JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  28 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Cześć
W niedalekiej przyszłości chciałbym zakupić sobie pierwsze własne auto. Poszukuję czegoś małego (W 99,99% będę przemieszczał się nim sam), z małym spalaniem no i abym w razie awarii nie musiał sprzedawać nerki bo nie stać mnie będzie na nowe części.
Myślałem nad Smartem ale nie wiem czy jest to dobry wybór. Nie wiem też czy za 8 klocków kupiłbym go w dobrym stanie. Na all niby coś tam jest w tej cenie ale nie wiem jak z jakością.
Czekam na propozycje lub jakiekolwiek sugestie. Pozdrawiam ciepło! :-)

WujekBeton
WujekBeton
  28 kwietnia 2014

Seicento 900, poważnie.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  29 kwietnia 2014

wybieraj z najdroższych ofert interesującego Cie modelu a nie z najtańszych ...no chyba że chcesz skarbonkę ;)

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  29 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Seicento 900


No właśnie tak średnio mi się seicenta widzą. Wolałbym coś innego.
joker4444
joker4444: wybieraj z najdroższych ofert interesującego Cie modelu a nie z najtańszych ...no chyba że chcesz skarbonkę ;)


Domyślam się. Widzę, że są jeszcze sporo tańsze pozycje.

Swoją drogą według Was facetowi "wypada" poruszać się smartem, czy jest to w 100% babski samochód?
Pytam bo znajomi dziwnie patrzą się jak widzą mężczyznę za kierownicą tego samochodu.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą według Was facetowi "wypada" poruszać się smartem, czy jest to w 100% babski samochód?

bez przesady
a jak chcesz męski kupuj muscle cara ;)
WujekBeton
WujekBeton
  30 kwietnia 2014

Młodzież drogowa to może i patrzy na to czym jeździsz, a najważniejsze żeby samochód spełniał TWOJE wymagania i oczekiwania. A tak na marginesie to ten smart nie za mały?


Chyba na takiego smarta nie powiesz, że jest autem dla kobiety:lol:?

mazek1990
mazek1990
  1 maja 2014

jakiś Opel corsa,astra albo golf,polo,części tanie i spalanie tak w granicach 8L,albo gaz do tego i juz masz o połowe taniej

xelmatios
Posty: 27 (po ~121 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 78
xelmatios
  11 maja 2014

golf 4 ze skrzynią 6 ten 130km dynamiczny a zarazem oszczędny w trasie 5-6 litrów części tanie masa zamienników warto sprawdzić każde auto na stacji diagnostycznej szczególnie diesla co tam w trawie piszczy z turbiną i kołem dwu masowym

TheIceman1
TheIceman1
  11 maja 2014

Ja osobiście polecam Audi A3 1.9TDI 90 KM :) bardzo oszczędne Autko i zarazem mało awaryjne .. u mnie na liczniku ma już 260 tysięcy nakulane, a mimo wszystko silnik jest jak nowy ;) pali około 5 litrów :) co do wersji 1.9TDI 130KM słyszałem, że mają często problemy z turbinami ale nie wiem czy ta wada występuję tylko w A3 czy w Golfach również... ale technicznie rzecz biorąc silnik są te same więc...

x420kruk2
x420kruk2
  12 maja 2014

civic V/VI

pawelmat33
pawelmat33
  12 maja 2014

Jak coś małego to może maluch, można kupić za małe pieniądzed83dde03

xelmatios
Posty: 27 (po ~121 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 78
xelmatios
  12 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiście polecam Audi A3 1.9TDI 90 KM :) bardzo oszczędne Autko i zarazem mało awaryjne .. u mnie na liczniku ma już 260 tysięcy nakulane, a mimo wszystko silnik jest jak nowy ;) pali około 5 litrów :) co do wersji 1.9TDI 130KM słyszałem, że mają często problemy z turbinami ale nie wiem czy ta wada występuję tylko w A3 czy w Golfach również... ale technicznie rzecz biorąc silnik są te same więc...


A ja osobiście nie polecał bym audi bo moim zdaniem jest droga w utrzymaniu jeżeli chce się mieć części oryginalne a nie zamienniki, sam obecnie posiadam a4 b7 1.9 tdi i w porównaniu do Passata którego miałem wcześniej utrzymanie wychodziło taniej poza tym odnoszę wrażenie że większość audi i bmek w pl to szroty po dzwonach...
TheIceman1
TheIceman1
  12 maja 2014

No to akurat z tym się zgodzę, jeśli ktoś chce mieć jedynie części ori to wyda więcej niż na VW. Tak samo jak z tym ze większość w PL to szroty, ale to się chyba już tyczy nie tylko Audi i BMW bo Golfów w opłakanym stanie też widuje wiele :D . Ja moje Audi osobiście sprowadziłem sobie z Niemiec , bo w Polsce nic sensownego nie mogłem znaleźć :D Wszystko zależy od tego, jak poprzedni właściciel dbał o samochód :P

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 maja 2014

Polo 1,4 III, sąsiad miał i nie narzekał, bardzo dobrze się Mu sprawował.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.