adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  22 sierpnia 2014 (pierwszy post)

witam wszystkich .
sprowadziłem prawie za darmo audi a6 c5 2.5 150km jak wiadomo silnik to szajs i to w automacie .chce wstawić inny silnik a ten wywalić i moje pytanie czy ktos sie orientuje jaki by tam pasował i nie było by problemow z montażem go wiadomo o co chodzi.

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  23 sierpnia 2014

obojętnie jaki silnik chcesz wstawić wiąże sie to z wymianą całej instalacji elektrycznej, bo pewnie chodzi ci o silnik benzynowy. Łapy silnika do wspawania od modelu silnika jaki chcesz wstawić. miejsca pod poduszki skrzyni raczej powinny być te same. Ja zmieniałem w szwagra audi z 1,9 tdi na 2,0 DOHC. potem żałowaliśmy, że w ogóle sie za to zabraliśmy, bo wysżły wieksze koszty i więcej zabawy niż myśleliśmy. Jak kupiłeś tą Audi naprawdę za grosze, to teraz sprowadź jeszcze jedną całą sztukę bez prawa do rejestracji (my tak zrobiliśmy) i przekładaj wszystko co idzie ;)

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  24 sierpnia 2014

raczej tylko diesel wchodzi w gre

serek1312
Posty: 7 (po ~151 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
serek1312
  25 sierpnia 2014

lepiej ogarnąć porządnie motor i wiedzieć czym się jeździ niż wsadzać nie wiadomo co, które też może być studnią bez dna.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.