szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  3 listopada 2014 (pierwszy post)

Mechanik samochodowy mi mówił bym sam się lepiej nie bawił jak się do końca nie znam bo coś jeszcze zepsuję albo bardzo namieszam :/ Centralny zakupiony wygląda tak:
http://kaboauto.pl/images/kategorie/centralnezamki/sterowniki/noxond.jpg
Ogólnie mam centralny (jak się okazało) ale bez siłownika w bagażniku. Tylko gdzie zamontować wszystko i jak podłączyć? W internecie jest mnóstwo schematów, ale jakoś z żadnego jasno nie wynika jak mam to zrobić w swoim samochodzie (VW Polo). A przecież każda instalacja jest inna w zależności od marki auta i zakupionego sterownika. Co mam zrobić?

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  5 listopada 2014

ale polo z 98 ma inną instalacje bo są sedan kombi a niech mechanik to wykona bo wtedy będzie zle zrobiony to nie otwarzysz klapy tylnej w samochodzie

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  5 listopada 2014

a siłownik jest w centralnym zamku kupiłeś bez siłownika to wymień to żeby było ze siłownikiem zamek wymienić

Karol500v
Karol500v
  5 listopada 2014

Myślisz, że ktoś Tobie wklei instrukcję krok po kroku ze zdjęciami?
Trzeba troszkę mieć pojęcie o prądzie żeby to zrobić.... Mieć narzędzia, umieć obsługiwać lutownice.. .
Siłownik w bagażniku nie jest Tobie potrzebny do szczęścia.. .

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  5 listopada 2014

do podszonienia tylnej klapy w samochodzie

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  5 listopada 2014

a centralny zamek na pilota wiesz jak zrobić

szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  12 listopada 2014

No trochę nie bardzo. Mechanik stwierdził, że teraz nie ma czasu - bądź że nie nie chce mu się z tym bawić :P No ale już zakupiłem pilota i sterownik więc... Inna sprawa, że chyba będę musiał kupić nowy (lepszy) akumulator :/ Ale zaraz założę inny temat o akumulatorze. Na razie co mam zrobić z tym centralnym? Może zlecić jakiemuś elektrykowi samochodowemu? Ile weźmie za robotę???

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  20 listopada 2014

to zależy od serwisu i masz problem z pilotem bo musisz pilot orginalny zestroić dane i skopiować na urządzeniu na drugi pilot żeby działał centralny zamek i to musisz mieć orginalny klucz i w zapasie klucz i dodatkowy ten co robi ci pilota do auta

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.