kardamon
kardamon
  17 marca 2014 (pierwszy post)

Hej,
sprawa do kierowców: jakie aplikację dla kierowców polecacie/ używacie ?(nawigacje, antyrdary itp) Chodzi mi o androida, gdyż takiego posiadam. :)
Z mojej strony: polecam Coyote, czyli asystenta kierowcy. Apka okazała się bardzo przystępna dla użytkowników (tym bardziej że jest darmowa d83dde09 ), i o dziwo nie razie reklamami 263a

kamilex675
Posty: 31 (po ~315 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 114
kamilex675
  28 marca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Polecam Yanosik jako "antyradar" i prostą nawigację. Ma dość niskie zużycie danych i coraz większą liczbę użytkowników. Zgłaszanie zdarzeń odbywa się na bieżąco z poziomu aplikacji, ilość wiarygodnie potwierdzonych przez nas zdarzeń wpływa na rangę, staż w aplikacji liczony jest w kilometrach i czasie. Jest forum internetowe, panel użytkownika, ostatnio dodali swój serwis autostopowy, coś jak BlaBlaCar. Do Yanosika potrzeba połączenie z internetem, nie ciągnie ogromnie dużo danych.
Jako nawigację z prawdziwego zdarzenia polecam AutoMapę. Poziom pokrycia w mapach jest niemal pełny, częste aktualizacje, możliwość ściągnięcia mapy Europy/Polski, ma bazę fotoradarów, można wybrać różne głosy, aplikacja jest na prawdę fajnie zoptymalizowana, wielość ustawień itd. Z pełni możliwości skorzystamy tylko po kupieniu AutoMapy w Sklepie Google Play. Co do funkcji internetowych nie mam zdania, nie używałem. I tak w tle ciągle działa Yanosik, a w AutoMapie cala mapa znajduje się w pamięci telefonu/na karcie pamięci.
Moim zdaniem najprostsza i najszybsza nawigacja pod względem uruchomienia i koniecznych funkcji to po prostu Mapy Google. Przykładowo wprowadzanie tekstu głosowo jest dopracowane i przy minimalnych zakłóceniach zewnętrznych mikrofon nas zrozumie. Dobrze mieć zainstalowany głos ivona jako oddzielną aplikację, wtedy czyta też nazwy ulic. Pokrycie mapy oczywiście super, to Google. Mimo wszystko w tle działa u mnie zawsze Yanosik i Moje trasy (inna aplikacja Google, rejestruje przejechane drogi).
Co do reklam, to tylko w Yanosiku i nie są dokuczliwe, nie zakłócają działania aplikacji.

http://i63.tinypic.com/35ibxqo.jpg

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.