KamilKF
KamilKF
  10 marca 2015 (pierwszy post)

Cześć. Słuchajcie, chciałbym Was się poradzić co do auta Rover 214. Co sądzicie o tych samochodach? Czy są dobre, czy raczej badziewia? Rozmyślam nad zamianą Omegi właśnie na taki Rover.

Duszek
Duszek
  18 marca 2015

Na pewno lepszy niż felicja... :D Która jest wyciosana z drewna ;) Omega w dobrym stanie nie powinna sprawiać większych problemów i jak to Opel cenami nie zabija portfela ;)

KamilKF
KamilKF
  18 marca 2015
Duszek
Duszek: Na pewno lepszy niż felicja... :D Która jest wyciosana z drewna ;) Omega w dobrym stanie nie powinna sprawiać większych problemów i jak to Opel cenami nie zabija portfela ;)


To co powiesz Omegę za Golfa III?
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  19 marca 2015

czemu Ty chcesz na sile pozbyc sie tej omegi? za duza?

Grygory30
Posty: 1 (po ~170 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Grygory30
  20 marca 2015

opel omega jest naprawde limuzyną,prowadzi się limuzyna a silnik 3.0 v6 najlepszy do tego auta, sama przyjemnośc jazdy za niską cene i niski koszt części zamiennych

KamilKF
KamilKF
  20 marca 2015
joker4444
joker4444: czemu Ty chcesz na sile pozbyc sie tej omegi? za duza?

Wolę coś mniejszego i tańszego w utrzymaniu, mam tu na myśli przede wszystkim spalanie.
WujekBeton
WujekBeton
  21 marca 2015

Sprzedaj omegę i kup coś mniejszego, będziesz miał większy wybór przy kupnie niż przy zamianie.

KamilKF
KamilKF
  21 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Sprzedaj omegę i kup coś mniejszego, będziesz miał większy wybór przy kupnie niż przy zamianie.


No w sumie też tak myślę... Oby ktoś chciał kupic, bo wiadomo... Każdy szuka oszczędności, a przy takim aucie nie da się zaoszczędzić; ;)
WujekBeton
WujekBeton
  22 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: nie da się zaoszczędzić

Omega, a zwłaszcza części do niej, nie wydają mi się jakoś przesadnie drogie. Zaoszczędzić to się nie da na w126sec :lol:.

Zresztą nie można tylko oszczędzać, bo wszyscy musielibyśmy jeździć pierdołami pokroju seicenta.
KamilKF
KamilKF
  22 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: KamilKF: nie da się zaoszczędzić Omega, a zwłaszcza części do niej, nie wydają mi się jakoś przesadnie drogie. Zaoszczędzić to się nie da na w126sec . Zresztą nie można tylko oszczędzać, bo wszyscy musielibyśmy jeździć pierdołami pokroju seicenta.

Ale wg spalania tego auta w porównaniu do innych to jednak da się zaoszczędzić ;)
WujekBeton
WujekBeton
  22 marca 2015

Wg spalania to jeździlibyśmy skuterami, albo rowerami :lol:.

KamilKF
KamilKF
  25 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg spalania to jeździlibyśmy skuterami, albo rowerami .

...
WujekBeton
WujekBeton
  26 marca 2015

Kupiłeś już coś?

KamilKF
KamilKF
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupiłeś już coś?

Jeszcze nawet nie sprzedałem Omegi. d83dde13
moniqee
Posty: 18 (po ~56 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.