Znudzony9122
Znudzony9122
  26 czerwca 2014 (pierwszy post)

siema mam do was pytanie co lepiej wybrac peugeota 306 czy renault lagune z gory dzieki za odpowiedzi

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  27 czerwca 2014

Nic na F, bo będziesz żałował ;)

gregorm26
gregorm26
  27 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic na F, bo będziesz żałowa


Dokładnie Niemiec albo Japończyk.
Muoody
Muoody
  27 czerwca 2014

Nigdy nie kupuj francuza

szczerytom
szczerytom
  27 czerwca 2014

Zależy od tego czy wolisz b czy d , jeśli disel to peugeot szczególnie 2.0hdi , benzynka będzie lepsza w lagunie .

WujekBeton
WujekBeton
  28 czerwca 2014

Mało wymagań podałeś, nie słuchaj opinii posiadaczy golfów o autach na ,,f".

Moim skromnym zdaniem peugeot, ale to tylko dlatego, że fizycznie mi się podoba. Ojczulek miał kiedyś peugeota, jakiegoś w kombi 2.0 benzyna, skóra i takie tam i komfort jazdy zajefajny. Do tego mimo sporych gabarytów zbierało się to to nieźle, aż szkoda, że brat, ciemniak jeden wydachował go na prostej drodze...

Znudzony9122
Znudzony9122
  28 czerwca 2014

chodzi mi o silnik 1.6 benzyna

maati2304
maati2304
  29 czerwca 2014

Oczywiscie ze bierz... BMW :-D jezdze niemcem i mi pasuje powiedzialem sobie ze nigdy nie kupie francuza, ale Ty sie tym nie martw bo to juz w sumie tylko stereotyp teraz francuzy to niezle auta i znam zadowolonych wlascicieli tych aut wiec mysle ze czego nie wezmiesz to i tak bedziesz zadowolony bo jak kupisz nawet "gorszy" ale zdrowy silnik to Ci on nie padnie;-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.