alaskadzordz
alaskadzordz
  31 stycznia 2015 (pierwszy post)

Witam,
jest masa artykułów w sieci mówiących że od 2015 roku można rejestrować anglika ble ble
Czy próbował już ktoś z was lub jakiś znajomy?

WujekBeton
WujekBeton
  1 lutego 2015

Z tego co mi wiadomo to nic się nie zmieniło w tej kwestie, ale oczywiście mogę się mylić.

lako
lako
  2 lutego 2015

Na dzień dzisiejszy polska nie dostosowala przepisów czyt. Nikt ich nie zmusil narazie do tego...

lako
lako
  2 lutego 2015

PS wujekbeton pozdrowienia ;)

xkruk
xkruk
  2 lutego 2015

można! widziałem mini coopera zarejestrowanego w Polsce. Cały myk polega na tym, że na niebieskich tablicach - dyplomatycznych

WujekBeton
WujekBeton
  3 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrowienia

Też pozdrowienia?

Niby w necie jak poszukać to jest właśnie, że od 2015 można będzie rejestrować, bo Unia, bo coś tam coś tam, ale nie widziałem jeszcze ,,anglika" na naszych tablicach.
lako
lako
  3 lutego 2015

Dyplomatyczne blachy dostaje dyplomata albo ambasada... Przy okazji takie auto jest nie do ruszenia w przepisach

polska dostala nakaz przystosowania przepisów do samochodów 'anglikow' ale nikt nie określił ile czasu i do kiedy wiec jak polska uzna ze jutro to jutro a jak nie to i za 10 lat...

lako
lako
  3 lutego 2015

Wujekbeton tak pozdrowienia od luk0712/ vinroc zalezy ile lat do tylu ale niemyslalem ze nadal tu jesteś ;)
a tak jakos nick pamiętałem

WujekBeton
WujekBeton
  5 lutego 2015

A vinroc :),a bywam czasami tak jakoś.

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  5 lutego 2015

Ale po co ci rejestrować angielskie auto?? Wychodzi o wiele większe ubezpieczenie (jeśli uda ci się ubezpieczyć, bo nie każda ubezpieczalnia chce takie auta:/ ). Jest o wiele ograniczony widok, i dlatego trzeba montować dodatkowe lustra, lub kamery i monitory (inaczej nie przejdziesz przeglądu). Tak więc taniej wychodzi sprowadzić auto i zrobić przekładkę kierownicy, dobre firmy robią to za 3000-7000zł zależy od auta i utrudnień. W Audi przekładka jest bardzo prosta bo cała przednia część jest przystosowana do obu stron, w niektórych trzeba niestety robić przeszczep z innych aut.

Duszek
WujekBeton
WujekBeton
  12 lutego 2015

Tylko, że to co wstawił Duszek to wszystko odnosi się do przyszłości, a w tym kraju nie ma co liczyć na to, że się w między czasie nic nie zmieni.

WujekBeton
WujekBeton
  18 lutego 2015

Wczoraj w TVN Turbo podawali, że faktycznie za (bodajże) 4 miesiące ma być możliwa rejestracja ,,anglika", ale ubezpieczenie takiego auta może być nawet 3 razy wyższe niż takiego samego tylko z kierownicą z naszej strony.

XxAronxX
Posty: 1 (po ~187 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
XxAronxX
  20 lutego 2015

ma być możliwe ale kruczyk ma polegać na tym że jedynie kierownica może być po drugiej stronie. Ustawienie lamp itd trzeba pozmieniać.
tyle zapowiedział nam gość od zawodowych.

WujekBeton
WujekBeton
  20 lutego 2015

Przecież to normalne, że lampy czylusterka musisz mieć ustawione po naszemu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.