015

W instrukcji tez nie ma o tym mowy? http://www.borkowo1.republika.pl/Mercedes_W169.zip

MowMiPe
MowMiPe
  21 lipca 2015

instrukcja jest do 169 a nie do 168

PandaRDM
PandaRDM
  21 lipca 2015

Tak na przyszłość K47 to ogólne oznaczenie pojemnika o danej wielkości ;> A biegi luźno wchodzą, hamulce dobrze pracują, stracił może trochę mocy przez jakiś okres czasu bądź jak go kupiłeś? Pojemniczki w silniku nie są bez powodu ;d lepiej jedź do mechanika i niech Ci powie dokładnie od czego to..

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  27 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: witam. chciałem zapytać co znajduje się w zbiorniczku po prawej stronie stronie silnika. nie mogę w internecie znaleźć żadnej informacji na ten temat. pytam bo nie mam wgl tam płynu. jest tylko naklejka z oznaczeniem K47. czekam na info

Pewnie zbiorniczek wspomagania to jest, ja mam model 170 cdi i własnie też był pusty, najlepiej dolać specjalny płyn który nie wycieknie...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
MowMiPe
MowMiPe
  28 lipca 2015

tak to był zbiorniczek płynu do wspomagania. dzięki Pany

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.