zuzienka19
zuzienka19
  30 czerwca 2014 (pierwszy post)

Szukam BMW E 30 ful wypas z silnikiem 2.0 2/3drzwiowa

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  30 czerwca 2014

Mój kumpel ma swoją "Lalunie" ale wersja EVO z 1989r. A o co chodzi??

zuzienka19
zuzienka19
  4 lipca 2014

nie wiem o co chodzi z tym EVO pierwszy raz slysze o takim czyms

FindYourHarmony
FindYourHarmony
  5 lipca 2014

Zależy czego oczekujesz mając na myśli cyt. "Full Wypas"... Określ się dokładnie,a być może będę mógł pomóc ;)

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  5 lipca 2014

Eeee... czyli jak szukasz E30 full wypas, to pewnie chodzi ci o te targane na przyczepkach i składane z 3 innych. A Evo to pakiety kaloseri ciut mocniejsze nawet od M3 w tamtych latach ;)

zuzienka19
wpis jest ukryty
WujekBeton
WujekBeton
  6 lipca 2014

Ten full wypas to raczej łatwiej będzie znaleźć z dużym silnikiem, ale cierpliwości, to może ktoś kiedyś skonfigurował sobie mały silnik w coupe ze wszystkim co możliwe jako dodatek.
A pisząc, że nie za taką cenę, to ile liczysz wydać na, w niektórych kręgach, uznawane już za kultowe E30, w bardziej pożądanej wersji nadwoziowej i do tego z tym całym wypasem?

FindYourHarmony
FindYourHarmony
  6 lipca 2014

Szczerze nie ma na to szans poniżej 10-12 K,chyba,że interesuje Cię pognita buda,która z zewnątrz będzie wyglądała na idealną a w środku wiadomo jak. Uważam,że i tak to nie jest zbyt wygórowana cena jak za taki egzemplarz.
Obecnie sam odrestaurowuję E30 Coupe i koszta są naprawdę wysokie,więc nie ma się co dziwić,że ceny wyglądają tak a nie inaczej.

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  6 lipca 2014

Ten link co podałaś, to wierząc opisowi właściciela perełka, więc nie zastanawiałbym się. Zrobiona buda (pare lat spokoju o stan karoserii), swap na nowszy model silnika, i wypas o który Ci chodzi. A kupisz jakieś padło za 5k i będziesz musiała włozyć następne 5 aby to jeździło i wyglądąło. Niestety to auto to inwestycja na przyszłość, kupisz teraz za 11k a sprzedasz za pare lat o pare tyś więcej, chyba, że doprowadzisz takie autko to stanu jak zwykłe bmw :/

zuzienka19
zuzienka19
  6 lipca 2014

wiem ile kosztuje robota przy e30 bo miałam taka i robiłam od podstaw od blacharki po lakier i sprzedałam a jest jedyna na świecie bo rożnowy metalic. Na dzień dzisiejszy chce kupić e30 do zrobienia po cenie bo mam swoja wizje zrobienia jej. Poza tym e30 ma swoj urok zawsze czy jest zwykle zrobione czy zbajerowane każde auto ma swojego właściciela. Moja różowa ma na śląsku. Dziekuje za pomoc.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.