bartekSBR
bartekSBR
  11 listopada 2013 (pierwszy post)

Siema , jak myślicie ile mogę dostać za Audi 90 Cabrio 2.3 10V 1991r. stan dobry ale dach słaby . Koła 18" cali.

auto mam na fotce na moum profilu .

WujekBeton
WujekBeton
  11 listopada 2013

Całe malowane na jakiś dziwnych felgach? Mechanicznie chociaż w miarę ogarnięte? Mniej niż byś chciał, albo tak jak mi kiedyś handlarz odpowiedział na takie pytanie: ,,Zważymy i zobaczymy ile warte".

bartekSBR
bartekSBR
  11 listopada 2013

mechanicznie stan dobry . mam w nim instalacje gazowa , spala mi nie duzo bo 11/12 l przy jezdzie mieszanej .a i zbiera sie na swoj wiek przyzwoicie . mozesz mi wierzyc lub nie ale na gazie 240km/h polecial. nigdy go nie docieralem , tylko ten jedyny raz chcialem zobaczyc ile mozna z niego wycisnac. mam nadzieje ze 4 tys. dostane za niego

WujekBeton
WujekBeton
  11 listopada 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak dla mnie gaz to kolejny minus, sprawdź na allegro po ile chodzą i będziesz wiedział, dostaniesz tyle ile w danej chwili ktoś będzie chciał zapłacić. Myślę, że te 4 koła to niezbyt dużo, ale mogę się nie znać.
Sprawdziłem i kabrio nie ma :lol:.

bartekSBR
bartekSBR
  11 listopada 2013

wiem tez juz kiedys ogarnialem i nie moglem znalezc na allegro. ale ogolnie jest taka wersja .

WujekBeton
WujekBeton
  11 listopada 2013

Skoro ją masz to jest, powiem Ci jak to działa w przypadku Mercedesa. Sedan i kombi kosztują sobie kwotę X, coupe kosztuje x+0.5x, a kabrio kosztuje x*2+y :lol:, oczywiście w stanie dobrym. A tak poważnie, to wszystko zależy od zasobności portfela kupującego. Nie prościej wystawić na aukcji, z ceną minimalną 4 tysie?

vinroc
vinroc
  11 listopada 2013

szkoda ze juz dylaracomesback niema bo było by wesoło

ciezko sprzedac takie auto bo a cabrio a b 2.3 benzyna co to az takiego szału poza dzwiekiem nie robi
musi sie ktos nadziac co to bedzie takie auto chciał
zima idzie tez ciezko bedzie sprzedac bo po co komu szmata na zime
auta nie widziałem ale jesli stan jest okej ktos sie trafi ale odrazu go nie sprzedasz a znam ciut sie na tym : )
a i nie wystawiaj go co troche bo bedzie w top 10 allegro aut nieschodzących
jak sie przez 2 tyg nie sprzeda to za 2 miesiace albo na wiosne wstaw na allegro

bartekSBR
bartekSBR
  11 listopada 2013

ja go ogolnie na wiosne chce sprzedac a przez zime cos porobic jeszcze , ale sam nie wiem jak to bedzie . mega dobrze mi sie nim jezdzi nie pali za duzo i ogolnie caly czas tak samo zakochany w nim jestem . ale niestety wiekszosc zimy stoi ;( a troche mi szkoda pieniedzy na ubezpieczenie jak w polowe nie uzyaytkowane. aha a 2.3 10V jak dla mnie nie do zajezdzenia . Spotkalem sie z trzema takimi . kazdy silnik KOZAK

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.