xMarcinx1224
xMarcinx1224
  23 lipca 2014 (pierwszy post)

witam planuje niedługo zmienić bryke i mam do wyboru 3 samochody Mazda 626 2.0 DiTD Reanult Laguna 1.9dci i Toyota Avensis 2.0 diesel D4D który z nich był by najlepszy wdl was ?? bo serio niewiem który wybrac

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  24 lipca 2014

Z tych 3 to najlepiej wypada Toyota ;) Pod względem awaryjności i kosztów utrzymania.

xMarcinx1224
xMarcinx1224
  24 lipca 2014

A jak ten comon rail się spisuje bo tak szczerze to było by to moje 1 auto z takim silnikiem

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  26 lipca 2014

Sorry, dopiero widze, że odpisałeś. Mój znajomy ma Avensis II z tym mocniejszym 2,0 i jakoś nie narzeka na nic, a jeździ już chyba z 4 lata tym autem i żadnych poważniejszych napraw nie miał. Tak samo drugi ma 2,0 w benie z lpg i także nic mu się nie dzieje, chociaż dopiero z półtora roku jeździ. W miarę komfortowe i tanie auta. Sam bym sobie kupił, ale nie lubię elektroniki w autach i wole sam sobie grzebać w autkach, dlatego mam starą S6 ;)
Tylko nie narzucam, moze po prostu mają jakieś zadbane egzemplarze co były regularnie naprawiane i dlatego sie nie psują.
626 to jednak już dosyć stare auto, często rodzinne i pewnie nie idzie znaleźć wyeksplotowanego auta (no chyba, że w komisach). A o Lagunach nie będe pisał, bo po prostu nie miałem z nimi styczności, ale jak sie mówi aut na F się nie kupuje :D

WujekBeton
WujekBeton
  26 lipca 2014

Ojciec miał lagunę prze łikend, ale z kolei może on trafił na wyeksploatowany egzemplarz.

piotrpila90
piotrpila90
  29 lipca 2014

Jak rozważasz lagunę weź kup sobie z ostatnich lat produkcji Lagune I z silnikiem nie dci ale dti. Lagune 2 sobie odpuść chyba że po liftingu są bardziej dopracowane

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.